-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Propunere VIP

  1. Propunere VIP

    #11
    Banned DarkRed's Avatar
    Member since
    Dec 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    728
    Last username
    Justice01 TITAN Tetrahidrocanabinol
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2
    OFFTOPIC: Ce troll poti fi.
    Tu nu intelegi ca daca ai VIP cu 180hp+speed este un mare dezavantaj pentru jucatorii care nu au?
    Comentariile tale sunt irelevante.


    1. Chiar nu stiu cu ce inclina VIP-ul balanta intr-o anumita favoare.
    E greu de realizat ca daca ai 180hp+speed balanta este inclinata in favoarea ta si a celor cu VIP?
    2. Speedul nu a fost ideea mea dar nu cred ca este o idee rea.
    Defapt, e foarte rea ideea, deoarece serverul asta este un server de respawn, nu un server de War3ft, furien, etc.
    3. Si ce vina avem noi? Acum cateva luni batea vantul pe server,acum putem spune ca s-a "populat" cat de cat,restul se va rezolva in timp.
    4. Nu te m-ai abtine si spune ce ai de zis.
    Din cauza ca se abtine prea mult, cum multi o fac, unii ca tine inca m-ai ( ) adauga comentarii puerilie si fara vreo relevanta.


    Quote Originally Posted by ★ wGods | ~Cristi~ ★ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Baiatule controleaza-te si da-ti doua plame apoi nu mai lasa reply aiurea atata timp cat nu ai grad pe server,vezi-ti de treaba ta.
    Hai ca totusi am scapat usor cu doar doua palme, sau nu.
    "Baiatule" daca tu inca nu iti cunosti regulamentul serverului nu prea imi dau seama ce cauti la administrarea acestuia?

    ONTOPIC: Propun sa fie adaugate doar 120hp din start si cate 10hp per kill panal la 150hp.


    "Baiatule" daca mai ai ceva de zis imi spui la Y!M (cristijustice112@yahoo.com), ca nu am ajuns sa fac offtopic-uri pentru tine.
    Like v3nom, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Propunere VIP

    #12
    VIP Jet Lee's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Satu-Mare
    Posts
    7,908
    Last username
    JetLee
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Normal niciunui player nui convine sa joace cu cineva cu avantaj dubla fata de el am intalnit chiar eu pe server zilele trecute si au iesit nu vroiau sa joace cu mine pt VIP, e prea mare avantajul trebuie redus din ele.
    Eu cu banii stau cam prost
    Sa iau arma n-are rost.
    Cumpar deagle, stau un pic
    Apas click si ai murit.

    Iar în runda urmatoare
    Stiu c-am sa fiu si mai tare.
    Am sa iau un sniper mic,
    Apas click si ai murit.

    Dupa 7 runde-asa,
    Vine ala tare, nenea...
    Dar n-a inteles nimic,
    Apas click si a murit.
    Like v3nom, Nutella :3, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Propunere VIP

    #13
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere respinsa,momentan!
    Last edited by -=Christian=-; 19-03-2017 at 08:59 PM.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  4. Propunere VIP

    #14
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Jet Lee You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Normal niciunui player nui convine sa joace cu cineva cu avantaj dubla fata de el am intalnit chiar eu pe server zilele trecute si au iesit nu vroiau sa joace cu mine pt VIP, e prea mare avantajul trebuie redus din ele.
    Tu ai citit ce scrie mai sus de ai venit cu raspunsul ala?

    Quote Originally Posted by ★ wGods | ~Cristi~ ★ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Propunere respinsa,momentan!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  5. Propunere VIP

    #15
    Membru - Gold Nova III Nutella :3's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Pe scaun
    Posts
    1,669
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ioi viata. Deci,
    4. Propunere inutila.
    4. Momentan ma abtin .
    4. Nu te m-ai abtine si spune ce ai de zis.
    *aham* Hai sa incercam sa nu ne comportam ca niste fete care cauta scandal , mersi
    Baiatule controleaza-te si da-ti doua plame apoi nu mai lasa reply aiurea atata timp cat nu ai grad pe server,vezi-ti de treaba ta.
    Orice player/admin are voie sa isi dea o parere in acest topik deoarece atata timp cat joaca pe sv poate sa isi exprime opinia fie ea pozitiva, fie negativa asupra unui lucru, iar treaba noastra este sa incercam sa ii multumim pe cat mai multi posibil. p.s. cristina nu mai fi asa rea cu lumea
    Si nu in utlimul rand ,
    Propunere respinsa,momentan!
    Parca eram colegi si trebuia sa ne hotaram inainte,nu sa se i.a decizi importante de unul singur si zic eu ca e putin importanta chestia asta.
    In concluzie, din moment ce, cam pe toata lumea deranjeaza acest speed, am sa incerc sa rezolv cat mai repede aceasta problema si o sa lasam vipul la fel cum era inainte.
    If it's 1 or 1000 sins you're still getting sent to Hell.
    So why not go for 1,000,000 sins and go there like a legend!
    Thanks ~TraNda~ a dat Thanks acetui post

  6. Propunere VIP

    #16
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Viteza la VIP inca e pe server -.-
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  7. Propunere VIP

    #17
    Membru - Gold Nova I ALX's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Location
    Bucuresti
    Posts
    700
    Last username
    tedomin11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Viteza inca mai este pe server,trebuie discutat cu Tiger despre aceasta problema,noi nu avem acces asa ca v-as ruga sa nu mai lasati reply "aiurea" aici si sa va comportati civilizat,daca aveti probleme între voi le discutați in privat,va mulțumesc de înțelegere!
    P.S: O sa iau eu legatura cu tiger si se va scoate acel speed!
    Ai nevoie de mine?
    Suna la 112


    Like -=Christian=- a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage