-- Closed Thread
Results 1 to 1 of 1
  1. / Bancuri 2016 /

    #1
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bancuri cu doctori:

    " Asistenta către doctor în toiul operației:
    – Domnule doctor, va rog să nu mai tăiați așa adânc, este deja a patra masă pe care o schimbăm! "

    ================================================== =============================================

    " Era odata aniversarea unui oftalmolog. Prietenii de servici ii fac de ziua lui un tort in forma de ochi. Asta cand vede se pune pe un ras de nu se mai oprea. Ceilalti doctori mirati intreaba:
    - Ce ai ma de razi asa? Nu-ti place ideea?
    - Ba da e geniala si tocmai de aia ma gendesc ca peste 2 saptamani este ziua prietenului meu.
    - Si ce-i cu asta?, intreaba ceilalti.
    - Pai stiti.. el este ginecolog.."

    ================================================== =======================================

    " Inaintea unei operatii, chirurgul isi intreaba pacientul:
    - Ce varsta aveti?
    - Peste o luna voi implini 40 de ani.
    La care chirurgul spune:
    - Imi place optimismul dumneavoastra! "

    ================================================== =======================================

    " La Urgenţe, medicul dictează asistentei:
    - Scrie: traumă craniană...
    - Dle doctor, nu vă supăraţi, dar e traumă cranio-cerebrală...
    - Care dracu cerebrală? Dacă avea creier crezi că venea la ziua de naştere a soţiei cu amanta?!? "

    ================================================== ============================================

    "- Domnule doctor am o mare problema. Seara cand vine nevasta mea acasa, zice ca este obosita si nu mai are nici un chef. Sa fiu eu problema?
    - Sa vina la un consult.
    Vine si nevasta si incepe sa povesteasca:
    - Doctore! Eu plec dimineata la servici cu taxiul, pentru ca sotul meu n-are timp sa ma duca cu masina. Odata ajunsa la destinatie, nu am bani sa platesc drumul. Taximetristul imi spune "Ori imi dati bani ori...", si eu aleg "ori". Ajung la servici si seful ma cearta pentru ca am intarziat si imi spune: "Ori te conciedez ori..." si eu aleg tot "ori". Iar seara iau tot taxiul si fac acelasi lucru. Normal ca nu mai pot face nimic si pentru el.
    - Ii spun sotului dumneavoastra ori..."

    ================================================== =============================================



    --------------- Added after 9 minutes ---------------

    Bancuri cu politisti:

    "Un tip urmarea o scena de viol petrecuta in parc. La sfarsitul "reprezentatiei", exclama, batand din palme:
    - Bravo, 10!!
    - Ce???!! zbiera victima, blocata de-a binelea. Il mai si incurajezi??!
    - Dimpotriva, domnisoara...raspunse tipul care urmarise toata scena. Sunt politist. 10 ani o sa primeasca!"

    ================================================== ================================================== =================

    "Doi politisti discuta:
    - De ce iti pui copilul sa doarma pe sifonier?
    - Pentru ca data trecuta a cazut din pat si nu l-am auzit!"

    ================================================== ================================================== ===============

    "Dis-de-dimineata, la politie suna telefonul:
    - Ajutor, trimiteti de urgenta masina de interventii! Pisica a intrat in camera.
    Ofiterul de serviciu se enerveaza:
    - Ce-i cu gluma asta proasta? Cine-i la telefon?
    - Eu, raspunse papagalul."

    ================================================== ================================================== ====================

    "Doi poliţişti gonesc cu maşina. La un moment dat, ocolesc o groapă şi intră într-un pom. Ies amândoi dintre fiarele contorsionate, iar unul dintre ei zice:
    - Să ştii că merităm o primă! Niciodată nu am ajuns aşa de repede la locul accidentului."

    ================================================== ================================================== ====================

    "Politistul opreste o femeie in trafic:
    - Imi pare rau, doamna, dar trebuie sa va amendez...cainii n-au voie sa stea pe scaunul din față !
    - Dar, domnule politist, este din pluș !
    - Nu mă interesează ce rasă este! Nimeni nu este mai presus de lege!"

    ================================================== ================================================== ===============
    Last edited by -WickedSick-; 27-09-2016 at 03:16 AM.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage