-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Unban SALAJAN

  1. Unban SALAJAN

    #1
    daucap2005's Avatar
    Member since
    Mar 2017
    Location
    bucuresti
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unban SALAJAN

    NUME: GUNGAME.WARGOODS.RO (89.39.13.118:27015)
    • IP: DHCP
    • VARSTA:40
    • ID DE STEAM:
    • DATA: 18-19.3.2017
    • ORA: 00:00
    • HARTA:
    • ADMIN: ceva cu 34
    • MOTIV: nu am testat pe link
    • MARTORI:
    • DOVEZI:
    • MENTIUNI: aproape in fiecare zi pierd cel putin o runda din cauza scanului.....pana il faci, ai si ramas in urma. Am tot fost scanat de catre aceeasi admini......si nu au gasit nimic....vreau admin sa le fac acelasi lucru: daca prin absurd vor fi in fata, cu sanse de a castiga harta, sa ii pun spectator si sa le cer scan....
    In plus, faza cu l-am lasat sa termine runda....in care dintre zile vb? am mai fost scanat si dupa unban...si mai mult, am fost schimbat de la tero la ct....asa, sa inteleg cum este sa ai admin....
    Eu zic ca mai sunt multi jucatori in situatia mea, si cel mai simplu este sa schimbi serv....daca unu - doi admini sunt ofticati ca dai head prea mult....nu ar trebui sa aibe adminii (sau unii dintre ei) dreptul de a scana doar o data pe saptamana un jucator? Adica dau head in continu, 2-3 zile, ma scanezi de fiecare data...si a patra zi iar ti se pare suspect ca dau head? Sincer, chiar vreau sa am unban si sa se pune si o limita de bun simt.....vreau sa joc pe serv asta si nu vreau sa diu scanat in fiecare zi....Crezi ca putem face cumva sa obtin acest lucru?

  2. Unban SALAJAN

    #2
    VIP Jet Lee's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Satu-Mare
    Posts
    7,908
    Last username
    JetLee
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Foloseste WAC You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! sa il ai activ tot timpul, problema e ca un admin intra altul iese si nu stiu intre ei ca ai fost verificat si asa te verifica fiecare. La ip imi lasi ip tau din cs.
    Nu mai insista cu cererile iti inrautatesti situatia asteapta sa expire.
    Eu cu banii stau cam prost
    Sa iau arma n-are rost.
    Cumpar deagle, stau un pic
    Apas click si ai murit.

    Iar în runda urmatoare
    Stiu c-am sa fiu si mai tare.
    Am sa iau un sniper mic,
    Apas click si ai murit.

    Dupa 7 runde-asa,
    Vine ala tare, nenea...
    Dar n-a inteles nimic,
    Apas click si a murit.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage