+ Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: FREE VIP and CT

  1. FREE VIP and CT

    #1
    Membru - Silver IV Suflet Albastru's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    80
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    FREE VIP and CT

    Caut o solutie pentru cei care vorbesc mult cand au VIP FREE si nu stiu sa se opreasca, sunt unii care pun si muzica, nu mai este o placere sa te joci la CT... se strica modul de jailbreak, multi nu mai vor sa fie CT, pana si obsedatii care tot intra la CT incep sa iasa.

    Pana acum am dat quit celor care vorbeau peste SIMON, iar kick celor care vorbeau peste CT, urmand ban din voteban.

    Ar fi bine sa nu existe ghostchat si nici sa nu poata vorbi cand sunt dead cu cei alive, pentru ca este destul de stresant, imi fac treaba de admin si nu mai ma pot distra pe server...

    Acel afisaj cu FREE VIP pe timp de zi este inutil (coltul din stanga sus)...

    Se poate rezolva totul cu cateva cvar-uri standardizate.
    Eu as avea cateva solutii, dar vad ca nu prea acordati atentie. (aici ma refer la cei cu FTP)
    Voi ce solutii aveti?
    Last edited by Suflet Albastru; 23-01-2019 at 11:56 PM.

  2. FREE VIP and CT

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Wolf nu are acces total la ftp ca sa umble la pluginuri de treaba asta trebuie sa se ocupe @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si sa resolve cu vip free pentru ca de cand a fost problema cu ak si alea alea in shop a revenit si problema asta care abia se resolvase.
    Trebuie doar sa avem rabdare si sa se resolve, iar pana atunci sa le zicem jucatorilor ca cine vorbeste peste simon are kick ulterior ban si daca nu ne cred sa il dam exemplu pe cel mai vorbaret si dupa sa vezi cum tac toti. Si prin absurd mai are tupeu cineva nici o prblema s-a zis ceva ori se conformeaza ori pa pa...
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. FREE VIP and CT

    #3
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    8,962
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Chiar raman fara cuvinte de ignoranta unora....

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Si mai sunt topicuri ce spun aceeasi chestie...
    *****************

    Like Blue01, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  4. FREE VIP and CT

    #4
    Membru - Silver IV Suflet Albastru's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    80
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Tiger You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Chiar raman fara cuvinte de ignoranta unora....

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Si mai sunt topicuri ce spun aceeasi chestie...
    Sunt multe buguri pe server care pot fi rezolvate dar noi adminii trebuie sa dam ban
    in unele cazuri jucatorilor ca sa iasa de pe server sa pierdem playeri... Exemplu: schimbare arma la un day si omorat cu ea, noi avertizand inainte.

    Nu sunt scripter, nu am experienta multa, dar astea sunt lucruri banale...
    Eu caut o modalitate sa fie mai multa lume pe server, dar asta cu VIP moca trebuie mai bine gandita, credeam ca aplicati si voi strategii diferite...

    Va rog sa nu o luati in nume de rau, doar caut implicare. Multumesc!

  5. FREE VIP and CT

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Suflet Albastru You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sunt multe buguri pe server care pot fi rezolvate dar noi adminii trebuie sa dam ban
    in unele cazuri jucatorilor ca sa iasa de pe server sa pierdem playeri... Exemplu: schimbare arma la un day si omorat cu ea, noi avertizand inainte.

    Nu sunt scripter, nu am experienta multa, dar astea sunt lucruri banale...
    Eu caut o modalitate sa fie mai multa lume pe server, dar asta cu VIP moca trebuie mai bine gandita, credeam ca aplicati si voi strategii diferite...

    Va rog sa nu o luati in nume de rau, doar caut implicare. Multumesc!
    Si noi cautam oameni care sa se implice. Chiar poti incerca rezolvarea acelor bug-uri. Nu trebuie sa ai acces FTP pentru a modifica un plugin. Il modifici, i-l lasi lui Tiger si s-a rezolvat, iar in urma rezultatelor si implicarii tale vor veni si recompensele (nu doar grad pe server).
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01 a dat Like acetui post

  6. FREE VIP and CT

    #6
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer,toti vreti ceva,dar nu va implicati deloc

    Daca ne implicam majoritatea (chiar si 3 oameni din staff e destul) adminilor,platim un scripter (Cu bani sau Grad pe Server sau Forum)

    Tiger are dreptate,sunteti foarte ignoranti, o sa iau ceva ce a spus Wolf-"toti vreti multe dar nu va implicati niciunul"

  7. FREE VIP and CT

    #7
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Eu daca vin cu un script la o propunere si dau cvarurile si tot mura un gura se respinge cererea ca nu avem scripter, vreau si eu sa ma ocup cu un lucru de genu si sa va ajut in legatura cu acest lucru daca se poate, sper ca acum nu o sa fiu ignorat
    Like Suflet Albastru a dat Like acetui post

  8. FREE VIP and CT

    #8
    Membru - Silver IV Suflet Albastru's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    80
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu le-am trimis addons in privat administratorilor, au spus ca nu-l schimba, daca ei nu iau atitudine, noi facem totul pentru ei?

  9. FREE VIP and CT

    #9
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Chiar nu stiu ce sa spun ca asta, fiind slot, chiar ar trebui un scripter, doar ca asa cum a spus Blade, nimeni nu se implica iar eu ca Slot nu prea am ce face pe acest server.
    Dislike Suflet Albastru a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage