-- Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Reclamatie Odo

  1. Reclamatie Odo

    #1
    Membru - Silver I R@pT0R's Avatar
    Member since
    Sep 2014
    Posts
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Odo

    Nume : R@pT0R
    Adminul reclamat : Ododo
    Motiv : gag 1000 de min apoi ban permanent folosind adminul altei persoane si din cate am citit eu in regulament e interzis sa faci asta
    Dovada:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    sper ca adminul sa fie sanctionat iar cat despre Teiubesk atitudinea lui pe sv lasa de dorit tot timlul nu zic ca eu sunt perfect dar eu daca am spus ceva gresit iau gag in secunda 2 iar el nu pateste asta nu stiu cine e dar nu e normal ca el sa faca ce vrea pe sv si admini sa ii tina parte
    Va multumesc By R@pT0R
    Thanks Teddy a dat Thanks acetui post
    Like G|Nico., Teddy a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Odo

    #2
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by R@pT0R You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Motiv : gag 1000 de min apoi ban permanent folosind adminul altei persoane si din cate am citit eu in regulament e interzis sa faci asta
    Abea m-am trezit, sunt inca somnoros, dar unde vezi u gan 1000 de min si ban permanent? eu vad gag 3 min apoi ban pe timp, adevarat timp indelungat, dar e pe timp. In situatia asta te-am prins cu minciuna groasa. + ca, la faza cu Teiubesc, dupa ce te-a jignit, si u ai reactionat la fel. deci gagu e meritat. Astept pe restu cu detalii
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  3. Reclamatie Odo

    #3
    Membru - Silver Elite CastieL's Avatar
    Member since
    Feb 2011
    Posts
    165
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by RaZz0R You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    + ca, la faza cu Teiubesc, dupa ce te-a jignit, si u ai reactionat la fel.
    RaZz0R cunosti notiunea de jignire ? Ia spune-mi si mie diferenta dintre cineva care te injura de "decedati" si tu sa-i raspunzi "saracule".(chiar daca la injurat si inapoi r@ptor deja e diferenta de acces)
    Cat despre limbajul general al lui TeIubescK stim toti ca lasa de dorit....dar sa-l injuri asa direct pe chatul playerilor mi se pare lipsa de respect pentru cineva care detine un acces si poate vrea mai mult. Cat despre odododo nu-l cunosc foarte bine dar atat cat ia dat gag pentru ca ia raspuns lui teiubesck la vorbele sale mi se pare prostesc si foarte copilaresc....
    Eu propun sa fie sanctionati cei doi "colegi" cu acces. Si r@ptor daca a facut ceva ce nu apare in SS-urile sale.
    A.k.A LoVeR ;x

  4. Reclamatie Odo

    #4
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    U clasifici jignirile?! a jigni e a jigni, nu conteaza ce spune, conteaza ca a facut-o.
    E adevarat, limbajul lui teiubesc.... stim cum e, nu prea ma int asta, chiar daca ar trebui sa fie sanctionat... Daca raptor era baiat destept nu ii intorcea vorba, il lasa in pace. Si eu am fost jignit de multe ori, daca le raspundeam cu aceasi moneda ramaneam de mult fara accese.
    Indiferenta doare cel mai tare.
    Last edited by RaZz0R; 04-10-2014 at 11:40 AM.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Reclamatie Odo

    #5
    Membru - Silver Elite Elequantz's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Posts
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Serios este adminu meu ododododo de unde imi stii parola ?? .....x-(x-(x-( Shi inca ceva R@ptor shi eu am patito cu tine ai un vocabular de nedescris !! .. Insa de teiubesc aveti dreptate Injura foarte urat pe chat ..
    Last edited by Elequantz; 04-10-2014 at 11:58 AM.
    Aminteste-ti trecutul si planuieste-ti viitorul... Dar traieste pentru azi caci ieri deja a trecut si maine s-ar putea sa nu mai vina niciodata!!

  6. Reclamatie Odo

    #6
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci stai sa pricep. Ododo ai intrat cu adminu tau si u nu stiai ca iti stie parola?)))
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  7. Reclamatie Odo

    #7
    Membru - Silver Elite Dementhu's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Posts
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu-mi dau seama de ce ai luat ban si gag si ce ai mai luat tu acolo...insa am vazut un limbaj neadecvat unui admin...Te iubesc vorbesti foarte, nu stiu daca te sti cu Xela real de tot iti permiti...dar io zic sa incerci sa te abtii sa injuri playerii.

  8. Reclamatie Odo

    #8
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Il asteptam si pe Odododo sa vina sa spuna ce are de zis si sa ne arate vreun print in plus care sa-i explica situatia, ca altfel e cam groasa treaba. Ultima sa replica ma da pe spate "nu te lua de teiubesc". Dar Iubaretu' are voie sa se i-a de restul? Eu nu sunt de acord ca el sa aiba imunitate si sa nu se poata face ceva in privinta lui. Are imunitate, are "prieteni" pe server si astfel isi permite o atitudine foarte nasoala. Nici firma nu reactioneaza asa cum o face TeIubesck, desi cred ca ar fi mai in masura sa o faca. Sa nu mai zic ca atunci cand primeste gag automat de la server pentru limbajul grotesc pe care il are iese si intra iar, iar in acest caz se da ban 120 de minute, dar el, avand imunitate, nu primeste nimic. Cat despre Odododo, in caz ca astea sunt toate replicile dintre ei, nu mi se pare motiv de ban. Sa nu mai zic ca a intrat pe admin-ul lui Ele, desi el nici nu stia asta.
    Sper ca XeLa sa decida intelept.
    Last edited by Teddy; 04-10-2014 at 12:31 PM.
    Be you
    Thanks R@pT0R a dat Thanks acetui post
    Like G|Nico., RaZz0R, Scrap, OblivioN, Dementhu a dat Like acetui post

  9. Reclamatie Odo

    #9
    Membru - Silver Elite Dementhu's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Posts
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adminii care nu au citit regulamentul....pentru limbaj se foloseste gag, llama si maxim un kick in caz ca acesta insista... banul pentru limbaj(ban pe timp) se foloseste atunci cand un player iti bombardeaza u@-ul cu injuraturi si jigniri .....in rest eu vad ca TeIubesc spune "iesi in mm de rupt" iar Raptor ii spune : "vb frumos saracule" . pentru ce sa bagat si ododo?trebuia sa aibe gag si TeIubesc care este Superslot si Raptop cate 3 min...asa trebuia sa procedezi Odododo .

  10. Reclamatie Odo

    #10
    Membru - Silver Elite TheKiller.'s Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    TeIubesc intrece grav masura. Cat despre ododo, urat din partea lui.



    Like Teddy a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage