Scuzoaiele mele ca intervin prin usa dar vreau sa mentionez ceva:
Quote Originally Posted by XeLa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

3.In comunitatea asta niciodata nu s`a taiat sau spanzurat , sa nu uitam ca si altii au fost iertati.
4.Sa nu uitam ca avem admini care inainte au jucat codati si au fost prinsi , nu e primu si nici ultimul.
Am fost de acord si eu cu iertarea lui Rellax desi dupa toata rasplata si atentia de care a beneficiat din partea noastra nu ma asteptam la o astfel de iesire din partea lui! Tin sa va anunt ca e ultimul caz de genul asta!
Ce a spus Xela mai sus nu se va mai intampla aici! S-a creat precedent din cauza ca puterea de decizie era prea impartita si era loc de eroare, acum nu va mai fi asa! Sa nu creada vre-unul dintre voi ca va fi iertat pe considerentul ca si stramosii au fost candva iertati!
Chestiile astea dispar! Daca aveti parte de respect din partea Comunitatii si primiti diverse accese, asteptam si noi respect de la voi!