-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: DgL^ | NuDaMan

  1. DgL^ | NuDaMan

    #11
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    OFF: OMEGALUL

    ON: Vrea sa vad dovezile,codbanul nu e destul
    ON: Edit: Vorba de martori,daca era dupa amrtori,nimeni de pe serverul asta nu mai avea grad,eu cand i-am dat ban unuia pentru aim degeaba am avut martori ca n-am avut demo,cat despre el recunoscand,nu cred ca a recunoscut zicand ca accepta down/remove.
    Am zis ca recunosc, nu am procedat cum trebuie în acest caz, și din caz că-mi iau down/remove, ma împac cu ideea, doar o fost vina mea, nu?

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  2. DgL^ | NuDaMan

    #12
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nici nu știu ce să zic având în vedere că tu erai cu alt nume și ai incercat să-l testezi, de ce ai făcut asta , e colegul tau , nu mai aveți loc unii de alții ?

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like B14D3 a dat Like acetui post

  3. DgL^ | NuDaMan

    #13
    Membru - Silver Elite Scooby.'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    120
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nici nu stiu ce sa zic.Nu pot sa dau contra ce pro.Dar nu stiu ce a avut cu tine la momentul acela.Nuj ce sa zic.Pentru ca nu stiu de ce ti-a dat ban Alin.
    Si de ce ti ai schimbat numele?

  4. DgL^ | NuDaMan

    #14
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu abea ce intrasem pe server. Nici nu știam exact care e treaba și după scurt timp am văzut ca a dat ban. E de apreciat ca și-a recunoscut și asumat greșeală. Nu trebuia sa reacționeze la nervi, dar nustiu cu ce a fost enervat așa tare.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  5. DgL^ | NuDaMan

    #15
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Toata treaba a constat in testul lui Chancro de a vedea cum se comporta adminii cu jucatorii. Chancro a venit cu ideea de a se plange de cat de slab pregatiti suntem noi adminii, si despre cum suntem noi ''luati de dupa colt'' in postura de staff pe server. Toata treaba a fost de a testa nervii lui NuDaMan care din pacate au cedat repede. Astfel s-a ajuns ca Chancro sa-si ia ban cu alt nume. K1dda a intrat pe server doar pe cand discutia era pe terminate si omul si-a luat ban. Dupa parerea mea amandoi au exagerat. ( In cazul in care am gresit ceva va rog sa ma scuzati )
    Like k1dda a dat Like acetui post

  6. DgL^ | NuDaMan

    #16
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by mugurhaiduc You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Toata treaba a constat in testul lui Chancro de a vedea cum se comporta adminii cu jucatorii. Chancro a venit cu ideea de a se plange de cat de slab pregatiti suntem noi adminii, si despre cum suntem noi ''luati de dupa colt'' in postura de staff pe server. Toata treaba a fost de a testa nervii lui NuDaMan care din pacate au cedat repede. Astfel s-a ajuns ca Chancro sa-si ia ban cu alt nume. K1dda a intrat pe server doar pe cand discutia era pe terminate si omul si-a luat ban. Dupa parerea mea amandoi au exagerat. ( In cazul in care am gresit ceva va rog sa ma scuzati )
    Un raspuns foarte bun. Fiecare are nervii lui. Si eu am momente cand ma enerveaza un anumit player doar comentand aiurea si prefer sa-i dau ban 60/120 min sa pot juca linistit.
    Nu vad ce ar fii asa rau, cat timp chancro a tras de nervii lui, si-a asumat-o cu un ban meritat. Data viitoare cand vrei sa mai tragi de nervii cuiva cu alte nick-uri, poate ma anunti si pe mine.
    Reclamatie puierila.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks mugurhaiduc a dat Thanks acetui post
    Like XapiX, mugurhaiduc, k1dda a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage