PDA

View Full Version : Reclamatie



valy17s
22-03-2014, 07:13 PM
Pentru ce ma banezi? Pentru ca am bug? Ies din joc, intru din nou si imi dai kick imediat ce intru? Dupa te intreb de ce imi dai kick si te enervezi si imi dai ban? Cum ai vazut ca mai aveam bug daca am intrat pentru o secunda? In primul rand nu e vina mea ca am bug, e vina serverului! In al doilea rand nu poti sa ma fortezi sa instalez un soft anti cheat care nici macar nu stiu ce face. Din pct meu de vedere prin acel program poti foarte bine sa intri in calculatorul meu si sa furi informatii!!! In al treilea rand incearca sa nu mai fii asa frustrata. Te salut. IcS

pitiku
22-03-2014, 07:22 PM
Daca ti sa impus sa intri cu wac on de catre bruneta trebuia sa intri cu el . Cum toti il folosesc , tu nu ai fi mai special . In al 2lea rand si te-a rugat sa dai rr la pc sau sa intri pe alt server 10 min . E o decizie corecta .
Personal , eu ca admin asa am fost instruit si e procedat corect .
Numai bine .

valy17s
22-03-2014, 07:32 PM
Sa dau restart la PC...hmmm...e o idee...not!

Brunette <3 XeLa
22-03-2014, 07:49 PM
Nu eu ti-am dat ban bai baiatule,iti explic eu cum s-a intamplat daca nu mai tii minte,ti-am scris o data ca ai bug,sa il rezolvi,nu ai zis nimic,ti-am dat kick,ai intrat dupa si m-ai intrebat de ce ti-am dat kick,ti-am explicat ca ai bug,d-aia ti-am dat kick,intrii iar,iar ma intrebi,acelasi raspuns,intrii a treia oara,in care iti mai explic odata de ce ti-am dat kick si tot nu intelegeai,si in momentu imediat urmator ti-a dat TeLoVesc ban 1 minut,un alt admin,nu eu, pentru ca nu intelegeai de ce primeai kick dupa ce ti-am explicat de 3 ori.Si legat de wac,toti care au ceva ore pe server sau sunt supecti de cod ,joaca cu WAC activ si nu s-a plans nimeni,te-ai gasit tu sa ai o problema,stai linistit ca nu iti umbla tie nimeni in calculator,asta e un simplu program anti-cheat,nu face altceva decat sa detecteze niste coduri,si daca faci reclamatie pentru atata lucru,afla ca tu esti ala frustrat.

Tiger
22-03-2014, 07:59 PM
In al 2lea rand si te-a rugat sa dai rr la pc sau sa intri pe alt server 10 min .

Incercati sa evitati acest lucru, nu va rezolva problema!!! Fortati degeaba jucatorul sa-si dea restart la pc sau sa intre pe alt server. :|

valy17s
22-03-2014, 08:13 PM
Nu esti atenta la ce se intampla pe server. Iesisem din joc pt ca ai zis ca am bug si am intrat din nou. Asta e explicatia.

XeLa
22-03-2014, 10:35 PM
Valy esti in pom , si pomul in aer.
Daca joci bine si nimeni nu se poate uita pe tine, e normal din bun simt sa incerci sa scapi de wac.
Ban`ul nu l`a dat Bruneta!
Acuzi de pomana si ai un limbaj urat fata de un owner , scrii in necunostinta de cauza.Nu stiu care dintre voi doi trebuie sa fie mai atent.
Ai ban pe forum o saptamana datorita limbajului tau si neatentiei tale.