PDA

View Full Version : Mda !!!



SeNzaTie93
02-04-2014, 11:26 AM
NUME: SeNzaTie
IP: 89.137.233.33
VARSTA: 21 azi impliniti
ID DE STEAM: ---
DATA: azi
ORA: 11:20
HARTA: o panarama de harta nuj cum se numeste
ADMIN: phrozen
MOTIV: am injurat pa steamu lui ca sta degeaba si nu skimba harta si nu se uita nimenea pa codati stau sa ma rog de el zice ca nu se baga peste wallibies care statea afk si nu facea nimik
MARTORI: nimeni doar codati pa sv
DOVEZI: ma sters de pa steam nam avut timp sa pun poze cum ma rugam de el

OblivioN
02-04-2014, 11:48 AM
Daca ai fi citit regulamentul cum sustii ai fi aflat ca n-am voie sa ma bag peste un admin la nimic, nu vreau sa-mi risc adminul pentru ca nu-ti convine tie ceva, din nou. Treaba cu injuratul ai mai facut-o de multe ori dar te-am lasat in pace pentru ca n-am dat niciodata ban permanent pe asa ceva insa am o limita, serverul pe care te pisi mie imi place foarte mult iar staf-ul in care iti bagi si scoti imi place si mai mult si prin urmare nu accept astfel de limbaj.Dovezi vor veni de la Walla si Walles, in caz contrar am sa le pun eu.

walles
02-04-2014, 11:57 AM
daca omul asta mai intra pe server voi alege sa nu mai intru eu niciodata !

iRBWAllABieSs
02-04-2014, 12:02 PM
Ca sa fiu scurt si la subiect, iti zic doar ca pe acest server, cat o sa mai fiu eu admin, nu mai ai ce cauta aici.
Ti s-a permis cam multe de cand esti printre noi si am fost destul de indulgenti cu tine, insa ai continuat in aceeasi maniera deplorabila, dupa cum ma asteptam sa se intample si nu mai tolerez asa ceva si nu cred ca sunt singurul de aceeasi parere. Nu o sa stau sa ma cobor acum la nivelul tau ca nu se merita cu un specimen ca tine. Iti sugerez sa-ti cauti alt server care sa-ti suporte perspectivele tale lamentabile.

Conversatia cu Phrozen: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Conversatia cu Walles: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Indignare la adresa mea: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

SeNzaTie93
02-04-2014, 12:03 PM
Semnatura ta zice asa: "respecta si vei fi respectatat" , se pare ca tu i-ai dat doar copy si paste ca suna bine.

Ca sa trage o concluzie ,esti penibil.

BINE.PA!

AnOnIm
02-04-2014, 12:08 PM
Cand ai un astfel de limbaj catre un admin ,nu conteaza ca ai facut-o pe server sau pe steam,inseamna ca esti un copil facut din greseala,ca sa ti-o spun paia dreapta. Atunci cand te pisi pe server si pe staff-ul lui ne deranjeaza pe toti ,deci senzatie ...poti sa iti cauti alt server ,nici eu nu sunt de acord ca tu sa mai joci pe server ,eu unul as inchide topicul ,dar vreau sa vad si comentariile lui Xela .

p.s: Walles ,te rog,hai sa nu mai punem presiuni de genul nu mai intru niciodata ,pentru ca intotdeauna s-a gasit o rezolvare a problemelor.

Edit: Se pare ca nu ai cei 7 ani de acasa ,pentru a-ti cere scuze macar ,continui sa injuri ...BANUL RAMANE ,TOPIC INCHIS !