-- Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29
  1. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #1
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exclamation Legat de Serverele noi din Comunitate!

    Am vazut ca iar au aparut probleme la vizitarea serverelor noi din Comunitate, desi credeam ca problema s-a rezolvat de cand era serverul xTeam.WarGods.ro.
    Sa va explic un pic cum stau lucrurile:
    Cei care vin cu servere la noi in Comunitate primesc sectiune pe forum, redirecte, anticheat si ce mai este inclus in oferta. Obligatia lor este de a avea numele la server corect si de a respecta regulile de pe Site/Forum.
    Detinatorii serverelor aduse in comunitate NU sunt obligati sa utilizeze si sa impuna aceleasi reguli care le avem noi pe servere. Aceste regulamente sunt particulare si fiecare detinator are dreptul sa si le gandeasca in felul lui. Pe serverele lor isi gestioneaza treaba dupa bunul plac, au dreptul sa-si selecteze proprii clienti, sa dea orice tip sanctiuni oricui considera de cuviinta, sa-si faca serverul cum vor.

    Calitatea unui server NU se vede doar prin numar de jucatori! Un server de calitate este un server care functioneaza bine si are o politica corecta. Aceasta politica si-o gestioneaza fiecare detinator in felul lui.

    Acum va repet ce v-am spus si mai demult si de data asta va rog sa bagati la cap:
    Daca nu va place un server din comunitate, NU intrati pe el!
    Nu raspundem pentru nici o sanctiune primita pe acel server!
    In cazul vre-unei neplaceri intampinate pe server, veti face reclamatie ca oricare alt jucator, FARA JIGNIRI!
    Pe serverele venite in Comunitate sunteti simplii jucatori, nu aveti nici un drept in plus fata de ceilalti clienti ai lor!

    Sa nu va mai aud ca va plangeti nici unul! Nu va obliga nimeni sa intrati pe servere non-oficiale WarGods! Sper ca m-am facut inteles destul de clar!


    Serverele Oficiale WarGods sunt urmatoarele:
    Cs.WarGods.ro
    Zombie.WarGods.ro
    GunGame.WarGods.ro
    War3ft.WarGods.ro
    Dr.WarGods.ro
    War.WarGods.ro


    O sa gasesc si o modalitate de a mentiona la fiecare server care este oficial si care este venit in comunitate. Pana atunci, aveti lista aici!

    Stiu ca este greu fara serverul de CS si de Zombie dar pana se rezolva probleme intrati pe celalte servere oficiale care stau deschise de atata vreme.
    Avem dr.WarGods.ro si War3ft.WarGods.ro care sunt on non-stop! Intrati si jucati pe ele!

  2. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #2
    Membru - Silver Elite Master seight's Avatar
    Member since
    Nov 2011
    Location
    Galati
    Posts
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pai max
    Nu raspundem pentru nici o sanctiune primita pe acel server!
    ,dar ti se pare normal ca negru sa ia destroy,de la un srv din comunitate?
    Si faza cu reclamatia, a facut degeaba sau cerere unban,ai vazut ce reactia a avut ownerul,el a luat destroy si ownerul "unban si mai usor cu amenintarile"...ASTEA IS MASURI? CA A LUAT OMUL UN DESTROY DEGEABA/FARA DOVEZI,nici macar o sanctiune la adminul respectiv!

  3. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #3
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by seight You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pai max ,dar ti se pare normal ca negru sa ia destroy,de la un srv din comunitate?
    Si faza cu reclamatia, a facut degeaba sau cerere unban,ai vazut ce reactia a avut ownerul,el a luat destroy si ownerul "unban si mai usor cu amenintarile"...ASTEA IS MASURI? CA A LUAT OMUL UN DESTROY DEGEABA/FARA DOVEZI,nici macar o sanctiune la adminul respectiv!
    Seight daca esti admin la noi nu inseamna ca esti admin pe toate serverele.Daca mi se pare normal ca a luat Negrutu destroy,uite ce intrebari pui.Ce treaba ai tu cu serverul la baiatul ala?Daca noi avem admine pe serverul nostru asta nu inseamna ca suntem admini si acolo sau suntem sefi.Sa faca reclamatie Negrutu la el acolo pentru destroyul primit.Nu ii faci tu regurile pe serverul lui.Poate sa dea destroy oricui , daca el asa crede, cum puteam da si noi destroy pe serverul nostru.
    Nu mai bagati serverul nostru cu celelalte in aceeasi oala,de restul serverelor,alea non-oficiale cum e si asta pe care ati avut probleme se ocupa altcineva, nu Max , nu Valeriu , nu Firma ,nu XeLa.El face parte doar din comunitatea noastra ,atat!Poarta numele Wargods.Unde ai vazut tu in alte comunitati gen "indungi" asa ceva.Daca tu esti owner pe un sv de face parte din comunitatea indungi si te duci pe altu tot din comunitatea aia si iei destroy,ce face administratorul forumului?crezi ca se ia vreo masura ca ai luat tu destroy la altcineva pe server?pe regurile lui?Nu cred!Mai ganditi`va odata inainte sa faceti galerie la niste chestii elementare.
    Daca face parte din aceeasi comunitate nu inseamna ca luam deciziile si acolo !
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

  4. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #4
    Membru - Silver Elite --==NyKoLaY==--'s Avatar
    Member since
    Jan 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    148
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    mi-e imi da o eroare pe war3ft adik cand itnru ma scoate imediat si am incercat pe vre o5 cs si pe toate imi face la fel
    TIGER TE IUBIM BUT CA TN NU GASIM

  5. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #5
    Membru - Silver Elite Master gbz's Avatar
    Member since
    Dec 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    407
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bine spus Xela.. Dar nici chiar asa.. sa ne dea ban/destroy fara dovada.. sau pentru o injuratura. Dar in fine acum.
    Daca ai calcat pe bec vin eu din urma si te las pe intuneric.
    Respecta-mi demnitatea si-mi controlez mandria,
    Respecta-mi linistea si-mi potolesc mania!

  6. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #6
    CaFFeElite's Avatar
    Member since
    Feb 2012
    Location
    Calarasi
    Posts
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    -Imi cer scuze ca intervin gdz la tine ma refer finca una din cererile de UnBan facuta pe sectiunea Free de un alt player nu ii mai tin minte numele ai intervenit tu si foarte vulgar la adresa unui owner acela sunt eu (Q: D) dar in fine mai putin conteaza felu cum vb si in ce contest bagi vorbele dar ptr. tine e greu definitiile vorbelor blaaaa, blaaaa, blaaaa........Nu asta voiam sa iti fac opservatie tie si la mai multi admini sau simpli playeri dupa aceasta comunitate si ca asa cum a mai spus si colegul vostru care il respect si cred ca e cam singura persoana cu putere in aceasta comunitate care e in masura sa va poata linisti ar fi -=MaX=- si XeLa daca nu ma insel si sper sa nu ma insel singura persoana care a inteles din ce -=MaX=- a punctat si asta astept si de la voi. Acuma sa revenim si la ce am gresit eu da recunosc am dat un amx_quit unui player nu mai stiu exact si nu fac acum politie sa aflu dar presupun ca ar fi cel care mia facut cererea de unban, sincer nici nu am stiut ca Smiley a bagat servarul la voi in comunitate atunci in momentu cand eu iam facut nedreptatea colegului vostru (mai avem si servici) poate din cauza asta nu am avut comunicare, dupa ce m-iam facut cont la voi in comunitate am intrat si iam aprobat cererea de unban dupa care iam si scos banu dar am mai zis si ma fac obligat sa repet pentr-u cei care m-au contestat pe sectiunea Free.WarGods.Ro ca e greu sa faci fata pe oricare servar ar fi cu doi admini si 20 playeri sa ii multumesti pe toti.

