+ Reply to Thread
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 49
  1. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #21
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ATENTIE!!! 02.05.2016

    De astazi dispare "culoarea usrului" si va fii inlocuit cu "cuvantul cheie".
    In ce consta acest cuvant?
    Undeva in regulamentul (intr-un loc stabilit de mine) , intr-o paranteza se va afla un cuvat care nu va avea legatura cu niciun cuvat din regulament. De exemplu "Pentru probleme contactati (cuvatul cheie este Chiloti) ownerul."

    Daca nu ati priceput ceva va rog sa lasati reply aici sau sa imi dati PM.
    Last edited by ~TraNda~; 03-05-2016 at 12:01 AM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  2. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #22
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ii rog pe toti adminii/sloturile/vip-urile care au primit invite sa intre in grupul DeathRUN sa o accepte. Acolo se vor discuta toate probleme intre „noi”.
    Ar fii bine sa frecventati grupul fiindca nu apar notificari daca s-a postat ceva nou.
    Fiti cu ochii pe sectiunea SEDINTA! .
    Cei care nu accepta inseamna ca nu vor sa mai aiba grad pe server asa ca vor primi remove.
    Dupa ce postez ceva in sectiunea SEDINTA va rog sa dati „like” „dislike” sau „thanks” pentru a stii cine a citit si cine nu.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #23
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Va rog sa intrati pe grup si sa luati la cunostiinta si foarte in serios ce am scris la categoria "sedinta"!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  4. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #24
    Membru - Silver IV raresdanut12's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Posts
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu am primit cerere . Da-mi invite .

  5. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #25
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Tranda ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pentru admini/vip-uri/sloturi!!!
    Sa va fie clar lucrul asta. Nu vreau sa vad vreo mancatorie intre voi, copilarisme si certuri!! Pe cat sunt de bun cu voi, pe atat pot fii si de rau!
    Terminati cu certurile si copilarismele! Sunteti colegi. Daca nu puteti sa va intelegeti, faceti abstractie unul de altul!
    Cum v-am dat gradele asa de repede pot sa vi le si scot. Toti sunteti la acelasi nivel, nu e niciunul mai sus de altul!
    Daca nu ma puteti intelege de vorba buna, o sa schimbam foaia!
    Bun, sa incepem cu inceputul. Dupa scandalul Drake, Malboro sau alte derivate provenite de la un copil mucos, toti ati luat-o razna. Toti ati inceput sa va certati, sa aruncati unul pe altu vina, sa veniti cu minciuni la mine ca sa va scoateti sau alte bazaconii. Drept urmare, dupa cum bine v-am anuntat mai sus, chiar de vreo 7 luni v-am zis asta, sa nu vad cearta, mancatorie s.a.m.d trecem si la sanctiuni. Dupa dovezile aduse impotriva Kameliei ramane fara grad si este scoasa din clan. Stiti foarte bine cat de drastic pot fi, si nici nu imi e vreo frica de cineva/ceva. Cum voi ati primit grad asa or sa primeasca si altii care sa va inlocuiasca.
    M-am saturat sa va comportati ca niste copii de clasa a II-a, ca niste copii ce se cearta pe o jucarie. De acum incolo, orice admin/slot/vip care greseste are suspendare (de al 3 saptamani in sus) sau remove. Asta sa va mai invatati minte si sa va reveniti. E alegerea voasta. S-au creat grupuri pe skype, grupuri care se ataca intre ele. Mai terminati cu prostiile astea ca va atarna mucii la nas si voi nu stiti cum sa scapati de celalalt de langa voi? Inainte de toate este un simplu joc, nu se castiga nimic de pe urma lui, este NON-PROFIT! Este un joc de socializare si distractie/relaxare, nu un joc de mancatorie. Sper ca am fost destul de clar si asta sa fi fost ultima sanctiune si ultima data cand mai aud de vreo cearta!

    (Exclusi sunt Nutela, rogvaiv, z3p1, punct, speedy - singurii care mai au capul pe umar, pana la urma se cunoaste varsta)
    Last edited by ~TraNda~; 15-07-2016 at 01:49 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks puncT., wLady | Kamelia, Boutique, mugurhaiduc a dat Thanks acetui post
    Like Nutella :3, puncT., mugurhaiduc, Boutique a dat Like acetui post

  6. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #26
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce s-a īntāmplat?
    Last edited by wLady | Kamelia; 15-07-2016 at 07:17 PM.
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz


  7. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #27
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ATENTIE!!

    Va ca multi ati uitat sa mai intrati pe forum, sa mai lasati un vot sau sa raspundeti la o cerere admin/slot/unban/reclamatie!
    Daca aveti activitate pe server asta nu inseamna ca nu trebuie sa intri pe forum!
    Maine or sa inceapa sanctiunile pentru inactivitate pe forum. Eu v-am anuntat.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like mugurhaiduc, puncT., z3p1q, wLady | Kamelia, -WickedSick- a dat Like acetui post

  8. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #28
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut!
    Fac acest reply pentru acei membrii din staff-ul dr wargods care le cam place sa aiba un limbaj mai neadecvat.
    Sa va readuc aminte ca nu trebuie sa ma vedeti voi pe server ca sa stiu ce se intampla? Sa va readuc aminte ca orice grad se si poate scoate, chiar mai usor decat se adauga?
    Va las aici doar cateva exemple:
    Log Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Aici am pus doar 1% din tot ce am surprins. Va recomand sa va mai revizuiti limbajul/comportamentul.

    In plus, vad ca nu prea mai frecventati forumul, nu-i problema, o sa aplic niste suspendari celor care cred ca nu mai trebuie sa dea pe aici.
    Seara buna!
    Last edited by ~TraNda~; 29-09-2016 at 09:53 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks AcidBurn a dat Thanks acetui post
    Like dizdani, AcidBurn, -WickedSick- a dat Like acetui post

  9. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #29
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi cer scuze pentru comportamentul neadecvat, chiar daca eu cu 'bricheta.cfg' vorbim asa deobicei nu se va mai repeta in timpul in care ma aflu pe server.

    edit: Pot sa primesc si logurile de dinainte? Ca eu nu fac pe cineva prost asa din senin.
    Last edited by dizdani; 02-10-2016 at 01:16 PM.

  10. Pentru Staff-ul Dr.WarGods.Ro

    #30
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Atentie

    Quote Originally Posted by Tiger You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu mai sunt timpurile in care ne permitem sa pierdem din jucatorii de cs 1.6. Un om care a depus o cerere inseamna ca vrea sa joace pe acel server si mai mult. Totodata, acest jucator, pe viitor, poate deveni o piesa importanta din comunitate.

    Incercati asadar:
    - nu mai dati contra/respingeti cereriile pentru orice lucru pueril;
    - daca chiar vreti sa confirmati faptul ca la o cerere a fost modificata valoarea raspunsului cheie pentru o cerere, puteti sa imi lasati pm si eu va raspund in cel mai scurt timp posibil;
    - nu mai respingeti cereriile daca modelul de cerere dupa care a facut cererea nu a fost cel din model (cu exceptia daca a fost posibila copierea raspunsului cheie la cerere);
    - sa fiti mai blanzi cu jucatorii care merita si care au un numar ridicat de ore jucate si au sarit un grad (nu se va permite saltul de la niciun acces sau acces slot la un acces cu ban [oricare ar fi acela]! - trebuie sa treaca prin gradul helper sau sa doneze!);
    Last edited by ~TraNda~; 16-10-2016 at 11:47 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage