PDA

View Full Version : Unban S|-|r3K



Sunn:X
27-03-2014, 03:31 PM
NUME: S|-|r3K
IP: 5.14.220.88
VARSTA: 17 jumate
ID DE STEAM: -
DATA: 27-03-2014
ORA: 15:20
HARTA: de_dustyaztec
ADMIN: TheKiller
MOTIV: ai.ban.aici
MARTORI: Phrozen,Karynutza
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Eram pe server,cu Wac on,mi-a facut Phrozen ss si i-am trimis mail,in timp ce el se uita la ss am luat ban,pe `ne`pusa masa`.
Am avut acum cateva zile o altercatie cu acest copil,TheKiller,l-am insultat si mi-a dat ban 2 ore.
Multumesc.

TheKiller.
27-03-2014, 03:57 PM
Mai facut ******** iar eu cu bun simt ti-am dat 2 ore ban, dupa alea 2 ore ai intrat si ai inceput sa ma faci pe u@ scrijelit s.s.m.d. Dintre noi 2, tot eu sunt copilul?

1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Dupa ce am fost fin si ti-am dat ban doar 2 ore, ai mai continuat si dupa ca un mare nesimtit. Daca ar fi fost cnv cu grad mai mare aveai ban din prima si shock.

Sunn:X
27-03-2014, 06:30 PM
1.Nu erai pe server cand am pus acea intrebare pe U+@
2.Nu se da ban permanent pentru 2 `cuvinte jignitoare`
3.Eram in proces de predare ss
4.Toti cei vechi,stiu ca vorbesc mult,prost si fara rost.Am recunoscut intotdeauna ca `am gura mare`.Dar chiar nu vad un motiv serios pentru ban permanent.

Fane
27-03-2014, 07:26 PM
Scuze ca intervin in discutiile voastre.
Sun,thekiller era pe server(afk) cand ai pus intrebarea aia si tot erai cu gura mare si nu erai multumit tu ca are admin.

AnOnIm
27-03-2014, 07:32 PM
1. Nu te adresezi asa cu un admin.
2. NU ESTI TU IN MASURA ,SA FACI AFIRMATII DE GENUL : " Cine a adus adminii astia aici ? Chiar s-a dus dracu ...si banuiesc ce s-a dus dracu ..si anume ,serverul (dupa spusele tale).
3. EU iti dadeam shock daca ma faceai retard .
4. Daca te mai vad vreodata vorbind asa ,ne parasesti.

Salut !

seight
27-03-2014, 09:24 PM
Urat din partea ta shrek,dupa ce gresesti tot tu esti cu gura pe sus.
Asteptam verdictul final din partea lui xela.

XeLa
28-03-2014, 12:34 AM
Ramane la latitudinea lui TheKiller!Daca el spune sa stai 3 zile pe bara stai 3 zile!
In orice caz, la urmatoarea abatere ai ban cel putin 1 luna din partea mea !

XeLa
28-03-2014, 12:34 AM
Ramane la latitudinea lui TheKiller! Daca el spune sa stai 3 zile pe bara ,stai 3 zile!
In orice caz, la urmatoarea abatere ai ban cel putin 1 luna din partea mea !

Sunn:X
28-03-2014, 08:22 AM
Nu am zis că nu sunt de acord cu ban
Dar nu permanent.
Știu Moldoa că este urāt.

TheKiller.
28-03-2014, 12:49 PM
Ar fi frumos niste scuze din partea ta daca tot a facut cerere unban si nu vrei permanent.
Cat despre mine, poate avea unban, nu pun botul la cei care ma jignesc, de multe ori nu bag in seama si dau gag, ca multe se spun la nervi, dar atitudinea ta a lasat de dorit. Puteai sa intrebi frumos dc ai luat ban 2 ore si iti raspundeam frumos.