    PS: Lasatine sa va cunoastem noi pe voi si invers doar asa se formeaza o relatie o comunitate.... si incercat fara jigniri, mahalagisme, si limbaj de cartier suntem si noi oameni si nu am venit la voi in comunitate sa va facem voua propriile noastre reguli si nici invers, haideti sa fim mai buni MULTUMESC
    ************************************************** **********
    Cu R3Sp3cT CaFFeElite





  7. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #7
    Membru - Silver Elite --==NyKoLaY==--'s Avatar
    Member since
    Jan 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    148
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by CaFFeElite You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    -Imi cer scuze ca intervin gdz la tine ma refer finca una din cererile de UnBan facuta pe sectiunea Free de un alt player nu ii mai tin minte numele ai intervenit tu si foarte vulgar la adresa unui owner acela sunt eu (Q: D) dar in fine mai putin conteaza felu cum vb si in ce contest bagi vorbele dar ptr. tine e greu definitiile vorbelor blaaaa, blaaaa, blaaaa........Nu asta voiam sa iti fac opservatie tie si la mai multi admini sau simpli playeri dupa aceasta comunitate si ca asa cum a mai spus si colegul vostru care il respect si cred ca e cam singura persoana cu putere in aceasta comunitate care e in masura sa va poata linisti ar fi -=MaX=- si XeLa daca nu ma insel si sper sa nu ma insel singura persoana care a inteles din ce -=MaX=- a punctat si asta astept si de la voi. Acuma sa revenim si la ce am gresit eu da recunosc am dat un amx_quit unui player nu mai stiu exact si nu fac acum politie sa aflu dar presupun ca ar fi cel care mia facut cererea de unban, sincer nici nu am stiut ca Smiley a bagat servarul la voi in comunitate atunci in momentu cand eu iam facut nedreptatea colegului vostru (mai avem si servici) poate din cauza asta nu am avut comunicare, dupa ce m-iam facut cont la voi in comunitate am intrat si iam aprobat cererea de unban dupa care iam si scos banu dar am mai zis si ma fac obligat sa repet pentr-u cei care m-au contestat pe sectiunea Free.WarGods.Ro ca e greu sa faci fata pe oricare servar ar fi cu doi admini si 20 playeri sa ii multumesti pe toti.

    PS: Lasatine sa va cunoastem noi pe voi si invers doar asa se formeaza o relatie o comunitate.... si incercat fara jigniri, mahalagisme, si limbaj de cartier suntem si noi oameni si nu am venit la voi in comunitate sa va facem voua propriile noastre reguli si nici invers, haideti sa fim mai buni MULTUMESC
    :O:O va prins aici mi-e imi place free chiar daca e unpic cam multi codati dupa parerea mea
    TIGER TE IUBIM BUT CA TN NU GASIM

  8. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #8
    Smiley's Avatar
    Member since
    Sep 2011
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ma bucur ca va place,serverul acesta e de cateva luni bune si nu vrem ca aici sa fim criticati,de server nu m-am ocupat de cateva luni,daca sunt codati eu sunt cel criticat,nu adminii ca nu isi fac treaba,dupa asta va zic ca nu dam admine gratis nici pe redirecte nu vom mai da pentru ca "baietasiilor" li se urca la cap daca au adminu gratis,cei care ma cunosc stiu poate pe ce servere am fost si pe ce rank-uri erau pe gametracker,momentam avem niste probleme cu floodurile si schimbam hostul si daca apar probleme cautati-ma pe mess,va voi raspunde cat pot de repede.Nu am venit in comunitate nici pentru redirecte,nici pentru anticheat(dupa cum se vede nici nu folosim) am venit doar pentru ca am inteles ca e lume in varsta aici si putem ridica comunitatea,nu vreti e treaba voastracat despre comanda QUIT am pus-o special pentru ceva si nu voi spune pentru ce,se pare ca serverul Free.WarGods.Ro nu e oficial si daca sunt probleme noi plecam nu stam unde nu suntem doritiMultumesc.
    Last edited by Smiley; 21-02-2012 at 02:11 PM.

  9. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #9
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Smiley , Max cand a zis ca restul serverelor nu sunt oficiale ,s`a referit la fapul ca nu ne apartin noua.
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.

  10. Legat de Serverele noi din Comunitate!

    #10
    Membru - Silver Elite --==NyKoLaY==--'s Avatar
    Member since
    Jan 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    148
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ASta e ideea baieti ORI sunt gelosi ORI vor sa va ia peste picior cu toti suntem bineveniti din cate imi aduc eu aminte ??? cred
    TIGER TE IUBIM BUT CA TN NU GASIM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage