-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Reclamatie TheBoyAlex

    #1
    Membru - Silver II xXnickkolibabXx's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Posts
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Post Reclamatie TheBoyAlex

    Numele tau: xXnickkolibabXx
    Numele celui vinovat: TheBoyAlex
    Data si ora: 23.09.2015 (Ora:20:07)
    Martori: Robert_winner (Era de fata)
    Dovada:
    Motiv: Da iteme Op lui TheLittleVlad (sabie si lopata Op)
    Alte mentiuni: Il regulament scrie clar -> Nu aveti voie sa ajutati jucatorii cu iteme/gm etc. [Remove].
    Sau cum e asta ? Daca ia grad mai mare inseamna ca poti face abuz de el ?

    P.S: E INPOSIBIL SA FACI O SABIE CU SHARPNESS SI SMITE + UNBRAKING !!!!

  2. Reclamatie TheBoyAlex

    #2
    Membru - Silver I TheLittleVlad's Avatar
    Member since
    Apr 2015
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mi-a dat-o din greseala,nu permanent(scuze de edit,credeam ca si Mooduk avea pe sabie sharp si smite) :/ +Ca se vede un element foarte suspect de x-ray in stanga sus(gg for this)
    Last edited by TheLittleVlad; 23-09-2015 at 09:50 PM.

  3. Reclamatie TheBoyAlex

    #3
    Membru - Silver III SUIRAM23's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Posts
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si nush care i trb ta.... + ca ai xray ?? gg xxnick ...te ai dat singur de gol.. ))
    Dislike xXnickkolibabXx a dat Dislike acetui post

  4. Reclamatie TheBoyAlex

    #4
    Membru - Silver II xXnickkolibabXx's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Posts
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    da am bagat x-ray sa imi gasesc chesturile ca am cerut ajutorul dar nimeni nimic. Doar eu si robert cautam chesturile. am vb cu toti nimeni sa ma ajute si daca bine stiu vlade tu ai bagat x-ray sa iti gasesti casa nu ti-am facut nimic. Inca o data va zic caut chesturile daca e inteles ok daca nu decizia voastra.

    @Edit: Stiam oricum ca toti sunteti pe partea lui dar mna
    x-ray = sa caut chesturile (desigur nu ma ajuta nimeni)

    @2Edit: Deci eu am facut reclamatia lui Alex pe Vlad stiu dc s-a bagat aici dar tu Suir ce te bagi ? Mereu te bagi... Si nu stiu care e treaba ta ca te bagi aici nu ai ce face ? Eu te respect dar de cand ai Moderator pe svr te crezi zmeu (fara suparare) faza cu x-ray am vb. Vlade cum sa iti deie o lopata si o sabie cu numele "lopata lui VLAD" si "excalibur" ? Acum eu nu am treaba cu voi (Robert, Suir, Vlad ,Alex...etc) doar vreau sa respectati un pic regulamentu: Mooduk -> Il intreb ca un om normal ce face si el raspunde "ceva" sau "daca nu pleci pa pa itm" Deci ma ameninti ca imi furi itmele ? TheBoyAlex -> Om bun, nu injura doar ca il ajuta destul de mult pe Vlad, gen e Cri sau kenzor pe ei dc nu ii ajuti cu un stak de lemn sau macar 3 bucati de carne ?

    Atat am avut de zis pana acum am stat silentios in banca mea. Dar de acum orice injuratura/abuz o sa ii fac ss si direct la Alin/TarGamer
    Last edited by xXnickkolibabXx; 24-09-2015 at 12:23 AM.

  5. Reclamatie TheBoyAlex

    #5
    Membru - Silver I TheLittleVlad's Avatar
    Member since
    Apr 2015
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am mai multe chestii sa-ti zic:1.Lopata-O aveam inca dinainte de reset cu numele ala. 2.Sabia-mi-a scos-o dupa aia Alex si a dat la toti cri din staff aceeasi sabie(Robert are una ptr tine,apropo).3.X-ray: Reset-ul cred ca are 3 zile sau 2 deja si inca mai cauti chest-uri?Ciudata rau chestia asta. 4-Favorizarea-Dupa ce ai iesit si n-ai intrat,Alex a dat niste itm la incepatori si cei on(FaqDamage,Mooduk si Robert_winner pot sa aprobe) plus ca mai dau si eu itm care le mai am de la ultimul event dinainte de reset(Canberk si ceilalti pe care i-a adus au 50% din itm de la mine).5-Reactia lui Alex-Era destul de nervos in ziua aia(motive personale),asa ca ofera-i circumstante atenuate+Ca ceea ce face el ,din punct de vedere tehnic,implica o anumita rabdare si concentrare(a rezolvat cateva chestii tehnice dupa plecarea ta).

  6. Reclamatie TheBoyAlex

    #6
    Membru - Silver II xXnickkolibabXx's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Posts
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by TheLittleVlad You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am mai multe chestii sa-ti zic:1.Lopata-O aveam inca dinainte de reset cu numele ala. 2.Sabia-mi-a scos-o dupa aia Alex si a dat la toti cri din staff aceeasi sabie(Robert are una ptr tine,apropo).3.X-ray: Reset-ul cred ca are 3 zile sau 2 deja si inca mai cauti chest-uri?Ciudata rau chestia asta. 4-Favorizarea-Dupa ce ai iesit si n-ai intrat,Alex a dat niste itm la incepatori si cei on(FaqDamage,Mooduk si Robert_winner pot sa aprobe) plus ca mai dau si eu itm care le mai am de la ultimul event dinainte de reset(Canberk si ceilalti pe care i-a adus au 50% din itm de la mine).5-Reactia lui Alex-Era destul de nervos in ziua aia(motive personale),asa ca ofera-i circumstante atenuate+Ca ceea ce face el ,din punct de vedere tehnic,implica o anumita rabdare si concentrare(a rezolvat cateva chestii tehnice dupa plecarea ta).
    eu am zis tot nu mai ma bag. Da chesturile le mai caut ca am lasat niste chesturi in zona cu zapada/gheata si nu le mai gasesc. Ma rog cum am vazut sabia fac un ss si gata.

  7. Reclamatie TheBoyAlex

    #7
    Membru - Silver II Alex112's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Posts
    42
    Last username
    Negative_Beatz
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut eu sunt TarGamer sunt Fondatorul si promit ca nu se va mai da iteme iar TheBoyAlex tu nu mai da iteme, sti ca nu ai voie sa dai iteme ai o grasala , mai o gresala si intra AlinT3o22. Eu numa team atentionat ori si cum alin va vorbi cu tine multe chesti despre server asa ca Bafta!!!
    Like xXnickkolibabXx a dat Like acetui post

  8. Reclamatie TheBoyAlex

    #8
    Membru - Gold Nova I AlinT3o22's Avatar
    Member since
    Nov 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    673
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    TheBoyAlex nu o sa mai dea iteme la nimeni si toate itemele op ce le-a dat vor fi confiscate de mine personal,si cu asta am incheiat! Iar in legatura cu X-ray aveti grija ca daca va prins primiti ban pe IP.
    Nick in game -> AlinT3o22
    www.wargods.ro/forum-> Detinator Mc.WarGods.Ro
    Nick Forum -> AlinT3o22
    Country -> Romania
    City -> Timisoara
    Contact Skype ---> maris.alin2
    Contact YahooMessenger --> maris.alin96@yahoo.com
    Rank -> Fondator Mc.WarGods.Ro
    Age -> 19->20->21 years

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage