-- Closed Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 31
  1. reclamatie m3nthol

    #21
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu am voie sa fac o reclamatie ? nu ma crexi in consola si te duci panaaaaa ja jai

    --------------- Added after 11 minutes ---------------

    eu astept raspunsul lui wick sa vada in consola sa se duca pana la 3:30 dupa amiaza si sa vada acolo tot ce a facut m3nthon
    Last edited by k1dd.; 21-12-2015 at 06:26 PM.

  2. reclamatie m3nthol

    #22
    Membru - Silver IV Sebastian Octavian's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Posts
    83
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dark ,stai calm eu nu imi iau remove pentru faptul ca asa iti doresti tu si days
    Eu nu injur pe sv,eu nu fac playeri/admini buti .. etc eu nu abuzez de nimic ... deci pe scurt nu ai cu ce "sa ma prinzi" ca sa iau remove

  3. reclamatie m3nthol

    #23
    Membru - Gold Nova I 7Days ★'s Avatar
    Member since
    Oct 2015
    Posts
    514
    Last username
    7Days. Rappa ♪
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Prietene nu abuzeaza nimeni de admin si cuvantul But (e o gluma) care o facem intre noi adminii daca nu stiai
    Like Star|WarGods ★ a dat Like acetui post

  4. reclamatie m3nthol

    #24
    Membru - Silver Elite mihai3d's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Buzau
    Posts
    176
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Octavian, conform regulamentului: 1. Ca furien in ultimul minut faci tot posibilul sa plantezi bomba sau sa omori anti-furienii, tu inca stateai pe loc asteptand "prada". 2. Ca anti-furien nu ai voie sa campezi, ai stat 3 min in cladire (cs_assault) fara sa iesi.
    CentraL...
    Thanks Star|WarGods ★, 7Days ★, Rappa^Boy a dat Thanks acetui post
    Like sTzz., Star|WarGods ★, Rappa^Boy, 7Days ★ a dat Like acetui post

  5. reclamatie m3nthol

    #25
    Membru - Silver Elite Master -eqZ-Aatrox''s Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    Focșani
    Posts
    356
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    M3nthoL este un admin de treaba ... nu doresc nimanui raul si ... te simti prost cānd lumea e impotriva ta . Sa fii admin nu e asa simplu ! Exista multe responsabilitati si indatoriri . Se mai intampla sa gresesti ! Daca ai fost admin sigur ai gresit macar o data ! Nimeni nu-i perfect !
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Thanks sTzz. a dat Thanks acetui post
    Like sTzz. a dat Like acetui post

  6. reclamatie m3nthol

    #26
    Membru - Silver Elite Master Star|WarGods ★'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Belin,Covasna
    Posts
    427
    Last username
    ThaDark
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    MIHAI2 poti sa ai si 10 martori daca nu ai dovezi clare nu te crede nimeni !! ) abuz de grad si slap sau slay degeaba venom a vazut ce camper esti !! sii nu poti spune nimik despre el e un admin cu vechime si poate sa faca diferenta dinte unu care face camp si un care nu.. eu astep decizia lui wick sa decida el cu si ce !!
    Last edited by Star|WarGods ★; 21-12-2015 at 07:49 PM.

  7. reclamatie m3nthol

    #27
    Membru - Silver Elite Pa3bax's Avatar
    Member since
    Oct 2015
    Location
    Ocnă mures
    Posts
    169
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by DaR[K]Nes§ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ce sa va zic...
    In primul rand Menthol cand suspectezi pe cineva ii faci wCD, iar din cate stiu, i-ai facut (y) ,si el nu are acces la alte comenzi, asa ca face ce poate Si dai slay la toti, nu faci diferente!
    Cat despre voi playerii care-s ''perfecti'' mai taceti naiba odata, voi nu campati?( da si eu vorbesc chineza) Plus ca unii detin ceva pe sv si o rup cu campu-l (Octavian,Pa3bax) nu-i despre acest subiect dar trebuie stiut)
    si pe tine te asteptam cu dovezii clare!

    Rog pe adminii Anna,7days,ThaDark sa-si spuna opinia in legatura cu cei 2 admini mentionati de mine! (Sunteti martori nu de altceva)
    Asta nu-i reclamatie! :3
    da e adevarat eu recunost ca am o problema cu turn back(campul)
    dar jur ca o sa incerc sa nu mai fac camp!
    dar sa fim seriosi la uni admin orisice se considera camp!.daca te duci il faci pe unul din fata ta si in spate vezi altul te intorci il omori si pe acela,si din nou in spate mai vine unul si il ataca eu nu cred ca se considera camp!
    sa esti ct esti atacat de 2-3 ce sa faci sa pleci nu poti ca te iau din spate tre sa incerci cumva sa ataci ca daca stai putin cand esti atacat in acelasi loc nu cred ca se considera camp!
    Thanks Sebastian Octavian a dat Thanks acetui post
    Like Sebastian Octavian, Star|WarGods ★ a dat Like acetui post

  8. reclamatie m3nthol

    #28
    Membru - Silver Elite Master Star|WarGods ★'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Belin,Covasna
    Posts
    427
    Last username
    ThaDark
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    prietene poti sa ai si 100 de martori daca nu ai 1 dovada solida !! si termina cu postarile astea inutile sa asteptam raspunsul lui wick !!

  9. reclamatie m3nthol

    #29
    Membru - Silver Elite alexblake's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    240
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am īnțeles tot timpul administrativă sunt de vină playeri sunt perfecții infime pānă nu văd o davada clară degeaba ai făcut postul

  10. reclamatie m3nthol

    #30
    Membru - Silver Elite Master J.Vardy's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Vaslui
    Posts
    392
    Last username
    FacemRecords
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pentru informarea lui Pa3bax,turn back=camp?niciodata,turn back este chestia aia cand te intorci inapoi dupa un furien,in loc sa treci mai departe,si nu,nu mai este interzisa,este doar non-fairplay.
    Apropo VENOM,usor cu amenintarile,ti se pare ca e serverul tau frate?ti se pare ca detii controlul?nu-mi pasa ce grad ai!Vezi cu "amenintarile" tale . In loc sa te intelegi cu colegii/ul,tu'l ameninti pe OCTAVIAN ca o are promisa? Bai fratele meu ia un loc si calmeaza'te ca nu esti tu centrul serverului sa hotarasti soarta adminilor,intelegi?Lasa'l pe Wick / Senzor / Tiger sa'si faca treaba aia,si lasa amenintarile.

    Ti-am spus-o prieteneste,nu am nimic cu tine sau cu altii,dar amenintarile sunt un lucru care nu cred c'ar trebui sa apara pe server/forum .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage