-- Closed Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26
  1. reclamatie blue.

    #21
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    blue doar am vrut sa mi stii parerea.
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  2. reclamatie blue.

    #22
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    imi fac jocul neplacut si ma acuza pe nedrept pt lucruri penibile
    Hai nu mai manca *****. Nimeni nu te-a acuzat pe nedrept si incepi sa ma enervezi. Pe dovada se vede clar cum primul mesaj pe care i l-ai trimis lui Ran a fost jignitor si ai fost pus pe cearta de la inceput.Refuz sa am un comportament inadecvat dar vad ca ti-o cauti din toate punctele de vedere.

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nici acum nu ti-e bine? Vrei sa ma ma mai enervez odata si sa vorbim in privat?
    Mai usor printeso, nu te mai ambala asa tare Tu vrei sa spui ca noi te-am acuzat pe nedrept cand adineauri ai mai dat odata dovada de imaturitate? Esti penibil, sa mor eu...

    Edit : Daca doresti sa vorbesti cu cineva privat suna-ma si se rezolva
    Thanks Razer12345 a dat Thanks acetui post
    Like Razer12345 a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  3. reclamatie blue.

    #23
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Uite ca poate din reclamatia asta ieseai mai bine daca nu ai fi data dovada de acelasi comportament pe care l-ai avut pe discord, dar aparent nu te inveti deloc.
    Mi-a placut ca intr-un reply ai zis ca ala e ultimul reply mi s-a parut o miscare desteapta care dadea dovada de maturitate, dar treba asta nu a tinut mult ca ai inceput sa faci reply-uri in prostie unele ca sa spui ce ai mai zis sub alta forma, iar altele tot ca sa te certi sau sa faci nitel off topic. Acum sa fiu sincer daca pana acum credeam ca hai ca poate mai meriti o sansa si scapi cu avertisment acum pot zice doar ca ai merita down (in cel mai bun caz si asta in cazul in care ownerii au mila de tine) sau chiar remove fiindca asemenea comportament nu este adecvat unui membru staff.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01, WantedBoy12 a dat Like acetui post

  4. reclamatie blue.

    #24
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    pentru sanctiune.

  5. reclamatie blue.

    #25
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Copii .. .
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , inchid topicul pentru a nu se mai face off-topic. Vii tu cu o decizie.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks Razer12345, Blue01, Orochimaru a dat Thanks acetui post
    Like Razer12345, Orochimaru, Blue01 a dat Like acetui post

  6. reclamatie blue.

    #26
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Blue,mie imi este rusine de acest "rahat",pe care l-ai facut tu. Cum mama naibii,tu ca si membru din staff te-ai gandit sa-l jignesti pe om? Intradevar,problemele se rezolva in privat,frumos,fara jigniri. Ti`am atras atentia de N ori sa stai in banca ta.Ramai fara grad .Nu am nevoie de astfel de oameni in staff. Daca continui tot asa,te asigur ca nici gradul de pe forum,nu`ti este batut fix ca sa stea acolo. Nu`ti zic in nume de rau asta,dar tine minte ca multe lucruri care le faci,mai mult le faci impotriva ta.

    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Thanks Razer12345 a dat Thanks acetui post
    Like Razer12345 a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage