-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Propunere Index

  1. Propunere Index

    #1
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere Index

    Titlul zice tot , explic ce si cum dupa

    1.
    -Am incercuit Panel , acolo poate sa modifice tiger/lion
    -culoarea si backgroundurile alea cu samp , le modificati voi dupa placul vostru (recomand o culoare negru-gri #131313 ca asta , deoarece asa se poarta la indexuri)
    -Trebe un logo , doresc designerii sa faca un logo pana maxim 1-2 sapt (daca propunerea va fi acceptata)

    2.
    -textu e cam cringe , modificati dupa plac.

    3.
    -Fiecare dintre ei apar pe rand
    -I-am ales pe ei deoarece sincer , ei au fost de-a lungul anilor ajutand si incercand sa avanseze wargods la alt nivel
    -Avatarul , daca nu e bun (wick in special) vorbesti cu lion/tiger sa modifice (le dai poza daca se accepta ideea)

    Si cam atat

    Tiger , am incercat si un Default avatar. Da a iesit ca drq. nu se potriveste cu tema wargods (aveam psd de la cv , tot de pe o comunitate)

    Voi lasa codu html lui Tiger/Lion , mai trebe cateva edituri , n-am avut timp deoarece , Pana martea viitoare , is full teze/teste (3 teze , 5 teste) si nu voi putea sa stau pe calculator.

    (tiger , intr-o zi sa-mi scri sa vb ceva cu tn)(important)

    Un index ar parea destul de ok , ar infrumuseta comunitatea , si daca e am putea scapa de "home" (stiu ca nu , da macar am incercat xd)

    Vr argumente la Pro/Contra =,=


    *Indexu este creat de cv pe care am cunoscut pe o comunitate , la publicat pe un site de design forum , nu am zis in niciun moment ca e al meu , No Hate*



    EDIT: Dupa 2 ore de editat , mi-am dat seama ca daca mi se acorda o saptamana , in care minim o ora pe zi sa editez fonturi , culori , si multe altele. Reusesc de unul singur.
    Doresc sa mi se acorde sansa sa continuii acest "proiect" singur. In caz daca am nevoie de ajutor , am sa scriu pm sau chiar sa fac un post la Probleme.
    Rog designerii sa faca un logo al comunitatii , si (cu acordul lui tiger/lion) Nu doresc un logo cu tot felu de animale/mascote , un fel de logo "text" Care sa contina numele WarGods.
    Ziua buna
    Last edited by k1dd.; 13-05-2019 at 11:12 PM.
    Like k1dda, ADM3 ッ never a dat Like acetui post

  2. Propunere Index

    #2
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Părerea mea e ca e fain, dar neoriginal.. Ca restul comunităților deschise de o luna.
    Last edited by k1dda; 14-05-2019 at 02:57 PM.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  3. Propunere Index

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by k1dda You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Părerea mea e ca e fain, dar neoriginal.. Ca restul comunităților deschise de o luna.
    Bingo. Poate pare mai monoton site-ul acesta, nefiind schimbat ceva considerabil in ultimii ani, dar sa tinem cont ca suntem originali si asta vrem sa pastram mai departe
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like ADM3 ッ never, k1dda a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage