-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Problema days

  1. Problema days

    #11
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Acum merge da am auzit ca inca mai is putine buguri

  2. Problema days

    #12
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Se vor rezolva pe parcurs, momentan nu ne lasa timpul.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

  3. Problema days

    #13
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dupa o mica modificare am scos day-urile care faceau cele mai mari probleme (ex: hns, zombie). Am cerut pe server sa-mi lasati aici pe forum bugurile pe care le intalniti, fiindca eu nu stau la ora asta sa va ascult cum vorbiti voi in microfoane. Mirare mi-a fost cand am primit raspunsul "pfoai, nu stau sa las acum bugurile pe forum".
    Voi vreti pluginuri, vreti day-uri, dar fara sa faceti nimic. Am si eu un timp limitat, mai ales ca de maine incep facultatea, iar programul este de 11 ore state acolo (8 dimineata - 7 seara), pana ajung acasa se face 9 seara si totusi ma chinui sa va fac cat de cat un joc placut pe server.
    Sictirul aratat de unele persoane m-a facut sa va las sa va descurcati singuri. Vreti ceva nou? Vreti day-uri? Astept PM sa imi cereti SMA si spor la modificat si rezolvat buguri.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like WantedBoy12, Blue01, Esky a dat Like acetui post

  4. Problema days

    #14
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LiOn. ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dupa o mica modificare am scos day-urile care faceau cele mai mari probleme (ex: hns, zombie). Am cerut pe server sa-mi lasati aici pe forum bugurile pe care le intalniti, fiindca eu nu stau la ora asta sa va ascult cum vorbiti voi in microfoane. Mirare mi-a fost cand am primit raspunsul "pfoai, nu stau sa las acum bugurile pe forum".
    Voi vreti pluginuri, vreti day-uri, dar fara sa faceti nimic. Am si eu un timp limitat, mai ales ca de maine incep facultatea, iar programul este de 11 ore state acolo (8 dimineata - 7 seara), pana ajung acasa se face 9 seara si totusi ma chinui sa va fac cat de cat un joc placut pe server.
    Sictirul aratat de unele persoane m-a facut sa va las sa va descurcati singuri. Vreti ceva nou? Vreti day-uri? Astept PM sa imi cereti SMA si spor la modificat si rezolvat buguri.
    Sa va fie rusine acelor care fac tam tam cu bugurile si spun ceea ce a spus Lion.Il rog/sau mai bine ii rog pe acei stimabili cu "pfoai" sa iese la inaintare aici.
    Adica cineva se straduieste sa va ajute si voi ,ce faceti? Apai daca voi nu aveti timp sa scrieti pe forum un bug,atunci cine are? Mama omida? JALNIC!
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like WantedBoy12, Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage