-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Last player!

  1. Last player!

    #1
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Post Last player!

    Salut! Am observat in nenumărate situații in care ultimul zm rămâne cu 3 sau mai ct intr o singură bază având bineînțeles mai mult de 2 lasere,astfel încât un zm nu poate ataca doar cu 2 lm,refuzând totodată să atace.
    In calitate de admin,nu pot obliga acel zm sa atace,dar nici nu pot lăsa timpul sa treacă, devenind un joc plictisitor.
    1.M am gândit ca ultimul zm sa aibe acces la o nouă clasă de zm,schimbând o instantaneu/class sau aibă acces la ibomb tot pentru 8000 sau 10000$ .
    2. Ultimul ct sa primească 200-300hp contra'cost bineînțeles,pentru a nu fi omorât dintr un singur hit.

    Dacă nu s in regulă propunerile, vă aștept cu alte idei. Multumesc!

  2. Last player!

    #2
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dă-mi voie să te contrazic la ceea ce-ai spus mai sus , ca și admin ai tot dreptul să-l obligi să atace [ advertisment / slap / slay ] .
    Cât despre propunere , avem nevoie de un scripter pentru o nouă clasă de zombie , respectiv modificarea plugin-ului aferent pentru /ibomb sau hp 200-300 pentru human ceea ce-ai spus mai sus . În momentul de față Tiger este singurul scripter de bază al comunitații , dar după cum bine știți cu toții , timpul lui este limitat , așadar dacă doriți astfel de modificări , căutați scripteri interesați să vină la noi în comunitate în schimbul unor beneficii .
    Încă o chestie ce-aș dori s-o precizez , dacă un zombie rămâne singur contra 2-3 humans , asta oferă posibilitatea altor persoane care nu sunt în viață să reînvie ca și zombie prin "/zspawn" oferind astfel ajutor acelui zombie care rămăsese singur. Chestie ce se poate face fără modificarea unui plugin , si chestie care nu e necesară server-ului , nu zic că nu mi-ar surâde și mie ideea unui noi clase de zombie pe server ( fără restul chestiilor ce le-ai menționat în propunere ) , dar momentan nu se poate , am spus mai sus motivul .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage