PDA

View Full Version : Unban "otet de mere"



otet_de_mere
20-03-2014, 10:54 PM
Nume: otet de mere
IP: 193.254.230.222 prima data, 213.233.90.253 a doua oara
Varsta: 20
ID DE STEAM: non-steam
DATA: 20.03.2014
ORA: 22:04
HARTA: de_westwood
ADMIN: e.x.e*FaNe
MOTIV: probabil adminul a crezut ca nu vreau sa trimit ss-urile
MARTORI: nu stiu sa enumar ce alti admini mai erau
DOVEZI: 3 ss-uri aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) (nu pot sa le atasez, da eroare)
MENTIUNI: Dupa ce mi s-au facut ss-uri, am anuntat ca le trimit pe mail, si am iesit din CS ca sa trimit un mail la id-ul de messenger mentionat de admin (csstefancs). Cat timp trimiteam e-mail am primit ban. Am revenit de pe un stick de net sa vad de ce am primit ban, iar ca raspuns de la admin am primit un al doilea ban instant.

Daca se poate, unban pe ambele IP-uri mentionate mai sus.

.::WaynE::.
20-03-2014, 11:12 PM
Cred ca pierdea trenul adminul de nu a asteptat un raspuns din partea ta, clar aici e o problema de comunicare. Asteaptam un raspuns, ca na nici eu nu mai pot jucam acum, fiind pe acelasi IP din camin.

XeLa
21-03-2014, 10:03 AM
Wayne in ce calitate discuti tu aici? ca nu inteleg, cine esti? de ce te bagi aiurea si nu ai rabdare? Nu inteleg de ce judeci tu adminii mei.Se vede ca nu cunosti nici macar regulile si incepi sa iti dai tu cu parerea ca e o problema de comunicare.Dragule daca tu ii faci poze unui jucator, si acel player iese de pe server, nu e normal sa primeasca ban?
Vina e a otetului ca nu a ramas pe server atata timp cat el stia ca are poze de trimis.Indiferent ca le trimetea prin mess, mail , colet , el trebuia sa ramana pe server!
Ban`ul este scos , data viitoare baga cs`ul in bara si trimite mail`ul , suntem in 2014, puteai sa dai un alt+tab!