-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #1
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1

    Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    Direct cu propunerile care pot schimba serveru:

    1. Doresc sa se respecte regula cu joculete dupa un anumit numar de comenzi dar totusi aa fie putin schimbata: minim 2 care mor de la terro daca sunt peste 10 jucatori pe server si 6 comenzi date de simon

    2. La freeday sa nu aibe voie ct-ul sa dea peste 2 comenzi gen ''usa cap, scara cap'' am observat ca multi aplica foarte multe comenzi la free day deci practic nu te mai simti liber ca prizonier

    3. Admimii sa fie informati: Obligatoriu daca cere wcd sa aibe linku de cerut wcd, obligatoriu sa anunte la day sau la mape ''cine ia arma slay/kick/ban'' ''cine sta pe mapa sau sub mapa slay/kick/ban''

    4. Adminii sa nu mai aplice ban la prima abatere mai ales ca am observat ca cineva a dat ban permanent la o gramada de oameni pt arma day + eram odata maxim 5 pe server si s-a dat ban si sanctiuni mari pt greseli minore

    5. Slot 10 ore, cand intru pe server suntem 10-12 playeri din care 80% au grad si nu mi se pare in regula + sa mai primeasca remove cei inactivi

  2. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1-> Zic ca sa nu numere nimeni cate comenzi s-au sa fie regula obligatoriu un joculet/runda. In rest sunt
    2-> Sincer sa fiu nu stiu ce comenzi s-ar mai putea da logic zona ct se considera si scara catre arme dar multi nu stiu la fel si cusca mare de aceea se dau atatea comenzi fiindca sunt mape cu multe zone ct. Aici sunt cam intre.
    3-> Aici nu stiu de restul staff-ului, dar eu de obicei daca nu uit informez jucatorii legat de aceste reguli, dar sunt eventual sa se adauge in regulament la sectiunea admin rules acest lucru.
    4-> La faza cu ban-ul permanent aici se poate face reclamatie si cei banati sa ia unban (desigur daca primim si noi un ip). Cat despre faza cu sa nu banam la prima abatere mi se pare o diferentiere fata de ceilalti care nu au beneficiat de acest lucru. Ideea este ca atat timp cat informezi playerii de reulile playerilor mi se pare correct sa ii banezi si asa jucatorii ar trebui sa stie si singur regulamentul. Aici sunt
    5-> Treaba asta am mai zis-o si eu acum cateva luni cand la fel erau mai mult in staff decat jucatori ar trebui sa se faca o selectie mai atenta (adica nu ii alegem pe toti cu cerere buna ci alegem din toti cu cerere on unul sau 2 depinde de cati e nevoie). Total sincer trebuie sa se faca curat si sa se mareasca si orele.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  3. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #3
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    La 1 si 4
    La 2,3 si 5
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  4. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #4
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1
    2
    3
    4 Nu se da ban permanent pentru kill cu masina sau arma la day, maxim 30 minute.
    5
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  5. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #5
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Din cauza celor care ati dat contra la 1 si 4 serveru nu o duce bine, astept alte pareri de la restu adminilor sau macar un raspuns final

  6. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #6
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Din cauza celor care ati dat contra la 1 si 4 serveru nu o duce bine, astept alte pareri de la restu adminilor sau macar un raspuns final
    Nu o duce bine că nu se da ban permanent pe kill cu masina?

  7. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #7
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Astept si alte păreri sau măcar direct răspunsul lui wolf/wick/esky/lion

  8. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #8
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer,daca nu te intereseaza parerea altora de ce in loc sa faci propunere nu iti pui capul si vorbesti singur cu LiOn/Wolf?esky/Wick.

    E ca si cum te duci intr-un loc public si vezi 2 oameni gay sarutandu-se si te duci la ei si le zici "Nu vorbiti cu mine"

    bruh
    bruh
    bruh

    Serverul e ok acum,nu il mai supraincarcati.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  9. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #9
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    După mine serverul functioneaza 70% calumea.
    30 % Nu, pt ca iar pică de la modurile /war , /1hp ,/spartan , /knife

  10. Upgrade server ❗❕❗ (Propunere)

    #10
    Banned lalalala's Avatar
    Member since
    Jul 2019
    Posts
    9
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    uppp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage