-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. Reclamatie petryca

    #1
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1

    Reclamatie petryca

    Nume: FTw | Tim3^sh0T
    Reclamat: petryca
    Motiv: gag/limbaj
    Mentiuni: din cate stiu "buti(incepatori)" nu e injuratura Ii facuse`m pe unii buti ca m`au blocat si am murit in laserul la unu...

  2. Reclamatie petryca

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie pt un gag de 3 min?! Si sincer, nici eu nu-i permit oricui sa ma faca "but" ! Reclamatie facuta degeaba :-j
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Dislike Tim3^sh0T a dat Dislike acetui post

  3. Reclamatie petryca

    #3
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca nu stii sa-i respecti pe cei de pe server,ai probleme mari...
    Reclamatie? Pentru gag? Din partea unui fost admin? ...Nu am cuvinte...
    Cer inchiderea topicului.E facut degeaba!
    We are just a little man in this great world!

  4. Reclamatie petryca

    #4
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie pt un gag, cu parere de rau iti spun ca ai facuto degeaba ( parerea mea )
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri
    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)



  5. Reclamatie petryca

    #5
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Chiar daca mi se pare o reclamatie puerila, are si petryca o parte de vine (acum o sa imi sariti in cap toti ca "de ce" si "cum" si etc...). Abiss a spus clar: cuvantul But-Bot nu este o jignire. Daca nu va convine asta demonstratile ca nu sunteti perfectionandu-va stilul de joc (parerea mea).
    Oricum nu cred ca o sa se ia in considerare reclamatia asta, si presimpt ca o sa fie inchisa peste luni de zile cand va mai intra un moderator pe aici....
    Ce sa va mai zic...
    Seara faina!
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Reclamatie petryca

    #6
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    O sa fac reclamatie si la cea mai mica greseala , poate ca asa o sa aplicati regulamentul cu toti Tranda tu sti destul de bine ce zic , era cat pe ce sa te alegi si tu cu reclamatie daca imi dadeai kick(motiv ca pun lm pe lung , le pun cum vreau atata timp cat nu face block).
    Like RNN | Xionic a dat Like acetui post

  7. Reclamatie petryca

    #7
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    si de ce nu mi-ai facut?! stii care e problema ta, esti prea ofticat. ofticat ca te-ai retras si acum nu mai poti sa iei nimic
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  8. Reclamatie petryca

    #8
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Teminati amandoi. (cu toate ca are dreptate Tranda)
    We are just a little man in this great world!

  9. Reclamatie petryca

    #9
    Banned Tim3^sh0T's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    732
    Last username
    Crazy Doctor WarGods | EcstasyX
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Tranda ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    si de ce nu mi-ai facut?! stii care e problema ta, esti prea ofticat. ofticat ca te-ai retras si acum nu mai poti sa iei nimic
    Nu sunt ofticat , doar am spus adevarul in retragere si anume ca pe conducere a duruto undeva de serverul de zombie , tiger a spus clar mapele raman aceleasi , serverul de zm acelasi , nu o sa se schimbe nimic la el (nici eroarea de overflow) , a spus ca serverul de zombie o sa isi revina , cu ce si`a revenit ? cativa playeri in plus ? imi respingeti toate cererile si ma vedeti de parca as fi facut vreo crima (nici macar nu am injurat) , voi sunteti niste pioni , baza comunitati raman doar cei care dau bani pentru host , restu sunteti de forma pana cand apar alti playeri/sponsori si dupaia va da la o parte , puteti sa mi dati ban si pe forum si pe server , dar imi pare bine ca majoritatea si`au dat seama de lucrurile astea , referitor la cei care sau retras (arnold , mnml , ronaldo , hannibal , luys , etc..) voi credeti ca sau retras din cauza ca sa scos supergun sau alte prostii ? astea sunt vrajeli , cativa si`au dat seama si acum de curand si o sa mai urmeze , asta e doar inceputul , cativa membrii care mai sunt activi imi dau dreptate , o sa urmati si voi , puteti sa negati si sa pupati in c.. conducerea cat vreti ca tot o sa imi dati dreptate odata si odata Si ca sa vedeti cat de mult tine You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , sunt propuneri in care au fost numai voturi de pro si tot sa respins propunerea (conducerea tot ca ea a facut) aici e ca in politica (ii dai babei galeata si cu "kilu" de faina si te voteaza) asa si in cazul vostru primiti un grad pe server si forum si sunteti orbiti , dar o sa va treziti mai tarziu la topicul cu scoala de design a comentat si alien in care a spus ca trebuie adaugata o sectiune de recomandari si nu a fost
    Dupa cum se vede pana mai ieri rbn era destul de intelegator(zombie maps) , la cererea precedenta mi`a respinso pe motiv ca nu am activitate , cati dintre adminii dupa zm sunt activi ? decat grasu si 1 2 daca , dc mi`a respins cererea ? va spun eu dc , pt ca face parte din conducere si a trebuit sa gaseasca nod in papura (sa faca cum i`au spus cei mari) O ultima intrebare legata de un topic (care a disparut misterios) Cati dintre adminii care l`au votat pe rbn mai sunt on pe zm ?
    Last edited by Tim3^sh0T; 13-02-2015 at 01:34 AM.

  10. Reclamatie petryca

    #10
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    EU si inca altii mai suntem on! Si am sa tin/tinem de acest server pana cand nu va mai sponsoriza nimeni si se va inchide! Esti liber sa pleci! Lasa-ne in agonia asta a noastra!
    We are just a little man in this great world!
    Like ~TraNda~, DocTati a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage