-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Intrebare

  1. Intrebare

    #1
    B0GD4N's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Post Intrebare

    As vrea si eu sa stiu de ce va trimiteti membrii sau cine rahat face asta, sa faca reclama si spam pe alte comunitati ? Sa stiti ca nesimtirea se poate rasplati foarte usor dar eu nu sunt asa si nu ma pun la mintea voastra sa va fac reclama. Vreau doar sa discutam, sunt chiar curios de ce veniti pe comunitati cu reclama si spam.
    Like Blue01, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Intrebare

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am vorbit despre acest lucru la un moment dat, n-am fost luat in serios, ci chiar am fost criticat. Felicitari celor care nu fac diferenta dintre "promovare" si "reclama/spam" . O sa ajungeti sa faceti mai mult rau comunitatii decat bine prin astfel de spam prostesc.

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , as vrea sa lasi username-ul celui care a facut reclama nepermisa.
    Last edited by ~TraNda~; 27-02-2018 at 06:22 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01, B0GD4N, GAgi, wGods | Toxic, -=Christian=-, Denisucu a dat Like acetui post

  3. Intrebare

    #3
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ca si detinator al functiei de Promovare, imi cer eu scuze in numele celor care v-au deranjat.
    Atat membrii Comunitatii WarGods cat si detinatorii functiei de Promovare. Care nu fac diferenta dintre promovare si reclame, spam.
    Intentia noastra nu este aceasta, noi vrem sa promovam Comunitatea, in niciun caz nu vrem sa fie afectata imaginea acesteia.
    Vom discuta cu membri / detinatorii functiei, sa evite pe cat posibil reclamele si spamul, incat sa nu afecteze pe nimeni.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like wGods | Toxic, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  4. Intrebare

    #4
    B0GD4N's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu am venit sa scot tap ispasitor, doar v-am zis ca nu e frumos. Cat despre nickname chiar nu mai stiu pentru ca in ultimele zile s-au trimit peste 30-40 banuri pe server si nu mai minte cine ce la ce comunitate a facut reclama

  5. Intrebare

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by B0GD4N You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    As vrea si eu sa stiu de ce va trimiteti membrii sau cine rahat face asta, sa faca reclama si spam pe alte comunitati ? Sa stiti ca nesimtirea se poate rasplati foarte usor dar eu nu sunt asa si nu ma pun la mintea voastra sa va fac reclama. Vreau doar sa discutam, sunt chiar curios de ce veniti pe comunitati cu reclama si spam.
    Nu și-a trimis nimeni membrii să facă reclamă special , în comunitatea de unde faci tu parte , nici măcar n-ai menționat numele comunității din care faci parte sau server-ul respectiv , reclama a fost random .
    Te-ai întrebat oare câte persoane au venit și ne-au făcut nouă reclamă pe servere în decursul acestor ani ? S-a dus cineva pe forumul lor și s-a plâns cum faci tu ?
    Dacă au făcut reclamă , au fost și sanctionați cum ai menționat mai sus "30-40" ban-uri .
    Acum fiind vorba între noi , toți ăia 30-40 n-au fost numai de aici din comunitate , iar întrebarea mea e , te-ai dus pe fiecare forum de unde aparțin fiecare să le scri treaba asta ?

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like wGods | Toxic, Jet Lee, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Intrebare

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by B0GD4N You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu am venit sa scot tap ispasitor, doar v-am zis ca nu e frumos. Cat despre nickname chiar nu mai stiu pentru ca in ultimele zile s-au trimit peste 30-40 banuri pe server si nu mai minte cine ce la ce comunitate a facut reclama
    Scuza-ma pe mine. Din primul tau post se intelege (sau cel putin eu asa am intelese) ca cineva de la noi a venit pe site-ul vostru facand reclama, nu pe serverul de cs.
    +1 pentru Wickedsick
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage