-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. Propunere Concurs-Promovare

    #1
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere Concurs-Promovare

    Propun sa se faca lunar..(sau alt timp) un concurs pentru promovarea serverului. Adica cine face cea mai multa reclama serverului, sa beneficieze de un premiu.. (VIP o sapt de ex.) ar fi ok pentru toti.. Serverului pentru ca ar creste nr. de playeri, si playerilor care vor castiga..
    Astept pareri :p
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  2. Propunere Concurs-Promovare

    #2
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu este o idee rea, insa doar tu vei castiga in continuu...
    Like k1dda a dat Like acetui post

  3. Propunere Concurs-Promovare

    #3
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by mugurhaiduc You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    nu este o idee rea, insa doar tu vei castiga in continuu...
    Daca va fi sa se faca, nu voi participa. Adica voi face reclama, insa nu pentru concurs.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  4. Propunere Concurs-Promovare

    #4
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Depinde ce fel de reclama,reclama pe care o faceti voi (adaugatul pe un grup de facebook) e INUTILA,efectiv,maxim 1 player daca vine

    La voi aia e promovare ma? , nu e greu sa pun un status pe un grub de fb zicand sa intre pe un IP anume,totusi,e inutil.

    daca tu te-ai gandit la asta.

    Cat despre reclama,un boost nu costa mult,aici e vorba de aia cu foame de grade care dupa ce au vazut ca LiOn a pus boost pentru Premium ->>> si-au pierdut interesul,eu vreau pana la premium doar ca sa banez playerii,nu mai mult

    o sa vina si timpul serverului asta,cand o sa-l vedeti 32/32,doar asteptati.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like dizdani, Blue01, mugurhaiduc a dat Like acetui post

  5. Propunere Concurs-Promovare

    #5
    Membru - Silver I StarGuardian's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca vreti reclama baga-ti 200lei in google si aia e sa vezi dupa avalansa de playerii( glumesc dar totusi pentru o reclama cat m-ai eficienta ar fi bine un boost doua chiar daca vin si da-ia din alte tari)
    Cat despre ce ai zis tu sunt si pro si contra in acelasi timp( si chestia cu gradu de 1 sapt nu e buna deloc)

    Daca am gresit ceva anuntati-ma.

  6. Propunere Concurs-Promovare

    #6
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Depinde ce fel de reclama,reclama pe care o faceti voi (adaugatul pe un grup de facebook) e INUTILA,efectiv,maxim 1 player daca vine

    La voi aia e promovare ma? , nu e greu sa pun un status pe un grub de fb zicand sa intre pe un IP anume,totusi,e inutil.

    daca tu te-ai gandit la asta.

    Cat despre reclama,un boost nu costa mult,aici e vorba de aia cu foame de grade care dupa ce au vazut ca LiOn a pus boost pentru Premium ->>> si-au pierdut interesul,eu vreau pana la premium doar ca sa banez playerii,nu mai mult

    o sa vina si timpul serverului asta,cand o sa-l vedeti 32/32,doar asteptati.
    Eu nu am zis reclama pe Facebook. Eu ma refeream prin toate metodele posibile. Nu doar pe Facebook. Și nustiu despre cine spui tu ca sunt cu foame de grad și după ce a pus lion boost și au pierdut interesul. Pentru ca toți sunt cum au fost īnainte. Ma gāndeam la o metoda īn plus de a mai creste nr. playerilor
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  7. Propunere Concurs-Promovare

    #7
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by k1dda You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu nu am zis reclama pe Facebook. Eu ma refeream prin toate metodele posibile. Nu doar pe Facebook. Și nustiu despre cine spui tu ca sunt cu foame de grad și după ce a pus lion boost și au pierdut interesul. Pentru ca toți sunt cum au fost īnainte. Ma gāndeam la o metoda īn plus de a mai creste nr. playerilor
    Prin ce metode ma? Status pe twitter? hai ca avem si followeri daca e
    Steam? poate sa dam sign la profiluri zicand "good cs 1.6 deathrun server,take a look **IP**" )

    Reclama aplicabila e numai boostul,raman la opinia asta.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like Blue01 a dat Like acetui post
    Dislike k1dda a dat Dislike acetui post

  8. Propunere Concurs-Promovare

    #8
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Prin ce metode ma? Status pe twitter? hai ca avem si followeri daca e
    Steam? poate sa dam sign la profiluri zicand "good cs 1.6 deathrun server,take a look **IP**" )

    Reclama aplicabila e numai boostul,raman la opinia asta.
    Doar boost? Eu am aflat de ex. de server de pe site ul cu top servere. (si a vota serverul mi se pare o metoda de reclama pe care o facem)
    Sa nu spunem ca reclama pe facebook e inutila. Daca o faci de pe un cont cu 10 prieteni atunci da. Dar cel putin la mine a avut impact.
    Cateva metode:
    1. Live pe youtube / facebook
    2. Video pe youtube
    3. A da serverul cuiva care cauta . Adica el pune post ca cauta sv cu mod x. Si tu pui in comm serverul sau in privat.

    Boost ul nu e singura metoda aplicabila , mai sunt destule. Ar trebuie doar sa existe interes.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  9. Propunere Concurs-Promovare

    #9
    Membru - Silver Elite Scooby.'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    120
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by k1dda You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Doar boost? Eu am aflat de ex. de server de pe site ul cu top servere. (si a vota serverul mi se pare o metoda de reclama pe care o facem)
    Sa nu spunem ca reclama pe facebook e inutila. Daca o faci de pe un cont cu 10 prieteni atunci da. Dar cel putin la mine a avut impact.
    Cateva metode:
    1. Live pe youtube / facebook
    2. Video pe youtube
    3. A da serverul cuiva care cauta . Adica el pune post ca cauta sv cu mod x. Si tu pui in comm serverul sau in privat.

    Boost ul nu e singura metoda aplicabila , mai sunt destule. Ar trebuie doar sa existe interes.
    Da dar cine ar face yt??
    Sa faca live-uri, sa faca video-uri?
    Se alege cineva cumva?
    Like k1dda a dat Like acetui post

  10. Propunere Concurs-Promovare

    #10
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    oh da,chiar mi-ar face placere sa ma uit la unul cum face latexx in 20 de secunde,atat sa fie videoul

    cat despre aia care ca ei cauta un mod x,asta o fac doar din placere (lumea cauta foarte mult furien dintr-un motiv) cu o sansa de 50% sau chiar mai putin
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like dizdani, k1dda, Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage