-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 29
  1. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #11
    Membru - Silver Elite Master seight's Avatar
    Member since
    Nov 2011
    Location
    Galati
    Posts
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by XeLa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    Seight daca esti admin la noi nu inseamna ca esti admin pe toate serverele.Daca mi se pare normal ca a luat Negrutu destroy,uite ce intrebari pui.Ce treaba ai tu cu serverul la baiatul ala?Daca noi avem admine pe serverul nostru asta nu inseamna ca suntem admini si acolo sau suntem sefi.Sa faca reclamatie Negrutu la el acolo pentru destroyul primit.Nu ii faci tu regurile pe serverul lui.Poate sa dea destroy oricui , daca el asa crede, cum puteam da si noi destroy pe serverul nostru.
    Nu mai bagati serverul nostru cu celelalte in aceeasi oala,de restul serverelor,alea non-oficiale cum e si asta pe care ati avut probleme se ocupa altcineva, nu Max , nu Valeriu , nu Firma ,nu XeLa.El face parte doar din comunitatea noastra ,atat!Poarta numele Wargods.Unde ai vazut tu in alte comunitati gen "indungi" asa ceva.Daca tu esti owner pe un sv de face parte din comunitatea indungi si te duci pe altu tot din comunitatea aia si iei destroy,ce face administratorul forumului?crezi ca se ia vreo masura ca ai luat tu destroy la altcineva pe server?pe regurile lui?Nu cred!Mai ganditi`va odata inainte sa faceti galerie la niste chestii elementare.
    Daca face parte din aceeasi comunitate nu inseamna ca luam deciziile si acolo !
    Pai ce treaba are ma indungi cu wargods? Aia au 100 servere si noi 7-8.Daca au intrat in comunitate era normal sa se intereseze cu cine au de-a face.
    Apropo am zis eu ca sunt admin la ei pe srv sau ceva de genul? Dar sa aiba putin bunsimt,daca asa se comporta un admin nu mai am nimic de zis.
    Stii chiar nu vreau sa fac scandal pentru ceva ce nu ma intereseaza absolut deloc.Sa intre cine vrea pe server-ul lor si atat.

  2. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #12
    CaFFeElite's Avatar
    Member since
    Feb 2012
    Location
    Calarasi
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thumbs up

    Atunci ce facem !? Ne taiem craca de sub picioare sau ne acceptam.
    ************************************************** **********
    Cu R3Sp3cT CaFFeElite





  3. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #13
    Membru - Silver I GaBrieL's Avatar
    Member since
    Jan 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci,sincer.....nu as vrea sa plece din comunitate serverul free....Ce vreti sunteti mai noi Pana ne obisnuim.......Hai sa facem o comunitate gen indungi..........asa e pe toate serverele noi..........PEACE

  4. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #14
    Membru - Silver Elite Master negrutzu's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    324
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pai..da Bun avem servare in comunitate nimic de zis...dar sa dea direct distroy? Stati fratilor...pe player faceti demo+poze....si dupa aia folostiti comanda.Nu zic are dreptate ce a zis XeLa mai sus.Ar trebui sa numai jucam..pe nici un sv adus in comunitate?? sa numai creăm probleme .

  5. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #15
    Membru - Silver Elite Master daniel_San's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    431
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Prin server oficial cei de mai sus s-au referit dupa cum spune si xela la servere hostate prin mijloace personale sau castigate.
    Imaginatia este singura noastra limita!

  6. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #16
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunteti chiar culmea ma. Cititi iar primul meu post si terminati odata cu balciul!
    Vad ca sunteti chiar idioti ma sa mor, ce ma tot frecati la cap ca ati luat destroy si ban si ca trebuia sa stea pe jucatori si alte prostii... e treaba lor ma cum isi fac treaba! Ce nu intelegeti? Au dreptul sa va dea orice comenzi si cate comenzi vor, care e problema? A luat negrutu destroy, ce vreti sa fac? I-am spus eu sa intre acolo? Am facut eu regulile la server? Ce va tot plangeti?
    Repet, nu va convine, nu intrati!!! Nici macar eu nu am admin acolo! pur si simplu nu ma bag la gestionarea serverului, sunteti asa grei de cap incat sa nu puteti face diferenta?
    Multi dintre voi lasati commenturi pe forum doar ca sa-l umpleti degeaba, gen GaBrieL sau gbz care sunt habarnisti, nu stiu despre ce e vorba dar totusi lasa si ei comment sa se afle in treaba!
    Seight tu cand aveai probleme la Liniste pe server te plangeai la detinatorul vre-unui alt server de la indungi? sau cereai la detinatorul comunitatii sa scoata serverul lui Liniste ca ai luat tu ban pe el? Ti se pare logic ce spui? Intelege ca NU eu fac regulile la ei pe server! Nu raspund de nici o sanctiune pe care o primiti voi acolo!

    Legat de serverele oficiale ca vad ca este interpretata gresit denumirea asta. Am numit server oficial serverul de care se ocupa vre-unul din detinatorii Comunitatii WarGods si care functioneaza dupa sistemul si regulile WarGods. Singurele diferente dintre un server oficial si unul venit in comunitate sunt detinatorii si politica serverului respectiv.

  7. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #17
    Membru - Silver Elite Master seight's Avatar
    Member since
    Nov 2011
    Location
    Galati
    Posts
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce treaba are sula cu prefectura,cand am avut eu probleme de genu la liniste? Da in fine stii max chiar nu mai ma intereseaza,nu am chef sa injur da nu dau doi bani pe ei si pe serverul lor

  8. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #18
    Membru - Silver Elite Master gbz's Avatar
    Member since
    Dec 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    407
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adica ce vrei sa spui Max.. Ca eu sau Gabriel nu citim? adica sa ne aflam in treaba.. eu cred ca nu ai spus cum trebuie.
    Daca ai calcat pe bec vin eu din urma si te las pe intuneric.
    Respecta-mi demnitatea si-mi controlez mandria,
    Respecta-mi linistea si-mi potolesc mania!

  9. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #19
    Membru - Silver Elite Master RedMan's Avatar
    Member since
    Jun 2011
    Location
    Cernavoda
    Posts
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Asta e clasica problema de integrare care mai apare si intre indivizi, nu numai in comunitati . Stiu ce zic ca seamna mult cu sportul din punctul asta de vedere . Dar fiecare are ceva de invatat de la celalalt si desi apar certuri sau neintelegeri va exista mereu o cale de mijloc daca exista bunavointa din ambele parti . Si mie imi place serverul Free , desii in mare parte din timp nuprea sunt admini on . toata lumea tipa ca sunt codati ca adminii nu-si fac treaba dar azi am fost pe server de la ora 11 la 16 si nu am vazut pe nimeni sa se puna spec si sa faca un demo sa il posteze pe forum .

  10. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #20
    Membru - Gold Nova I Rapid1923's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pana la urma da, n-ar mai trebui sa intram pe cacaturile alea de servere indungi. Eu pana acum am la activ 4 banuri si 2 destroy-uri in sloboz, m-am saturat. Pai daca si eu is pegelist in *** , ce s amai zic de altii. Nu mi s-au facut in viata mea poze, nici nu stiam unde sa le caut in ma-sa-n cur. Tre sa stau o ora sa caut poze in pc, sa-mi fac cont, sa uploadez poze pe cacatul lor de forum... Hai cu fibra vali ca ma las drecu de cs si gata, ca nu mor fara el.
    Am gandirea abila ce depaseste complexitatea aritmeticii in virgula mobila!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage