PDA

View Full Version : catre toti admini



swsp3ktu
01-05-2014, 02:59 PM
Daca vreti si va hotarati sa mai tinem sv in special danger si alina lasa ti aicea pm!!! Si multumim lu gutza pentru inchiderea serverului !

FuNNkeR
01-05-2014, 09:19 PM
frate am eu sv TNI.RO 24 slot 500 fps acum 20 min l-am comandat si acum astept 24h sa imi vina pe y!M si sa il facem mateesti.wargods.ro pui xred si cand vii acasa stam si de vb, daca ma mai stii sunt din slatioara aproape de miloste pe la 8-9 km de mateesti si ma ocup eu cu gutza, alina si danger daca vrei ;)

CsVecina
02-05-2014, 11:17 AM
Eu unul doresc sa se tina serv deschis. Din cauza ca am facultatea nu pot intra tot timpul, am anuntat odata.

b|t|d
02-05-2014, 07:26 PM
si eu imi doresc sa castig la loto :) crezi ca este de ajuns ?!! trebuie sa ajutati serverul sa se mentina .

cr7*best
02-05-2014, 08:57 PM
EU VREAU SA SALVEZ SERVERUL ACESTA , DEOARECE IMI PLACE EXTREM DE MULT (app. swsp3ktule funker ala vrea sa vorbeasca cu tine)

FuNNkeR
03-05-2014, 05:51 PM
CINE DORESTE SA REDESCHIDEM Mateesti.WarGods.RO sa zica tare ''RE-DESCHIDEL FUNNKERE VREM SA FIE SERVERUL CA LA INCEPUT" EU SPER SA SE REDESCHIDA VOI PUNE SUFLET PENTRU SERVER SI PLAYERI ADUC EU NUI PROBLEM :P

cr7*best
03-05-2014, 09:14 PM
''re-deschidel funnkere vrem sa fie serverul ca la inceput"

gutza
05-05-2014, 07:58 PM
ce multumesc ma.eu plec saptamana asta in italia,si ce rost avea sa-l platesc daca nici 1 din noi nu e acasa si nu se ocupa nimeni de el nu ai vazut ca daca nu suntem noi nu e nici dreacu pe server ca nu ai admini calumea am cate 15-20 de reclamatii de la playeri ca unu face nush ce altu nu stiu cum,ai vazut prea bine asa il deschidem cand ne intoarcem in toamna si gata fara admini de-astia care sufera gen famous....nu ai vazut ca daca nu e 1 dintre noi pe server fiecare face ce vrea pl lui acum sincer decat sa se duca dreacu de tot iar sa o luam de la 0 mai bn inchis pana in toamna si gata,decat sa plece toti playeri in alte parti din cauza adminilor.

DaNgEr!!!
07-05-2014, 05:48 PM
acum nu cred ca s-ar mai putea face ceva cu serveru .. tzinand cont ca a fost inchis atat timp ..din partea ma .. daca imi explica si mie cineva situatzia inainte sa se inchida puneam si eu 5 euro .. ;) alina 5 euro ..saracu de gutza 5 euro .. acum cred ca-i cam tarziu ... din ce mi-a zis unu cu un server.. e vro 15 euro pe an hostu (daca nu m-a mintzit) daca-i asha .. platesc eu hostu pt cateva luni sa vdem daca mai joaca lumea .. ;)