-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. reclamatie Never Give Up

    #1
    Membru - Silver Elite alexblake's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    240
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    reclamatie Never Give Up

    Nick-ul tau: alexblake
    Nick-ul reclamat: Never Give Up
    Mapa: fy_snow
    Data si ora: 23:19:09 <> 09/01/2019
    Motiv: abuz
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni:acest admin mi-a dat sa fac wcd din cauza ca sa simtit jignit cand iam spus sa nu puna mai mult de 2 bombe intr-un singur ca ii fac reclamatie.
    Dupa cum se vede si in poze mi sa dat linkul si sa fac wcd in 5 min il fac dar nu sunt obligat sa il fac in 5min si apoi iar sa simtit jignit si daca erm un plaier nou pe sv si nu stiam si dadeam sa fac wcd dar as fi iesit de pe sv pt ca el a spus doar sa dau scan si sa il dau in 5 min si daca era player nou si nu stia lua ban aiurea
    Dupa iam zis ca am voie sa fac al doilea wcd ca primu a luat faill in 10 min si el spune ca nu am zis asta si iam zis sa isi ia ochielari daca nu vede si pe scurt acest admin vrea respectul cuvenit chiar daca acesta nu il ofera si la player
    Pe scurt vreau sa arat ca adminul acesta nu ofera o discutie calma dar cere, respectul cuvenit
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    si mai mult dovezi dar zic ca ajung acestea prin aceste dovezi vreau sa arat ca acest adminut nu merita gradul
    Last edited by alexblake; 10-01-2019 at 12:16 AM.
    alexblake va vede mereu
    Like Blue01 a dat Like acetui post
    Dislike Sweat, ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. reclamatie Never Give Up

    #2
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In 8 ani de experienta care ii are e greu sa faci o reclamatie plauzibila. Indiferent are dreptate, un wcd il realizezi in 3 minute cu download si scan.
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."

  3. reclamatie Never Give Up

    #3
    Membru - Silver Elite alexblake's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    240
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu astept admini adevarati nu tu care respecta si au un cuvant si problema asta si cand am spus baiatule ca am 8 ani experienta
    dar ce sa zici stiu ca sa bagi de la tine e bine
    si nu inteleg decand si vinovatul da contra ca nu tu ai dreptul la contra ci doar la dovezi ca nu sunt adevarate ceilalti decid daca e sau nu contra
    Si faza ti-am mai zis odata spunemi unde scrie ca in 5min sa fie scanu gata daca nu ban si 1 nu mi-am dat unde sctie asta si 2 nu ai cerut regulamentar wcd pt ca nu ai zis pt ce sunt banuit nu mi-ai zis ca nu pot sa ies de pe sv cat timp fac scanu nu conta ca am fost admin .
    Last edited by alexblake; 10-01-2019 at 12:24 AM.
    alexblake va vede mereu
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  4. reclamatie Never Give Up

    #4
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din moment ce majoritatea playerilor fac wcd în maxim 3 min, tu de ce nu ai putea face în 5?

    Quote Originally Posted by alexblake You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    am spus si mai sus odata ce nu am facut de mult wcd nu stiu si nu am zis ca dureaza mai mult de 5 min mai putin am specificat doar ca nu sunt obligat sa dau wcd in 5 min
    Si acest admin dupa ce am dat primu wcd mi-a dat o eraore ma pus sa astept urmatorul wcd 10 min adminul respectiv se , simtea jignit cum sa mai astepte 10 min
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! eu nu vad unde stie aceste lucruri in regulament sau poate mam inselat si e vina mea totala
    Dar cand iam spus acelui admin unde scrie el nu a raspuns la aceasta intrebare sau se facuse ca ploua
    Din moment ce nu-i menționat în regulament, rămâne la decizia adminului. Never e un admin cu experiență, știe foarte bine cum să trateze un player. Sunt sigur că ți a explicat cum să faci wcd.
    Nici un admin nu o să te aștepte 15 min să faci un wcd.
    Last edited by wGods | Toxic; 10-01-2019 at 02:56 PM.

  5. reclamatie Never Give Up

    #5
    Membru - Silver Elite alexblake's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    240
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    am spus si mai sus odata ce nu am facut de mult wcd nu stiu si nu am zis ca dureaza mai mult de 5 min mai putin am specificat doar ca nu sunt obligat sa dau wcd in 5 min
    Si acest admin dupa ce am dat primu wcd mi-a dat o eraore ma pus sa astept urmatorul wcd 10 min adminul respectiv se , simtea jignit cum sa mai astepte 10 min
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! eu nu vad unde stie aceste lucruri in regulament sau poate mam inselat si e vina mea totala
    Dar cand iam spus acelui admin unde scrie el nu a raspuns la aceasta intrebare sau se facuse ca ploua
    Last edited by alexblake; 10-01-2019 at 01:15 PM.
    alexblake va vede mereu
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  6. reclamatie Never Give Up

    #6
    Membru - Silver Elite alexblake's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    240
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Toxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Din moment ce majoritatea playerilor fac wcd în maxim 3 min, tu de ce nu ai putea face în 5?



    Din moment ce nu-i menționat în regulament, rămâne la decizia adminului. Never e un admin cu experiență, știe foarte bine cum să trateze un player. Sunt sigur că ți a explicat cum să faci wcd.
    Nici un admin nu o să te aștepte 15 min să faci un wcd.
    STAI LINISTIT CA SI EU SUNT UN FOST ADMN pe sv si stiu cum merge treaba si eu in citatul care la-i copiat acolo am sus
    si nu am zis ca dureaza mai mult de 5 min mai putin am specificat doar ca nu sunt obligat sa dau wcd in 5 min
    tura viitoare te rog sa citesti ce am scris


    Edit by ~AngeL~
    Probabil daca ai scrie si tu omeneste, in propozitii si fraze s-ar intelege muuult mai usor ceea ce vrei sa spui. Sincer, chiar ma chinui sa descifrez ceea ce scrii.
    PS: chiar nu m-am putut abtine
    Last edited by ~TraNda~; 10-01-2019 at 10:58 PM.
    alexblake va vede mereu
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  7. reclamatie Never Give Up

    #7
    Membru - Silver II Guvidut's Avatar
    Member since
    Nov 2018
    Posts
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ca admin iti trebuie rabdare, nu la toti le merg pc-urile repede.. Sunt la un advertisment.

  8. reclamatie Never Give Up

    #8
    Membru - Silver Elite alexblake's Avatar
    Member since
    Jul 2015
    Posts
    240
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da am vazut acum ca am scris cateva fraze care nu pprea aveau sens.
    Faza era ca atunci eram foarte suparat ca am fost nedreptatit si nu am mai si recitit ce am scris.
    alexblake va vede mereu

  9. reclamatie Never Give Up

    #9
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie puerila , ai primit unban !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage