-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: cerere slot ran

  1. cerere slot ran

    #1
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    cerere slot ran

    Nick. Ran
    VARSTA: 12
    ID DE Steam nu am
    STEAM ID STEAM_0:0:1572091423 0 00:05 21 0
    l-am copiat Exact ca in consola
    ore jucate pe server 235
    MOTIV: motivul sa ajut serverul si sa nu las pe nimeni sa incalce regulamentul/sa nu faca fk
    Ce zice Vulpea swap
    care sunt comenzile slotului jbe_open,jbe_box,jbe_fd ,amx_showip,amx_lastip ,jbe_nomic
    dat find ca am fost slot logic ca
    promovare prin disscord
    Last edited by Razer12345; 20-05-2019 at 04:17 PM.
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  2. cerere slot ran

    #2
    Membru - Silver Elite Nebunu123's Avatar
    Member since
    May 2019
    Posts
    121
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Te stiu fratioare,si meriti slotu-l

  3. cerere slot ran

    #3
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    N-am nimic cu tine dar, absenta dupa absenta care niciuna nu si-au facut rostul, retragere dupa retragere pe care le-ai anulat, si chiar cand ai facut o retragere si ai zis ca nu te mai intorci ai venit acum spunand ca ai mai fost slot. Activitate din partea ta nu am mai vazut, deasemenea, imi dovestesti inmaturitatea pe care o ai, ai avut grad, nu l-ai vrut. Asta e, nu e a doua sansa, e posibil sa fie a treia.

    EDIT: Nu au trecut 30 de zile de cand ai luat remove. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by {???}; 20-05-2019 at 11:18 PM.

  4. cerere slot ran

    #4
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by {???} You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    N-am nimic cu tine dar, absenta dupa absenta care niciuna nu si-au facut rostul, retragere dupa retragere pe care le-ai anulat, si chiar cand ai facut o retragere si ai zis ca nu te mai intorci ai venit acum spunand ca ai mai fost slot. Activitate din partea ta nu am mai vazut, deasemenea, imi dovestesti inmaturitatea pe care o ai, ai avut grad, nu l-ai vrut. Asta e, nu e a doua sansa, e posibil sa fie a treia.
    ca sa iti dau o explicatie am facut toate astea cu un motiv 1 am vrut sa ma retrag de multe ori da. dar Ceva din inima mea ma oprit sa zic asa respectul care li am fata de acest server ma oprit sa ma retrag de nenumarate ori cum tu ai primit o a doua sansa Cred ca si eu merit una adica faza cu abentele a fost asa am vrut sa fac o absenta ca sa mi recapat cheful de joc dar Hyxul mi-a zis ceva ca puteam sta 2-3-4 zile si fara abenta si m-am gandit sa o anulez respect mult acest server Si Nu o sa se mai repete promit. o sa fiu foarte Bun nu o sa mai fac greseli ca acelea si nu nu e a treia sansa cum am mai zis respectul meu fata de server ma oprit sa ma retrag imi place mult acest server greselile pe care le am facut in trecut Nu o sa le mai fac pe Vitor datimi o a doua sansa si o sa va demonstrez ca sunt capabil de acest grad Eu chiar si dupa ce m-am retras am continouat sa joc pe acest server nu m-an lasat ca alti precum dany nyeez etc eu chiar respect acest server si o sa o fac pana la capatul lui da ca aceasta cerere nu o sa mi fie acceptata o sa continui ca player obinuit stiu ca am facut foarte multe greseli dar sincer sa fiu nu sunt primul dar nici ultimul acum depinde de voi si odata cu retregera pe care chiar am respectat-o deaia am ramas fara grad dar o data ce am ramas fara grad am avut niste indoieli de calea pe care am ales-o tot ce am facut am facut sa ajut serverul atunci cand am fost slot Nu am abuzat nu am dat afara pe nedrept nu am injurat nu am facut nimic rau si sper sa imi mai dati o sansa deoarece iubesc acest server Din totata inima mea dar da ca acest lucru nu este posbil o sa continui ca player nu este nici-o problema eu o sa ador acest server indifrent da ca am grad sau nu o sa fiu cu acest server pana la capat. si citeste tot ce am scris aici mi-a luat 5 minute.
    Last edited by Razer12345; 20-05-2019 at 06:42 PM.

  5. cerere slot ran

    #5
    Membru - Silver Elite DoubleCc's Avatar
    Member since
    Mar 2019
    Posts
    102
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    sincer ti-ai facut treaba de slot inainte sa te retragi

  6. cerere slot ran

    #6
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Razer12345 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    cum tu ai primit o a doua sansa.
    ]


    nu cred ca e numai a doua la cate banuri si-a luat (jk)



    Parca nu si-a laut remove,si-a facut retragere.nu stiu daca se aplica acceleasi reguli ca si remove
    Last edited by B14D3; 21-05-2019 at 03:20 PM.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  7. cerere slot ran

    #7
    Membru - Silver II dani124578's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


  8. cerere slot ran

    #8
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    E vorba imi pare de 20 de zile nu de 30 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! dar oricum regula e incalcata deja indiferent.
    Nu stiu de ce se tot vorbeste de imaturitate i mean copilul are 12 ani ce ati vrea de la el serios acum. Totusi partea cu absentele/retragerile tale pot spune ca m-au cam iritat si pe mine fiindca nu se face asa daca faci o absenta o faci cand stii ca chiar nu poti intra nu pentru fiecare zi in care nu ai chef sa joci sau ai treaba. Dupa parerea mea se poate considera motiv de topic orice absenta pe o durata mai mare de 7 zile, iar daca absenta ta are un motiv plauzibil si depaseste numarul de zile mentionat anterior atunci se poate spune ca esti absent deci faci topic.
    Sincer sa fiu nu am avut niciodata ceva cu tine ba chiar nu te-am vazut sa intampini probleme in a-ti face treaba de slot, dar motivele de mai sus (durata dupa remove/topicurile alea aiurea) sunt un motiv sa iti dau
    Poate dupa ce se mai linistesc apele si demostrezi ca ai capul pe umeri atunci voi fi de acord sa-ti mai dau o sansa fiindca oricine merita una atata timp cat arata ca s-a invata minte.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  9. cerere slot ran

    #9
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    E vorba imi pare de 20 de zile nu de 30 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! dar oricum regula e incalcata deja indiferent.
    Nu stiu de ce se tot vorbeste de imaturitate i mean copilul are 12 ani ce ati vrea de la el serios acum. Totusi partea cu absentele/retragerile tale pot spune ca m-au cam iritat si pe mine fiindca nu se face asa daca faci o absenta o faci cand stii ca chiar nu poti intra nu pentru fiecare zi in care nu ai chef sa joci sau ai treaba. Dupa parerea mea se poate considera motiv de topic orice absenta pe o durata mai mare de 7 zile, iar daca absenta ta are un motiv plauzibil si depaseste numarul de zile mentionat anterior atunci se poate spune ca esti absent deci faci topic.
    Sincer sa fiu nu am avut niciodata ceva cu tine ba chiar nu te-am vazut sa intampini probleme in a-ti face treaba de slot, dar motivele de mai sus (durata dupa remove/topicurile alea aiurea) sunt un motiv sa iti dau
    Poate dupa ce se mai linistesc apele si demostrezi ca ai capul pe umeri atunci voi fi de acord sa-ti mai dau o sansa fiindca oricine merita una atata timp cat arata ca s-a invata minte.
    parca a trecut o luna de cand m-am retras si din cate stiu o luna inseamna 30 sau 31 de zile depinde de luna 2 am capul pe umeri faza cu topicurile alea am zis ca nu o sa se mai repete Si eu nu sunt o presoana care minte stiu ca am facut greseli dar nu sunt singurul care a facut greseli atat de mari sa zic de exemplu ??? a luat ban pe multe nume si uite-l aici adica eu cred ca merit o a doua sansa eu nu am abuzat de gradul meu. si cu topicurile alea recunosc am gresit. dar oricne mai greseste
    indiferent de varsta sincer sa fiu varsta nu prea Conteza atata timp cat stii ce faci si da ca nu eram cu capul pe umeri abuzam de slot dat find ca slotul are destul de multe Accese de care se poate abuza dar nu am facut asta eu mi-am respectat functia eu nu am facut niciodata ceva rau cu acel grad asta dovedeste ca sunt cu capul pe umeri sa zic asa dar in fine eu chiar si da ca nu o sa mai primesc slot deloc o sa fiu alaturi de serverul asta pana la capat. eu sunt indfierent slot player. serverul e fain si pentru mine unul asta conteaza decat un grad mai important e serverul pentru mine.
    Last edited by Razer12345; 21-05-2019 at 12:13 AM.
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  10. cerere slot ran

    #10
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Razer12345 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    parca a trecut o luna de cand m-am retras si din cate stiu o luna inseamna 30 sau 31 de zile depinde de luna 2 am capul pe umeri faza cu topicurile alea am zis ca nu o sa se mai repete Si eu nu sunt o presoana care minte stiu ca am facut greseli dar nu sunt singurul care a facut greseli atat de mari sa zic de exemplu ??? a luat ban pe multe nume si uite-l aici adica eu cred ca merit o a doua sansa eu nu am abuzat de gradul meu. si cu topicurile alea recunosc am gresit. dar oricne mai greseste
    indiferent de varsta sincer sa fiu varsta nu prea Conteza atata timp cat stii ce faci si da ca nu eram cu capul pe umeri abuzam de slot dat find ca slotul are destul de multe Accese de care se poate abuza dar nu am facut asta eu mi-am respectat functia eu nu am facut niciodata ceva rau cu acel grad asta dovedeste ca sunt cu capul pe umeri sa zic asa dar in fine eu chiar si da ca nu o sa mai primesc slot deloc o sa fiu alaturi de serverul asta pana la capat. eu sunt indfierent slot player. serverul e fain si pentru mine unul asta conteaza decat un grad mai important e serverul pentru mine.

    Nu am habar de ce te repezi la ce mi-sa intamplat mie, nu stii nimic din ce s-a intamplat, n-ai fost acolo acum doi ani cand am primit ban pe nedrept, am continuat ajutand. Si in prezent iata-ma ajutand in comunitate, nu doar pe server. Eu am ajuns undeva unde ajut, nu undeva unde fac retrageri false-pozitive si absente fara rost. Omul a luat decizia, nu ii poti schimba decizia spunand ca vai domne ??? a avut ban si acu n-are, vorbesti fara sa cunosti. Copilaros..
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage