-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Propunere

  1. Propunere

    #1
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1

    Propunere

    Sall, as vrea sa propun ca urmatoarele grade sa nu mai aiba acces la orice comenzi

    Slot= sa nu mai aiba acces la jbe_box

    Helper= sa nu mai aiba acces la ban, unban si stfu dar sa aiba acces la amx_voteban nume

    Iar urmatoarele gradele mai mari sa aiba acces la teammenu

    Nu uitati de sau

    xD

  2. Propunere

    #2
    Membru - Silver Elite Razvan1's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Location
    Romania -> Craiova
    Posts
    158
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu ca helper nu am acc ban dar sniper are, chiar nu stiu de ce...

  3. Propunere

    #3
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Asta ma intreb si eu sau cand erai tu slot si dadeai box cand eram doar noi 3

  4. Propunere

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    În privința slotului sunt e o comanda cu care poți face abuz încă de la primul grad dar și dacă nu faci abuz nu ai avea de ce sa o folosești.
    Cat despre slot as propune și eu sa se mute accesul la jbe_freeday ceva mai sus (zic eu la moderator) fiindcă este o comanda și mai abuziva adică sloturile si-ar putea da fd singure.
    În legatura cu aceste comenzi de la slot nu am întâlnit playeri care sa facă acest abuz dar ar fi bine pentru precauție.
    Cat despre helper sunt total nu știu la ce te-ai gândit dar helperul poate cere wcd iar dacă suspectul refuza sau e codat nu îl poate lăsa să joace pana vine un premium+ mai ales ca cine are cel puțin premium și este și activ as fi eu tu și ce l-am mai vavut pe joker uneori dar nu prea des deci intr-un fel ar fi degeaba.
    Iar dacă nu ai avea voteban la helper nu ai putea face nimic nici pentru cei ce încalcă regulamentul și poate aia care înjură repetat și merita ban.
    Iar teammenu mi se pare degeaba de vreme ce poți da transfer și mai simplu prin metode clasice încă mi se pare destul ca poți sa transferi playeri de pe chat (și nu numai).
    Și cam asta am avut de zis.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  5. Propunere

    #5
    Membru - Silver III thesilent27's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    66
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mane eu zic pentru ,,Slot= sa nu mai aibe acces la jbe_box
    dar pentru ,,Helper= sa nu mai aibe acces la ban/unban si sa poata da numa voteban'' sunt total
    Exact cum a spus si Hyxul daca e un codat pe sv? helper-ul sta si da voteban si ala tot nu ia ban pentru ca depinde si de playeri.

    Si de ce sa se adauge teammenu pentru gradele mai mari(Cred ca te referi peste helper) cand poti scrie /t si /ct din chat si aia e, a da si raspunsul meu pentru ,,sa se adauge teammenu pentru gradele mai mari'' este
    Last edited by thesilent27; 02-08-2018 at 02:56 PM.

  6. Propunere

    #6
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by thesilent27 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mane eu zic pentru ,,Slot= sa nu mai aibe acces la jbe_box
    dar pentru ,,Helper= sa nu mai aibe acces la ban/unban si sa poata da numa voteban'' sunt total
    Exact cum a spus si Hyxul daca e un codat pe sv? helper-ul sta si da voteban si ala tot nu ia ban pentru ca depinde si de playeri.

    Si de ce sa se adauge teammenu pentru gradele mai mari(Cred ca te referi peste helper) cand poti scrie /t si /ct din chat si aia e, a da si raspunsul meu pentru ,,sa se adauge teammenu pentru gradele mai mari'' este
    Helperul nu are acces la ban/unban ci doar la voteban iar blue zice sa nu mai aibe acces nici la voteban.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like thesilent27 a dat Like acetui post

  7. Propunere

    #7
    Membru - Silver III thesilent27's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    66
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Helperul nu are acces la ban/unban ci doar la voteban iar blue zice sa nu mai aibe acces nici la voteban.
    o da nah spune Razvan pe sv ca cica le da ban alora na si daia.

  8. Propunere

    #8
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Antonio711 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Helperul nu are acces la ban/unban ci doar la voteban iar blue zice sa nu mai aibe acces nici la voteban.
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Helper= sa nu mai aiba acces la ban, unban si stfu dar sa aiba acces la amx_voteban nume
    Reciteste, poate o sa intelegi de data asta ce a vrut sa spuna.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  9. Propunere

    #9
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Antonio711 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Helperul nu are acces la ban/unban ci doar la voteban iar blue zice sa nu mai aibe acces nici la voteban.
    Ce legatura are propunerea asta cu wcd?

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    Ai luat razna, citeste mai atent
    Last edited by Blue01; 02-08-2018 at 04:35 PM.
    Like thesilent27 a dat Like acetui post

  10. Propunere

    #10
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ce legatura are propunerea asta cu wcd?

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    Ai luat razna, citeste mai atent
    Am citit eu mai aiurea ca nu mai prea dorm bine de cateva zile scuze de neintelegere dar na ce sa zic vecinu da cu bormasina la ora 3 dmineata


    ====

    Edit by ~AngeL~

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Prefa-te ca o rupi pe vreuna la 12 ziua, sa ii urle in cap .
    Last edited by ~TraNda~; 03-08-2018 at 12:55 AM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage