-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3
  1. Înnebunește-l când sunteți în pat

    #1
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Înnebunește-l când sunteți în pat

    Draga mea, ce rost are să fii timidă când sunteți doar voi doi și hainele de pe parchet? Ce rost are să-ți ții în frâu fanteziile, dorințele și puterea de a zgudui mintea unui bărbat? Niciunul, îți spun eu, o victimă a unei femei care m-a înnebunit încă de la început. Desigur, nu doar în pat, ci și-n momentele cotidiene.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    O femeie poate să-i dea lumea peste cap unui bărbat, fără prea mari eforturi. Și nu pentru că el este slab, ci pentru că te vrea mai mult decât se vrea pe el. Desigur, nu lua chiar literar ceea ce tocmai ți-am spus.

    Pune-i sângele-n mișcare cu fiecare atingere a ta, cu fiecare mângâiere, cu fiecare sărut plasat exact acolo unde știi că-l întărâtă mai mult. Și, după ce l-ai întărâtat puțin, întărâtă-l din ce în ce mai mult. Până când, cu putere, te trage spre el și-ți dă de-nțeles că te vrea. Dar nu-i face pe plac, mai fierbe-l câteva clipe, căci, la final, o să-ți mulțumească pentru toată această acumulare de tensiune, pentru preludiu de cinci stele.

    Domină-l, căci, zic eu, orice bărbat are momente în care-și dorește ca femeia să preia inițiativa. Privește-l în ochi, mușcă-ți buza, mângâie-ți sânii, pentru că oricărui bărbat i se aprind călcâiele în astfel de situații. Fă-l să te vrea azi, mâine și, de ce nu, o viață întreagă! Ai puterea asta, te asigur! Iar pentru a-l avea trebuie să fii femeie, nu femelă, că este o mare diferență!

    Fii inventivă! Mai schimbă și tu poziția după pofta inimii lui, chiar dacă cea a misionarului ți se pare cea mai ușoară. De fapt, chiar este cea mai simplă. Dar, uneori, simplitatea din pat conduce la rutină și aici îți vorbesc din experiențele mele. Lasă-l să te privească și din lateral, și din spate, și de sub, și de unde mai vrea el.

    Apoi, am o întrebare: îți place când este cu capul între picioarele tale? Ei bine, și lui îi place în egală măsură! Se presupune că-l cunoști deja, deci, fără griji, purcede în a-l satisface așa cum știi tu. Apropo, poate părea simplu oralul ăsta, dar, tot de-a lungul timpului, am remarcat că-s femei care știu ce fac acolo și femei care fac doar ca să facă. Încearcă să nu aparți categoriei numărul doi. Pentru că, nu-i așa, nici ție nu-ți plac bărbații care fac ceva p-acolo, numai ce trebuie nu?

    Sexul poate fi plictisitor și poate duce la rutină. Or, dacă vă dați interesul, poate fi amuzant, destresant, plăcut și plin de dragoste!
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  2. Înnebunește-l când sunteți în pat

    #2
    Membru - Gold Nova III ~Life~'s Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    Pe scaun !
    Posts
    1,294
    Last username
    DavidoSpeed
    Blog Entries
    24
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce mai post.
    Salut.

    Grade pe Forum :

    Blogger
    Helper
    Promovare

    Grade pe Servere :

    N-am grad pe niciun server.

  3. Înnebunește-l când sunteți în pat

    #3
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~Life~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ce mai post.
    Interzis pudicilor!
    Like {???}, ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage