-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Problema false-positive

    #1
    k1nder//'DnD^'s Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Problema false-positive

    Nume Cs : k1nder//'DnD* ;X
    ID STEAM: STEAM_0:0:33921084

    Buna ziua azi pe la pranz ora 3 am avut o problema cu un wg ,mi-a iesit aceasta chestie cu numele generic cheat detection , pana acum nu am avut probleme , sunt un jucator cu experienta joc de cand a aparut cs 1.5 , nu am jucat si nu voi juca nicioadata cu cod , am atatea wg-uri facute , puteti sa verificati , nu am folosit nicioadata cod , nici nu stiu cum se cheama , dar sa-l folosesc , as dori daca se poate va rog frumos , daca mi se poate rezolva problema , toti de pe comunitatea care joc sau care ma cunosc acum cred ca am cod.... Nu am folosit si nu voi folosi , va rog frumos daca se poate sa se rezolve , ofer verificare in pc nu e problema , sau orice chestie ce credeti ca puteti afla mai bine pentru a se ajunge la adevar .


    RAPORT: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ANTIVIRUS: Avast Free Antivirus (fara licenta daca are importanta) (versiunea 18.5.2342
    DESCRIERE ADITIONALA: Modificari nu am facut , am utilizat browser-ul ,am vizionat seriale ,am accesat mailu , ieri seara am facut niste modificari , m-am uitat pe net sa-mi scot temele vizuale si tot ce consuma resurse pentru optimizarea pc-ului , pentru a avea o viteza mai buna ,
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! -Astea sunt modificarile ce le-am facut in windows ieri seara , le-am facut exact dupa videoclipul aceasta.
    LINK DUMP MEMORIE CS: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Modelul de windows este : 10-64 bit

  2. Problema false-positive

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    8,962
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pentru a putea depista cauza problemei va trebui sa ne furnizati cateva informatii.
    ESTE IMPORTANT SA NU INCHIDETI JOCUL!!!

    OBSERVATIE: Rapoartarea trebuie facuta imediat dupa ce ati primit o detectie gresita. NU veniti dupa cateva ore sau daca ati inchis CS-ul pentru ca astfel de cereri vor fi respinse instantaneu.
    Scria cu rosu...
    *****************

    Like DanN a dat Like acetui post

  3. Problema false-positive

    #3
    k1nder//'DnD^'s Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Inteleg si ai dreptate tiger , dar uite sa-ti povestesc cum s-a intamplat , eram in mijlocul mix-ului , un admin mi-a cerut wg , in timpul jocului (in rundele care murisem ma ocupam sa dau sa fac wg-ul mai repede ), l-am facut l-am postat pe server , la sfarsit de mix ii si specific pe ts uite wg-ul , mi-a zis ok , am iesit , era al 7-lea mix la rand care il jucasem a trebuit sa plec, eu am mers pe ok-ul lui . EU IN tot timpul asta nu m-am uitat la wg .... nu ma uit niciodata , cum vad mesajul il iau si pun linkul mai departe . Dupa cand ajung acasa ma trezesc cu ban...... .
    As dori tare mult sa pot face intr-un fel sa se rezolve ,ma simt ca si cum cineva mi-a dat o palma peste fata si acuzandu-ma de cod iar eu practic nu pot sa demonstrez ca nu am cod .
    Stiu e si greseala mea ca nu ma uit la wg-uri , dar practic pana acum nu mi s-a intamplat , si ca orice om , pana nu patesti nu te inveti......

  4. Problema false-positive

    #4
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    8,962
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu se fac exceptii. Daca doresti ca aceasta detectie sa fie stearsa va trebui sa o reproduci si sa revii cu un nou topic conform cerintelor.

    *****************


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage