-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. Reclamatia Jderul

    #1
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatia Jderul

    NICK: iSwearSheWas18 :O.
    VARSTA: 26.
    DATA SI ORA: ore si zile diferite(le voi posta jos la fiecare dovada si incident).
    IP: nu am unu exact.
    NUMELE Jderul
    MOTIVUL: incalca regulilor
    DOVADA:

    1.Ieri Ora 9,a pus un player prototiope sa faca wcd ,nu numai ca acel player nu a facut wcd dar jderul statea linistit si juca si il durea efectiv in..... iar acel player a iesit de pe server luandusi overflow You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! iar cand a revenit juca bine mersi You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,l am intrebat pe jder daca a facut wcd ,si el statea si se juca bine mersi in timp ce prototipe sa plangea la mine ca nu poate face wcd ca i da o eroare, acuma stau si ma intreb,la ce mai playerii sa faca wcd daca tu stai si te joci si te doare in... sperand ca se ocupa alt admin de munca ta..?

    2.Azi dimineata cred in jurul orei 11 (nu sunt foarte sigur)
    Eram eu jderul si inca un player ,era prima runda pe zm_casa, eu am am fost primul zombii l am infectat pe altul si jder nu mai ai avea timp sa puna laserul calumea si ca sa nu isi i a death (jucand la rank) a facut block si mie si celuilalt playeri si ne a zis sa il lasam sa puna laser daca vrem sa il scoata pe acela You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .

    3.De fiecare data cand ramane ultimul ct si nu are unde sa se ascunda iese de pe server si revine o data la 10-15 minute...You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .

    4. Si aici stie si grasu care mi a mai zis si anume, ca in momentul in care este doar el pe server si nici un alt admini ,inventeaza noi reguli,le spune playerilor ca nu ai voie cu laser pe lung...pe infantry mi a zis astazi un player sa scot laserele pe lung, l am intrebat de cand n am voie cu ele pe lung You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si mi a raspuns ca asa le zice jderul You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,cand jderul a intrebat pe server l am intrebat si eu si mosul(playerul respectiv) si jderul se facea ca ploua...


    Ps.OK inteleg ca sunt toate minore , dar deja incepe sa fie agasant ,mai ales ca nu e la prima abatere.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 13-10-2018 at 07:34 PM.
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Reclamatia Jderul

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Corect, nu este la prima abatere, este la n'spemia abatere.
    Cand i am facut reclamatie a zis ca am eu ceva personal cu el si ii mai explic inca o data ca am ceva cu cei care nu aplica regulamentul. Lipsa de fair play ca da retry doar sa nu isi ia dead la rank.
    Lipsa maxima de profesionalism din partea lui din toate punctele de vedere, expuse si de mine in acea reclamatie, dar si de isw acum.
    down la slot (pana se invata minte).

    Ps: isw, trecand peste acel incident din trecut (dintre noi doi) chiar imi era dor sa vad astfel de reclamatii puse la punct.

    Ps2: jderule, sa nu o bagi iar p aia cu "sa vad alti admini care fac reclama cata fac eu" sau "sa vad alti admini care isi pierd timpul pe server cat mi l pierd eu". Acceptati dreacu greselile, ca si eu m am saturat de ele. Iar cu reclama, mai ai pana ajungi la eforturile depuse de Toxic. In legatura cu "timpul pierdut pe server" sunt altii care au ani de zile aici, nu ore.
    Daca mai vad ca doar primeste un avertisment (pe langa cele pe care le are) imi dau "demisia" de pe acest server!
    Last edited by ~TraNda~; 13-10-2018 at 08:25 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks iSwearSheWas18 :O a dat Thanks acetui post
    Like Sweat a dat Like acetui post

  3. Reclamatia Jderul

    #3
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Jder, suntem prieteni, vom ramane prieteni dar nu poti zice ca nu ti-am spus sa o lasi mai incet. Daca te deranja atat de rau faptul ca nu poti sa ii ataci de lm lung ( nu zic, nici eu nu ii pot suporta, dar acum na... ei sunt jucatorii nostri ) le puteai atrage in vedere faptul ca nu ii vei ataca / vor fi atacati... totusi in fine... Good Luck. Sper ca dupa asta sa mai ramai cu noi printeso.
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."
    Dislike jderull a dat Dislike acetui post

  4. Reclamatia Jderul

    #4
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    acum se vede si adevaratii tai cei 26 de ani pe care nu pari sa ai acesti ani, cand le dai slay jucatorile inainte dale slap sau atentioneazai cu mesaj y@ ataca zm etc. nu am vazut las tine sa ajuti placerii pentru punerea laserelor si multe altele. si acum fiind vorba de mine ca incalc regulamentul recunosc mai gresesc dar tu dandule slay fara motiv nu incalci regulament faza de dimineata ca ai zis ca fac block si zis ca am pus din fuga lm . dar tu na nai facut screen faci numai la ce vrei tu.
    ca ai adus vorba ca cand is ultimul om si ca sa nu se puna la deaths ies de pe cs so reveni . dar tu cf aici
    nu iesi si revii
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by jderull; 13-10-2018 at 09:40 PM.
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  5. Reclamatia Jderul

    #5
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by jderull You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    acum se vede si adevaratii tai cei 26 de ani pe care nu pari sa ai acesti ani, cand le dai slay jucatorile inainte dale slap sau atentioneazai cu mesaj y@ ataca zm etc. nu am vazut las tine sa ajuti placerii pentru punerea laserelor si multe altele. si acum fiind vorba de mine ca incalc regulamentul recunosc mai gresesc dar tu dandule slay fara motiv nu incalci regulament faza de dimineata ca ai zis ca fac block si zis ca am pus din fuga lm . dar tu na nai facut screen faci numai la ce vrei tu.
    ca ai adus vorba ca cand is ultimul om si ca sa nu se puna la deaths ies de pe cs so reveni . dar tu cf aici
    nu iesi si revii
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    asta s a intamplat in seara asta cand erau toti adminii pe server mi am luat warning connection problem ,si nu eram last ct abia incepuse runda,omule esti penibil sincer. ^_^
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Reclamatia Jderul

    #6
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    acum ca tiam adus dovezi te simti frustrat si dai din colt in colt ??

  7. Reclamatia Jderul

    #7
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by jderull You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    acum ca tiam adus dovezi te simti frustrat si dai din colt in colt ??
    Tu nu intelegi,nu are pic de logical de ce as da retry daca erau 3 admini on si eu nu eram last ct ,e last post ca vad ca e inutil.

  8. Reclamatia Jderul

    #8
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Azi la mapa aia zm_casa parca unde e tunelul de sticla ai folosit bug ca să omori ultimul om, aia nu face parte din regulament sa nu folosim bug?? Era și Azazael. King 0e server martor , și team întrebat " nui bug și tu nimic teai făcut ca plouă, ca deobicei cum faci pe server

  9. Reclamatia Jderul

    #9
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    N-ar fi mai bine în loc să vă atacați unul pe celălalt , să fiți prieteni ? O fi așa greu?
    Eu aș zice că , în loc să-i faci reclamație , mai bine i-ai explica , astfel e mult mai bine , rămâne cu ceea ce i-ai explicat , si totodată învață , iar pe lângă asta , nu mai există sancțiuni .
    Nu trebuie să căutați mereu să vă atacați unul pe celălalt și cum prindeți ocazia , poc reclamație .
    , sunteți o echipă , așadar vă rog să procedați ca și o echipă , vreau să citiți de 2 ori acest reply și să înțelegeți cu adevărat ce vreau să spun .
    Reclamație puerilă !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Dislike iSwearSheWas18 :O, ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage