-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. Reclamatie theGaby (presupun)

    #1
    Membru - Silver I asdxz's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie theGaby (presupun)

    NICK: la mishto
    VARSTA: -
    DATA SI ORA: 29.01.2019 aproximativ 12:20
    IP: static, din cate stiu
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: theGaby presupun, el find on.
    MOTIVUL: Stiind ca nu am facut ce a declarat Gaby la cererea mea de slot, din curiozitate mi-am permis sa-l intreb pe acesta cand anume m-a vazut pe mn injurand ori cand am fost eu avertizat verbal/prin comenzi ca nu joc corect de el ori alti admini. Nu a fost/este in stare sa imi dea o explicatie deci nu stiu la ce anume se refera prin acele afirmatii, dar din ce reiese: injur, fac block-uri, nu atac la timp ori nu atac inamicii, ori habar nu am, aberatii.
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    I-am dat un sfat, nimic vulgar ori jignitor iar el mi-a dat gag You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . Dar nu imi bat capul pt un amarat de 5min gag pe un motiv penibil & inexistent, nu imi bat capul cu toate prostiile. Dupa aproximativ 1 min am dat disc dp sv pt a ma conecta pe altul, dupa cum se si vede in poza : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! pentru ca nu sunt obligat sa raman pe un server doar pt ca am primit gag, ma pot deconecta oricand doresc atat timp cat nu fac Retry; iar daca va uitati mai bine, se observa ca am primit gag inainte de votul hartii.
    Cand am revenit pe server, aproximativ dupa 10 min de cs clasic, am primit ban fara un motiv precizat You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! asa ca am presupus ca Gaby mi-a dat & motivul banului a fost Retry cu gag.

    DOVADA: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! M-am deconectat inainte de vot si am revenit pe sv la min 24:18 al urmatoarei harti. Cine stie sa calculeze intelege ce zic.
    Desi pozele zic tot am zis sa va si explic & nu caut pedeapsa pt admin/bagari in seama/contraziceri/pareri insa vreau sa fiu lasat in pace daca nu gresesc.



    Adminii ar trebui sa stie cum si cand sa fol comenzile; mai ales admini mari like kurt care s-a ofticat pt ca l-am infectat & mi-a dat slay pe motiv de `panda` cand eu abia ajunsesem langa dansu' si cand 30% din jucatori chiar campeaza langa ascunzatori iar el `nu ii vede` pt ca este in interesul lui sa aibe cat mai multi inamici sa impushte. Pai bai tatae, daca stateam la panda nu mai asteptam sa iesi tu din ascunzatoare si sa fugi aprox 5-6 pasi, te infectam direct & app Gaby, slay-ul ala a fost prima comanda care mi-am luat-o pe sv-ul asta pana astazi; indiferent daca ma credeti voi sau nu. Hai noroc.
    Last edited by asdxz; 29-01-2019 at 05:51 PM.
    Like Sweat a dat Like acetui post
    Dislike AraGoN# a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie theGaby (presupun)

    #2
    Membru - Silver II Alexanderr's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Posts
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Chiar daca nu e nimic vulgar probabil s-a simtit jignit si pentru asta ai primit gag. Asteptam sa intre gaby sa vedem ce zice
    Thanks AraGoN# a dat Thanks acetui post

  3. Reclamatie theGaby (presupun)

    #3
    Membru - Gold Nova I AraGoN#'s Avatar
    Member since
    Dec 2014
    Location
    Ploiesti , Prahova
    Posts
    507
    Last username
    [The]Gaby
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Prietene , asa e ai primit gag 5 minute pentru ca mai jignit , imediat ai iesit dupa sv , ai stat intre 5-7 minute maxim 10 corect , si ai revenit , dar tu crezi ca noi adminii suntem prosti?
    Tu stiind ca daca reintri o sa primesti ban asa ca ai asteptat 10 minute cate au fost si ai reintrat..si ai primit ban , asta a fost decizia mea
    Daca nu am procedat corect imi asum raspunderea si vreau sa fiu penalizat , daca am gresit !
    App: frumos limbaj You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  4. Reclamatie theGaby (presupun)

    #4
    Membru - Silver I asdxz's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Nu este nimic jignitor in a da un sfat sub forma unei vorbe din popor/populare; il poti accepta sau nu, e decizia ta. (in cazul asta am putea zice: il poti inghiti sau nu sa mai si glumim sa nu zica cineva ca ne certam). Dar cum am zis mai sus, nu este vorba despre gag aici ci ce despre ban.
    2. Am primit gag 5 minute; am murit, am vrut sa dau /zspawn si nu a mers pt ca aveam gag Aiurea & am iesit, asa `mi s-a sculat`, aici nu e treaba ta Gaby, dc m-am deconnectat eu & Da , de asta m-am si deconnectat. Am preferat sa astept/joc pe alt sv perioada gag-ului, decat pe WarGods. Poti sa le zici si motive personale dar asta e treaba mea.; Atat timp cat perioada gag-ului de 5 minute, eu nu am fost pe server (cum ai afirmat si tu mai sus) inseamna ca mi-a expirat gag-ul. Spre exemplu' : Daca eu primesc gag 60 de min asta pentru tine inseamna ca nu mai am voie sa ies de pe sv 1h ori daca ies sa nu revin intr un timp mai scurt de 2-3h pt ca nu am stat cu gag si primesc ban?! *incearca sa gandesti* De la 5min gag Aiurea eu am pierdut inca vreo 15 pe alt sv unde m-am plictisit + un ban de nici nu stiu cat timp (ca nu a fost nici un timp zis pe ban ori motiv ).
    Pai tu mi-ai stricat tot vibe-ul de la joint; ce placere sa mai am cu de'al de tine pe sv.
    3. Nu e nevoie sa te dai erou acum cu `pedepsiti-ma ca nu's cuminte` , cum am zis mai sus, nu e nevoie de sanctiuni desi imi vine c-am greu sa cred ca esti atat de inapt & sa crezi ce-ai zis tu mai sus. Totusi, esti admin & ai comenzi pt a fi responsabil de regulament, nu sa abuzezi de ele dupa bunul tau plac ori dupa starea ta de spirit.
    Mi-am dat seama ca ai ceva cu mine (din ceea ce am observat eu) si iti spun sincer ca nu imi pasa. Dar lasa-ma sa-mi vad de fun atat timp cat respect regulamentul. Daca mi-as dori `sa nu joc corect` (cum zici tu) crede-ma ca o pot face; fara sa ma vezi/prinzi tu *stiu ce fel de admin esti, cunosc ca tn* dar am trecut de mult de varsta aia, sunt pe sv doar pt fun.
    Lasa-ma in pace si vezi-ti de treaba cu altcineva & promit ca nu am sa ma mai bag in seama cu tine, nu am sa te mai ranesc cu vorbe jignitoare, nu mi-am dat seama ca esti atat de sensibil.
    App: Poza aia am postat-o eu intai.
    Pace.
    dai


    -= CLOSE =-
    Last edited by asdxz; 29-01-2019 at 08:56 PM.

  5. Reclamatie theGaby (presupun)

    #5
    Membru - Silver Elite RaduNic.'s Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Posts
    229
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Defapt e treaba lui daca tu te-ai deconectat in timp ce aveai gag, se vede ca ai citit foarte mult regulamentul inainte sa faci aceasta cerere, se ia ban (temporar) pentru retry.gag, la fel ca titlul reclamatiei cum vine asta? "Thegaby, presupun" pai ori Gaby a procedat asa cum a procedat sau altcineva?
    [

  6. Reclamatie theGaby (presupun)

    #6
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Regulament
    Este interzis retry-ul dupa gag! Daca ati primit gag e interzisa reconectarea pentru a scapa de el! [avertisment/gag/llama/ban 5 minute]
    Daca tu mentionezi ca in momentul in care ai luat gag ai iesit, reintrand dupa 10 min ( gag-ul clar expirase ) ai fi avut tot dreptul sa joci.
    Dar in acelasi timp te pot cita
    "sa nu mananci rahat, mai ales degeaba, ca o sa-ti puta gura"
    Si in acelasi timp sunt de parere ca gag-ul a fost acordat pe merit, dar cu toate astea nu stiu cum joci, asa ca nu imi pot da cu parerea despre asta, in fine eu sunt acestei reclamatii si propun o sanctiune de 1200 minute.
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."

  7. Reclamatie theGaby (presupun)

    #7
    Membru - Silver I asdxz's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Logic ca am citit regulamentul, nu am stat sa il citesc `bine` a fost nevoie sa il citesc o data pt a il intelege & tine minte. Nu inainte de a face postul asta ci cand am facut cererea de slot. *e normal sa citesti regulamentul unui sv. pt un fun mai easy & chill* Cat despre regula cu retry/gag ar treb sa o stie aproape orice jucator. Dar tocmai v-am explicat de 2x ca nu mi-am meritat Ban , pentru ca nu am facut Retry. Am avut cativa ani buni un grad destul de mare in adminat, stiu despre ce vorbesc, daca voi nu intelegeti asta este, deja m-am lungit prea mult.
    Si cum sa vina titlul, foarte simplu. Jder & Gaby erau on (din cati admini cunosc eu) iar dupa ce am dat disconnect nu stiu cine a ramas. Cand am revenit am apucat sa il vad doar pe Gaby. Cum se vede in poza banului, nu este mentionata o durata, un motiv sau un admin *banana de ban* So, am presupus ca este Gaby, nu am vrut sa incriminez pe cineva in necunostinta de cauza.

  8. Reclamatie theGaby (presupun)

    #8
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Nu este placut sa ti zica cineva ce i ai zis tu acelui admin.
    2.Gag ul este meritat.
    3/Banul... da si nu,daca i ai dat pe 5minute si el a revenit dupa 10 ,nu ar mai fi trebuit sa il banezi,chiar asa nu merita niciunul sa fie sactionat nici playerul si nici adminul.
    4.Cam degeaba reclamatia sincer.

  9. Reclamatie theGaby (presupun)

    #9
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Se discută prea mult pe un motiv copilăresc.

  10. Reclamatie theGaby (presupun)

    #10
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie puerila , pedeapsa ti-ai primit-o oricum prin respingerea cererii de slot .
    Ai grija data viitoare , foloseste un limbaj cat mai civilizat , si comporta-te cum trebuie , si-ti garantez eu ca nu va mai avea nimeni nimic cu tine.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage