-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Propunere War

  1. Propunere War

    #1
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1

    Propunere War

    Salut, vin cu o propunere pentru war care parerea mea e ca e utila, din cate am vazut la votemap este dust 2 dar nu si dust 2 x 2 mapa aia smechera care e printre cele mai populare, eu propun ca in vot 9 sa fie si aceasta mapa adaugata si sa se mai adauge si fy_snow pe locu 10 deoarece acele mape sunt naspa de acolo si nu le stiu si asa nu pot face war-uri/1vs1/videoclipuri
    Multumesc anticipat, sper ca e cineva care se ocupa de war

  2. Propunere War

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Se va rezolva dupa weekend
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  3. Propunere War

    #3
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si eu aveam o propunere pentru servarul asta, dar nu am avut destul curaj si am considerat-o banala, sa se transforme intr-un server de mix, mi-as fi dorit unul in comunitate. Anyway, cred ca propunerea mea este complet useless.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.


    Like Blue01 a dat Like acetui post

  4. Propunere War

    #4
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    929
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by DarqLite You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Si eu aveam o propunere pentru servarul asta, dar nu am avut destul curaj si am considerat-o banala, sa se transforme intr-un server de mix, mi-as fi dorit unul in comunitate. Anyway, cred ca propunerea mea este complet useless.
    Nu este o propunere rea, este o idee chiar buna.
    Dar nu sunt de acord ca serverul de war sa migreze in unul de mix
    Pe serverul de mix playerii s-ar putea antrena intre ei inainte de war, sa nu se chinuie pe publice.
    Propun si eu ca in timpul unui war serverul sa detina o parola respectiva ca playerii sa nu fie intrerupti in timpul warului.
    Deasemenea imi aduc aminte ca exista un site pentru organizarea echipelor dar nu imi mai aduc aminte cum se numea, era in tip turnament:
    PRE-FINALA
    [:-) vs ;-)] SEMI-FINALA
    ------- [!!! vs ...] FINALA
    [X vs „] ----- [... vs ...]
    ------- [””” vs ...]
    [O:-) vs ]

    Ar fii frumos sa mai vedem si noi cum membrii wargods se distreaza intr-un mod organizat, ba chiar pe viior sa existe si specifi permii pentru castigatori, am avea nevoie de un regulament al warului mai strict, din cate imi aduc aminte la ultimul war un membru ADM3 a iesit in desfasurarea warului. Dar deja ne gandim prea departe.

    Tinem cont de faptul ca la momentul actual ne ocupam de alte probleme, bugetul ma indoiesc ca este mare si pana la urma cineva trebuie sa plateasca. Trebuie sa ne gandim si la aceste probleme. Eu unul zic sa punem ideeile in cuie si sa ni-le exprimam cand topicul cu warurile devine discutat, va trebuii sa fie si acesta discutat la randul lui pana la urma, deci, ramane de vazut.

  5. Propunere War

    #5
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sau daca e sa se transforme in server de mix sa poate fi "inchiriat" cu un topic, si numai liderii de Clanuri sa poată sa faca cerere si sa devina server de war si acestia sa primeasca o parola generata automat de Owner.
    Acum stand si gāndindu-ma am putea aduce noi jucatori in modul asta.Sa nu mai vedem servarul gol mereu.
    Last edited by N/O/I/S/E; 29-03-2019 at 08:44 PM.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.


    Thanks {???} a dat Thanks acetui post
    Like {???} a dat Like acetui post

  6. Propunere War

    #6
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    929
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by DarqLite You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sau daca e sa se transforme in server de mix sa poate fi "inchiriat" cu un topic, si numai liderii de Clanuri sa poată sa faca cerere si sa devina server de war si acestia sa primeasca o parola generata automat de Owner.
    Acum stand si gāndindu-ma am putea aduce noi jucatori in modul asta.Sa nu mai vedem servarul gol mereu.
    Ramane de vazut ce zice Lion, sa vedem ce parere si ce decizie va lua.

  7. Propunere War

    #7
    Membru - Gold Nova III ~Life~'s Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    Pe scaun !
    Posts
    1,294
    Last username
    DavidoSpeed
    Blog Entries
    24
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ar fi smecher daca s-ar putea face si cerere de admin. Cand se organizeaza un war e nevoie de un admin on.
    Salut.

    Grade pe Forum :

    Blogger
    Helper
    Promovare

    Grade pe Servere :

    N-am grad pe niciun server.

  8. Propunere War

    #8
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~Life~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ar fi smecher daca s-ar putea face si cerere de admin. Cand se organizeaza un war e nevoie de un admin on.
    Cred ca ar fi mai interesant ca toti liderii clanurilor sa aiba grad de [LIDER] - de exemplu (cu anumite accese la comenzi) iar cine abuzeaza sa ii fie clanul inchis. :?
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like Blue01 a dat Like acetui post

  9. Propunere War

    #9
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    929
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bune propuneri, chiar nu-s rele. Am putea face asa incat un meci de war sa arate in joc ceva gen:
    Tero:
    5x jucatori
    CT:
    5x jucatori
    Spec:
    Admin care supervizeaza
    Server Discord:
    Ajutor suplimentar (erori etc.)

    De asemenea, daca playerii din echipa adversa iau decizia ca sa ii faca verficare unuia din alta echipa, vor trebuii sa ii spuna liderului iar acesta sa ii spuna adminului. Dar, cand avem timp sa facem acest regulament?
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  10. Propunere War

    #10
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Ba voi cred ca nu vedeti bine, eu am facut o propunere si voi faceti alte propuneri in topicu de propuneri deschis de mn, sper ca intelegeti ce spun + la war doar clanurile care fac war sa fie fara admini pe langa deoarece acel admin se poate uita pe orcine si poate ajuta unele clanuri

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage