KGB Hosting
Freak WebHosting
+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Club Manager 2019 (pareri)

Membru - Silver I jocuri1087's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

Club Manager 2019 (pareri)

Salutare tuturor,

Lucrez pentru un studio de jocuri din Olanda ca si manager regional, pentru un nou joc de fotbal tip football manager. Sper ca postez in categoria corecta (daca nu, rog un moderator sa-mi mute postarea).

Jocul despre care vorbesc este Club Manager 2019, care in acest moment se afla in perioada de lansare si disponibil ca browsergame.
    Acum ma ocup de adunarea feedback-urilor, inainte de a fi lansat pe Steam, iOS si Android.

Acesta poate fi jucat aici: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

In opinia mea, jocul este tip F2P / Pay to Win, asa ca testarea in-game fara achizitii nu este usoara. Deoarece sunt manager regional, pot adauga persoanele interesate sa incerce jocul iar acestea sa primeasca in-game currencies (1,000 manager coins, 25.000 manager cash). Daca doriti sa profitati de acest lucru, va rog sa lasati comentariu la aceasta postare sau sa-mi trimiteti un mesaj privat cu username-ul ales (manager name).

Totodata, as aprecia daca mi-ati putea lasa si cateva feedback-uri legate de joc, cum ar fi:

Pro:
    -grafica frumoasa
    -card packs

Contra:

-Pay-to-win
    -Timp de incarcare lung

Va multumesc!
    Last edited by LiOn. ♪; 09-03-2019 at 12:58 AM.
    Like ~Life~, Blue01 a dat Like acetui post

2. Club Manager 2019 (pareri)

Administrator LiOn. ♪'s Avatar
    Mentioned
    42 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

La o prima impresie (5-8 minute de joc) jocul pare destul de placut. Ceea ce mi se pare ca-l face sec este lipsa unei muzici/sunet pe fundal.
    -------------
    Vrei sa scapi de reclamele de pe forum? Atunci da-i click aici

Chestionar Pepsi - Click aici!
    (va rog sa completati acest chestionar)

CONNECT: Dr.WarGods.ro