-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. [Reclamatie] Blue

    #1
    Membru - Silver I nevermoRe ッ's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Threads 1 Days Registered 3 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    [Reclamatie] Blue

    Nick-ul tau: deeK
    Varsta: 20
    Nick-ul admin-ului/player-ului: Blue
    IP: Si cum vreti ssa aflua asta? You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ora si Data / harta: 2/8/2019 - 20:50
    Motiv: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: E doar un copil fustrat, nu stiu unde l-ati gasit ca admin. dar e amuzant prin desteptaciunea lui. E primu' admin care vad ca da ban pe motiv ca am dat latexx back.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Aici a dat slay, a fost generos :x
    Thanks Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like Blue01, k1dda a dat Like acetui post

  2. [Reclamatie] Blue

    #2
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca erai last si continuai sa faci asta,e un motiv,dar daca nu erai last,nu,nu e,nu pot sa zic fara sa stiu.

  3. [Reclamatie] Blue

    #3
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vreau tin partea nimanui. Din ultimul ss se vede ca nu erai last . Dar poate ai mai facut asta cand erai last (nu stiu pentru ca nu eram pe server) si ai avut mai multe abateri si nu le-ai aratat pe toate in reclamatie. Dar din nou nu stiu pentru ca nu eram pe server *astept sa vad ce spune Blue*. E cum ti-am explicat la faza cu HP-ul pe _genius. Cum ar fi sa ia toti 2000hp si tero sa nu mai aiba nici o sansa . Asa si aici. Cum ar fi ca toti spre ex. Sa joace dr la fel de bine ca tine, si toti sa faca latexx back ? devine haos. Parerea mea e ca, daca ai luat doar un slay si dupa direct ban . Nu a procedat chiar corect. Dar daca ai avut mai multe abateri (mai ales cand erai last) l-ai meritat. Strict parerea mea.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  4. [Reclamatie] Blue

    #4
    Membru - Silver I nevermoRe ッ's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Threads 1 Days Registered 3 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu, nu eram last, mai erau 3 sau 4 in viata. Iar in momentul cand mi-a dat slay erau 15 in viata.
    2: Faza cu hp-u am zis ca daca nu te duci la tero sa-l omori nu ar fii chiar asa de "ilegal"
    3: Nu am facut niciodat mapa back cand eram ultimu'
    Like k1dda a dat Like acetui post

  5. [Reclamatie] Blue

    #5
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    DACA e cum spui tu, si ai primit doar un slay si dupa ban *si nu erai last* , consider ca a exagerat putin.
    EDIT: ban se poate lua pe acest lucru *CT are obligatia de a incerca sa termine mapa* doar ca mi se pare cam exagerat ban 100 min si doar un slay inainte.
    Last edited by k1dda; 08-02-2019 at 09:37 PM.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like nevermoRe ッ a dat Like acetui post

  6. [Reclamatie] Blue

    #6
    Membru - Silver I nevermoRe ッ's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Threads 1 Days Registered 3 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scrie clar *CT are obligatia de a incerca sa termine mapa* nu scrie ca au oblicatia fiecare CT sa intre la tero, atat timp cat nu esti last te poti distra cum vrei, ceea ce a facut el nu da rezultat decat lipsta de gandire si maturitate.

  7. [Reclamatie] Blue

    #7
    Membru - Silver Elite Master Crixux's Avatar
    Member since
    May 2017
    Location
    44°58'53.4"N 25°33'36.8"E
    Posts
    490
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Chiar daca a facut mapa back, puteai doar sa-i dai slay, eventual kick, dar nu ban (asta DOAR CAND E LAST SAU CELALALT CT E LA TERO). Am patit de multe ori si eu sa mi se ceara slay, dar sa nu fiu last.
    Revin cu un edit dupa ce aud si parerea lui Blue
    Last edited by Crixux; 09-02-2019 at 11:23 AM.
    WORK HARD UNTIL YOU NO LONGER NEED TO INTRODUCE YOURSELF

  8. [Reclamatie] Blue

    #8
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by nevermoRe ッ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Scrie clar *CT are obligatia de a incerca sa termine mapa* nu scrie ca au oblicatia fiecare CT sa intre la tero, atat timp cat nu esti last te poti distra cum vrei, ceea ce a facut el nu da rezultat decat lipsta de gandire si maturitate.
    Se subintelege ca prin a avea obligatia sa incerce sa termine mapa trebuie sa intre si la terro . Dar in fine, mi-am spus parerea. Astept sa vad daca vine Blue cu dovezi / argumente .
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  9. [Reclamatie] Blue

    #9
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Aaa, dupa ce terminai mapa erai mare smecher si te duceai de la sfarsit inapoi pana la inceput, prima data ti-am dat slay si ti-am zis ca nu ai voie, dupa am zis ca a doua oara nu mai repet si tu ai inceput sa faci asta doar sa ma calci pe nervi, si chiar asa cand ti-am cerut wcd ai zis ''stai sa scot alea de la cs'' si cand am zis ''curat'' ai zis ''asta crezi tu'' nu inteleg care e problema ta, chiar eu ti-am zis sa imi faci reclamatie ca poate asa vei intelege motivul

    Chiar asa mi-ai zis sa iti arat unde scrie ca nu ai voie sa faci mapa back:

    CT NU au voie sa reia harta in cazul pierderii unui level! [avertisment/slay/kick/ban]
    Avertisment: '' nu mai spun a doua oara''
    Slay: ti-am dat
    Kick: nu am apucat
    Ban: ti-am dat

    Poti spune chiar tu ca ai trecut limita facand acest lucru de mai multe ori si intentionat.
    Last edited by Blue01; 09-02-2019 at 02:21 AM.

  10. [Reclamatie] Blue

    #10
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acea regula se refera la mapele precum deathrun_iceice (pentru cine o stie), unde poti pica in jos, dar fara sa mori. E cam exagerat ceea ce ai facut blue, mai ales ca playerul nu era last. Scapi cu un avertisment
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage