-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. Reclamatie Adi Mafiotu

    #1
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Adi Mafiotu

    Nick-ul tau: RGD # HYXUL
    Varsta: 14 ani
    Nick-ul reclamatului: Adi Mafiotu
    IP: nu este o reclamatie ce adduce sanctiune unde este necesar un ip. Pe scurt este o reclamatie pe plan administrative.
    Ora si Data: in jur de ora 21 azi
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Ei bine probabil nu intelegeti situatia pai sa va explic. Adi Mafiotu cu functia de helper se bucura de unele avantaje ale functiei de helper si nu zic ca am vreo problema cu asta, dar cam exagereaza prin:
    -> Trage cu awp-ul in continuu (ct-ul nu a luat nici macar o runda awp ca sa zici ca el era) poate unii nu vedeti problema, dar sincer e cam enervant sa vrei sa joci un jb casual si sa auzi intr-una un awp langa tine in plus comenzile simon-ului nu se inteleg sufficient din cauza acestui zgomot.
    -> Trage in tine (la cap) in timp ce simon da comenzi. Nu am prins asta pe demo, dar se poate confirma de catre alti player on la momentul acela. Alt lucru enervant si care incurca comenzile.
    -> Info in favoarea ct-ului. Eh aici nu as fi zis nimic daca ct-ul ar fi observant tentativele de evadare ale colegilor, dar nici macar nu ii vedea uneori si se gaseste sa zica x se duce la arme, y e tunel si lucruri de genul care acorda un avantaj necinstit ct-ului.
    Bonus: ei bine nici aici nu am demo, dar aici oricine poate sa zica ca asa e. Nu tin ca pentru chestia asta sa ii fie acordat vreo sanctiune, dar sa se atraga atentia tuturor jucatorilor de ct pe jb. Comenzile sa dau rapid pentru a incerca sa incurci teroristii, dar Adi o ia prea in serios. Cs 1.6 e un joc vechi neoptimizat de ani buni si daca vorbesti prea rapid nu se intelege un cuvant lucru destul de annoying fiindca aproape nimeni nu ajunge la lr cu el simon din cauza asta. In plus acesta isi intreprinde si arfe de genul ,,Nu puteti ajunge nici macar la lr cu mine slabilor'' si lucruri de genul acest lucru punand mai multi nervi pe tero.


    Sunt constient de faptul ca omul poate sa nu primeasca nici macar avertisment si poate chiar eu sa par copilaros, dar cel putin mie imi vine sa dau quit cand il vad ct fiindca stiu ca nu are rost sa imi bat capul incercand sa ii zic ca nu se intelege nimic ca tot asa da comenzi. Sper macar sa fi atras atentia cuiva macar in situatii de genul.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Thanks Serujio a dat Thanks acetui post

  2. Reclamatie Adi Mafiotu

    #2
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Intr-adevar am tras cu awp-ul
    2.Da dau comenzi foarte rapid deoarece asa cred eu ca trebuie sa spun dar daca va deranjeaza atunci o sa vorbesc mai rar.
    3.Da le spun slabilor la t dar doar ca gluma nu as crede ca ar lua in serios deoarece unii mai imi zic si mie slab si mno poate ca ma supar umpic.
    4.Nu pot zice ca, chiar dau info la ct doar ca mai zic "fugi ma la arme" sau "du-te repede" dar mno poate ca este umpic in advantajul ct-ului.
    Like Joker58, WantedBoy12, Blue01 a dat Like acetui post

  3. Reclamatie Adi Mafiotu

    #3
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Adi Mafiotu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1.Intr-adevar am tras cu awp-ul
    2.Da dau comenzi foarte rapid deoarece asa cred eu ca trebuie sa spun dar daca va deranjeaza atunci o sa vorbesc mai rar.
    3.Da le spun slabilor la t dar doar ca gluma nu as crede ca ar lua in serios deoarece unii mai imi zic si mie slab si mno poate ca ma supar umpic.
    4.Nu pot zice ca, chiar dau info la ct doar ca mai zic "fugi ma la arme" sau "du-te repede" dar mno poate ca este umpic in advantajul ct-ului.
    M-as fi abtinut de la faptul cu vorbitul prea rapid daca ai fi ascultat cand ti-am zis (ca de zis ti-am zis si eu si altii), dar pana nu ajungem la reclamatie nu se poate.
    Nu uita ca din toate serverele din comunitate (cel putin asta e parerea mea) jb-ul are cei mai multi jucatori mici (sub 14 ani) care acestia iau cele mai multe lucruri in serios si se ofenseaza plus ca mai si pari astfel genul de om care are arfe de top player.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Serujio, Blue01 a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Adi Mafiotu

    #4
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    singura chestia care ar fi worth de reclamatie e trasul cu AWP,dar pe mine nu ma deranjeaza,n-am nicio problema cu asta,
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like Blue01, Serujio a dat Like acetui post

  5. Reclamatie Adi Mafiotu

    #5
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    -> Trage cu awp-ul in continuu (ct-ul nu a luat nici macar o runda awp ca sa zici ca el era) poate unii nu vedeti problema, dar sincer e cam enervant sa vrei sa joci un jb casual si sa auzi intr-una un awp langa tine in plus comenzile simon-ului nu se inteleg sufficient din cauza acestui zgomot.
    Sincer chestia asta nu o cunosc si nu vreau sa ma adancesc aiurea in chestii pe care nu le am observat la Adi Mafiotul, totusi daca este adevarat, intradevar este un lucru care posibil pe unii ii poate dezavantaja in cazul in care exista un CT cu un microfon destul de slab, iar el facand zgomot de fundal sa nu se mai inteleaga comenzile Simon-ului.

    -> Trage in tine (la cap) in timp ce simon da comenzi.
    Asta ar trebuii considerat abuz de [/aspec] si sanctionat ca atare.

    -> Info in favoarea ct-ului.
    Acesta este un lucru care este facut de majoritatea jucatorilor si nu stiu daca este sau nu in regulament dat ca este interzis sa dai informatii CT-ului / Tero-ului dar, in cazul in care nu este ar trebuii adaugata aceasta regula fiindca uneori cand te joci si vezi pe cineva care da informatii CT-ului iti cam piere cheful de joc.

    Comenzile sa dau rapid pentru a incerca sa incurci teroristii, dar Adi o ia prea in serios.
    Aici ii dau dreptate totala lui HYXUL. L-am prins si eu pe Adi Mafiotu fiind CT, si am observat ca el atunci cand da comenzi ca Simon nu poti intelege ce spune fiindca el da toate comenzile foarte rapid, iar din cauza calitatii microfonului de pe CS 1.6 chiar nu se poate intelege nimic. Pentru ultima faza sunt pentru ca si eu i-am atras atentia la faza asta si nici macar nu m-a bagat in seama.. Se vede ca el nu este interesat de parerea altora si doar atunci cand va fi sanctionat isi va invata lectia...
    Dislike Serujio, Blue01 a dat Dislike acetui post

  6. Reclamatie Adi Mafiotu

    #6
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Pe langa asta, el statea [/aspec] cand erau 5t si 2 ct, ii ziceam sa intre la t. Am tot persistat si nimic, l-am si amenitat cu kick doar ca sa intre la tero.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.



  7. Reclamatie Adi Mafiotu

    #7
    Membru - Silver Elite WantedBoy12's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    190
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pe mine nu ma deranjeaza.
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie Adi Mafiotu

    #8
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si mie imi trage intruna cu awp cand is ct si nu pot da cmoenzi sa joc si eu chill dar partea ca vb rapid nu mi se pare cine stie ce problema. dar e chiar enervat ca un membru staff sa dea /aspec si sa nu poti da comenzi de el stai toata mapa sa-l auzi pe el cum da din awp la faza ca ne zice slabi in gluma pe mine odata cand i-am zis slab repetat cum facea el ma amenita cu kick.
    Last edited by Razer12345; 26-03-2019 at 11:55 AM.

  9. Reclamatie Adi Mafiotu

    #9
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu unul nu am comentarii, pentru ban sau sanctiune sunt ; foarte multi playeri dau comenzi in stil rapid, chiar si eu, si nu este deranjant, doar ca daca devine enervant aceasta actiune trebuie sa se opreasca pe o perioada scurta.
    In legatura cu avantajele, el poate avantaja, din cate stiu sunt foarte multi care abuzeaza *hook-ul* si nimeni nu le zice nimic, asa ca, nu este mare abuz.
    In legatura cu 'limbajul' impotriva tero, aceasta este o gluma facuta de foarte multi si nu se mai ia in considerare, sunt de acord cu faptul ca vrem o comunitate serioasa, dar prea multa seriozitate strica cheful, parerea mea.
    Sunt pentru avertisment in cazul cu trasul.
    Like Serujio a dat Like acetui post

  10. Reclamatie Adi Mafiotu

    #10
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adi,ia mai usor treburile pe server. Sper ca nu se mai plange careva de tine.

    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like Serujio a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage