-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. Trezirea oameni buni

    #1
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Trezirea oameni buni

    Dupa mai bine de o luna de la modificarea port-ului din 27015 la 28015 server-ul a ajuns mai mort decat in orice alta perioada. Nu stiu cum se face, dar v-ati tirat toti. Va place sa fiti admini doar cand server-ul are jucatori, dar cand server-ul trece printr-o perioada proasta uitati de el... Profund dezamagit si pot spune ca asta e consecinta faptului ca s-a aruncat cu admine pentru a mentine jucatorii. Voi chiar credeti ca server-ul e mort strict din cauza faptului ca are port schimbat? Va cam zic eu ca nu. Server-ul inca poate fi gasit, dar cine sa intre cand nu e nimeni pe server? Va zic eu ca nimeni. Nimeni nu are chef sa fie primul care intra si sa astepte jucatori fiindca poate astepta in zadar cand poate pur si simplu sa mearga pe un server mai populat. Nu va cer acum sa stati cu orele pe server afk poate intra cineva ci ultima mea propunere ar fi sa incercam sa ne strangem si noi (cine doreste sa se implice catusi de putin nu doar admini) ca tot e vacanta inca o saptamana o ora/doua in cateva zile sa ne adunam toti pe server si sa jucam un jb ca pe vremuri . Cu aceasta ocazie ne mai bucuram si noi de mod si de server in general si poate reusim sa dam un revive server-ului. Oricine e interesat sa se implice in aceasta miscare initiata pentru revive-ul server-ului sa lase un reply in acest topic cu un mesaj ceva #particip. Si o sa decidem o ora cand sa ne adunam.
    In caz ca chiar nimeni nu se va implica pot spune ca v-ati pisat pe el server (scuzati limbajul, dar daca nu se zice pe fata nu se intelege), pe munca tuturor care au tinut la acest server si nu doar pentru un grad amarat, pe timpul acordat de ownerii/adminii care chiar au vrut sa faca din acest server un server mare si pe toti playerii care tot ce doareau era un server de jb clasic si care sa nu fie prea aglomerat fara sa se inteleaga ceva din ce se petrece.
    Daca chiar nimeni nu o sa fie doritor sa faca ceva atunci mai bine s-ar inchide server-ul sau s-ar face altceva cu el fiindca deja doar e degeaba. Macar pot spune ca am incercat pe cat posibil sa-mi fac treaba cat mai bine pana la capat.


    P.S. Stiu ca Fatty te-ai retras si tin sa apreciez ca macar tu ai anuntat ca nu mai vrei sa tii gradul pe degeaba si nu te-ai facut pur si simplu disparut.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like yulian5, mugurhaiduc a dat Like acetui post

  2. Trezirea oameni buni

    #2
    Membru - Silver II yulian5's Avatar
    Member since
    Jun 2019
    Posts
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    #particip, abia astept sa ma pot distra din nou cu toti cei cu care ma distram inainte, sau poate si oameni noi, si sincer iti apreciez fiecare cuvant de mai sus, I mean this is the truth, anyway astept sa ne vedem pe server!
    >>>Never give a second chance<<<
    Thanks ~HYXUL~ a dat Thanks acetui post
    Like Fatty a dat Like acetui post

  3. Trezirea oameni buni

    #3
    Membru - Silver II Fatty's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Posts
    37
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    #particip | M-am retras crezand ca nu se mai poate face nimic in legatura cu serverul, avand in vedere ca de cateva saptamani nu a mai intrat nimeni pe el. Sper ca dupa acest anunt sa ma fii inselat. Si stiu ca am abandonat serverul intr-un moment "greu" dar chiar vreau sa ajut in continuare.
    Last edited by Fatty; 30-12-2019 at 12:12 AM.
    Thanks ~HYXUL~ a dat Thanks acetui post
    Like ~HYXUL~ a dat Like acetui post

  4. Trezirea oameni buni

    #4
    Membru - Silver Elite rares88's Avatar
    Member since
    May 2019
    Posts
    205
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    #partikip (macar incerc)
    Thanks ~HYXUL~ a dat Thanks acetui post

  5. Trezirea oameni buni

    #5
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    #parikip sa fie bine sa nu fie rau +1 post free lmao xd hai cu warn dc nu?


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.


    Thanks ~HYXUL~ a dat Thanks acetui post

  6. Trezirea oameni buni

    #6
    Membru - Silver Elite Miko1's Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    172
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    #particip , Acum sau Niciodata , betar e AICI
    Thanks ~HYXUL~ a dat Thanks acetui post

  7. Trezirea oameni buni

    #7
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Fatty You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    #particip | M-am retras crezand ca nu se mai poate face nimic in legatura cu serverul, avand in vedere ca de cateva saptamani nu a mai intrat nimeni pe el. Sper ca dupa acest anunt sa ma fii inselat. Si stiu ca am abandonat serverul intr-un moment "greu" dar chiar vreau sa ajut in continuare.
    Singura diferenta cauzata de port este ca unii se conectau pe clasic in loc de jb si ca acum trebuie sa scrie cand dau conect :28015 dupa dns. Playerii mai intra doar cand sunt un grup de 3/4 (cum am vazut acum cateva zile) si vor sa se joace singuri.

    Anyway pana acum toti de aici ma aveti pe discord as vrea sa imi lasati un pm discord si o sa fac confa cu toti (valabil si pentru cine inca nu a dat reply). Cine nu ma are discord mai gasiti pe server-ul oficial al comunitatii cu acelasi nickname sau direct add: HYXUŁ#6666
    Acolo o sa putem stabili ziua si ora.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  8. Trezirea oameni buni

    #8
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Serverul incepuse sa "moara" pana sa ii fie schimbat portul, iar asta din cauza ca nu se face promovare si de obicei se arunca cu ban pe server in stanga si dreapta. De altfel, si dezinteresul lui @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si-a spus cuvantul. Desi i-am acordat serverul pe mana 100% (forum+FTP) pot sa zic ca sunt dezamagit de el. Un server fara implicarea ownerului e degeaba, niciodata nu va merge. Ceea ce a spus Hyxul este total adevarat si cum am spus acum mult timp, eu nu ma voi mai baga pe serverul de JB, motivele au fost clare la momentul respectiv, motiv pentru care nu m-am bagat peste reclama falsa facuta de 99% din staff, de banurile acordate cu nemiluita s.a.m.d.
    Ma bucur insa ca mai exista o mana de oameni care vor, dar au nevoie de un impuls. Sper sa vad si din partea lui @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! acest impuls, cu toate ca ma indoiesc.
    Sfatul meu este: reclama masiva supra serverului, in orice grup de fb/discord/forumuri care permit reclama etc.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like mugurhaiduc, ~HYXUL~ a dat Like acetui post

  9. Trezirea oameni buni

    #9
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    #partikip
    Thanks ~HYXUL~ a dat Thanks acetui post

  10. Trezirea oameni buni

    #10
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by WarGods | aLinoX You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    #partikip
    Accepta cererea de discord.
    BTW Oferta este inca valabila pentru cine mai doreste sa participe!
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage