PDA

View Full Version : Cerere [Unban] Hooopa-



unaALTA
22-03-2014, 07:47 PM
NUME: Hooopa-
IP: am rotabil nu e o problema
VARSTA: 18
ID DE STEAM: STEAM_0:1:51885709
DATA: 22/03/2014
ORA: 19:15
HARTA: harta pe care ai luat ban
ADMIN: Brunette <3 Xela
MOTIV: am venit si eu de la mix si am intrat sa joc o mapa, apoi imi zice Brunette in ultimele 10min de mapa sa bag wac imi zice cai ai 2min ( se vede si in poza) ii zic pot sa il bag la urmatoarea mapa ? si imi da ban permanent. cand vreau sa joc 2-3 mape tot timpu il am on
MARTORI: toti jucatori care erau on.
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: are ceva cu mine.

Brunette <3 XeLa
22-03-2014, 08:02 PM
Nu am ceva cu tine,stai linistit,si motivu pentru care ti-am dat ban este pentru ca nu e prima oara cand te vad fara wac activ,si nu numai eu am vazut asta,au spus si alti admini la fel,ca tu ai momente cand intrii fara Wac activ si tii se spune sa il bagi si tu mereu amani,mapa urmatoare ,mapa urmatoare si tot asa,joaca ce vrei tu,unde vrei tu,dar cand intrii pe serveru asta,activeaza wac-u,ca nu iti ia mai mult de 5 secunde,eu ca admin,te vad fara wac,poate imi imaginez ca joci cu cod daca nu ai wac activ si am dreptul sa iti spun sa il activezi,nu imi era greu sa astept pana la sfarsitul hartii,daca era prima oara cand se intampla,dar la tine faza cu wac-u s-a intamplat de prea multe ori,si nu m-ai intrebat daca pot sa astept pana la harta urmatoare,mi-ai spus,dupa ce ti-am zis sa bagi wac-ul in 2 minute,ai zis sa astept pana se termina harta , ca iti era tie greu sa il activezi,nu m-ai intrebat nimic.

Fane
22-03-2014, 08:48 PM
Atunci cand un admin iti spune sa bagi wac,baga-l!

pacala
22-03-2014, 09:16 PM
1 la mana Ai un conportament fata de noi admini foarte urat ... 2 la mana shi eu ti-am spus sa bagi wac si mi-ai spus ca stai asa buti dreacu ca bag eu wac si va urk pe harta :| asta nui prima oara cand ti se spune !!

XeLa
22-03-2014, 11:08 PM
Nu cred ca mai trebuie sa scriu ceva.Dupa cum vezi nu sunt singurul admin cu aceeasi parere despre tine.