+ Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. [Model] Cerere Lider

    #1
    Membru - Silver III qAnonim's Avatar
    Member since
    Sep 2017
    Posts
    59
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    [Model] Cerere Lider

    Model

    Nick :
    Varsta :
    Level :
    O descriere despre tine (minim 20 cuvinte) :
    La ce doresti lider :
    De ce doresti lider (minim 30 cuvinte) :
    Cat esti online/zi(ore) ? :
    Poza stats :
    Ai mai fost lider? (daca da la ce factiuni) :
    Cunosti Regulament Lideri? :
    Cunosti Cerintele pentru lider? :
    Te descurci cu forumul ? :
    Ce planuri ai ca sa promovezi si sa dezvolti factiunea? :



    Va rugam lasati reply in continuarea acestuia nu creati topic nou

  2. [Model] Cerere Lider

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nick : Robyk[]
    Varsta : 13 aproape 14
    Level : 1
    O descriere despre tine (minim 20 cuvinte) : Sunt o persoana de incredere glumeata si intelegatoare. Imi plac in general jocurile shooter MOBA dar si race-rele.
    La ce doresti lider : NFS
    De ce doresti lider (minim 30 cuvinte) : Doresc lider deoarece vreau sa vad cum e sa fi lider intr-o factiune de genul care nu este pe toate serverele. Si din simplul fapt ca vreau sa ma iau la intrecere.
    Cat esti online/zi(ore) ? : depinde si de dispozitia mea zilnica dar de obicei cel putin 2 ore tot le joc
    Poza stats : revin cu edit fiindca sv-ul e offline
    Ai mai fost lider? (daca da la ce factiuni) : pe server-ul asta nu
    Cunosti Regulament Lideri? : desigur
    Cunosti Cerintele pentru lider? : da
    Te descurci cu forumul ? : sunt de mai mult timp in comunitatea asta decat ownerul server-ului (oare ma descurc)? in concluzie da ma descurc
    Ce planuri ai ca sa promovezi si sa dezvolti factiunea? : vreau sa ajunga o factiune mare astfel incat lumea sa fie incantata de ea
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. [Model] Cerere Lider

    #3
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nick : Sqweek
    Varsta : 13 ani
    Level :
    O descriere despre tine (minim 20 cuvinte) : Ma cheama Andrei, am 13 ani si sunt o persoana serioasa, devotata si sincera.
    La ce doresti lider : Hitman Agency
    De ce doresti lider (minim 30 cuvinte) : Doresc lider pentru ca vreau ca lider Hitman sa fie o persoana competenta
    Cat esti online/zi(ore) ? : Depinde de programul meu
    Poza stats : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai mai fost lider? (daca da la ce factiuni) : Da, la aproape toate.
    Cunosti Regulament Lideri? : Da
    Cunosti Cerintele pentru lider? : Da
    Te descurci cu forumul ? : Da
    Ce planuri ai ca sa promovezi si sa dezvolti factiunea? : Promovare pe yt

  4. [Model] Cerere Lider

    #4
    Membru - Silver III qAnonim's Avatar
    Member since
    Sep 2017
    Posts
    59
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Antonio711 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nick : Robyk[]
    Varsta : 13 aproape 14
    Level : 1
    O descriere despre tine (minim 20 cuvinte) : Sunt o persoana de incredere glumeata si intelegatoare. Imi plac in general jocurile shooter MOBA dar si race-rele.
    La ce doresti lider : NFS
    De ce doresti lider (minim 30 cuvinte) : Doresc lider deoarece vreau sa vad cum e sa fi lider intr-o factiune de genul care nu este pe toate serverele. Si din simplul fapt ca vreau sa ma iau la intrecere.
    Cat esti online/zi(ore) ? : depinde si de dispozitia mea zilnica dar de obicei cel putin 2 ore tot le joc
    Poza stats : revin cu edit fiindca sv-ul e offline
    Ai mai fost lider? (daca da la ce factiuni) : pe server-ul asta nu
    Cunosti Regulament Lideri? : desigur
    Cunosti Cerintele pentru lider? : da
    Te descurci cu forumul ? : sunt de mai mult timp in comunitatea asta decat ownerul server-ului (oare ma descurc)? in concluzie da ma descurc
    Ce planuri ai ca sa promovezi si sa dezvolti factiunea? : vreau sa ajunga o factiune mare astfel incat lumea sa fie incantata de ea


    Quote Originally Posted by ShocK You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nick : Sqweek
    Varsta : 13 ani
    Level :
    O descriere despre tine (minim 20 cuvinte) : Ma cheama Andrei, am 13 ani si sunt o persoana serioasa, devotata si sincera.
    La ce doresti lider : Hitman Agency
    De ce doresti lider (minim 30 cuvinte) : Doresc lider pentru ca vreau ca lider Hitman sa fie o persoana competenta
    Cat esti online/zi(ore) ? : Depinde de programul meu
    Poza stats : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai mai fost lider? (daca da la ce factiuni) : Da, la aproape toate.
    Cunosti Regulament Lideri? : Da
    Cunosti Cerintele pentru lider? : Da
    Te descurci cu forumul ? : Da
    Ce planuri ai ca sa promovezi si sa dezvolti factiunea? : Promovare pe yt

  5. [Model] Cerere Lider

    #5
    Xtreme98's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nick : TheXtreme98
    Varsta : 15 ani.
    Level : Manager.
    O descriere despre tine (minim 20 cuvinte) : Ma numesc Apostol Ciprian, am 15 ani, sunt un baiat "strict" si linistit, imi place sa ma joc la calculator si sunt harnic.
    La ce doresti lider : LVPD. [Las Venturas Police Departament]
    De ce doresti lider (minim 30 cuvinte) : Pentru ca as vrea sa arestez oamenii vinovati, sa fie foarte popular si imi place sa fiu un erou. (Nu mai am cuvinte...)
    Cat esti online/zi(ore) ? : 3 ore pe zi. (1 ora la M. D., Pranz si Cina).
    Poza stats : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai mai fost lider? (daca da la ce factiuni) : Pe aici, nu.
    Cunosti Regulament Lideri? : Normal ca da.
    Cunosti Cerintele pentru lider? : Desigur. (Deocamdata... Putin)
    Te descurci cu forumul ? : Da, cand o sa am timp.
    Ce planuri ai ca sa promovezi si sa dezvolti factiunea? : Promovare pe YouTube (cel mai probabil). Asa cum a zis SqueeK.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage