-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. Retragere Smotocel

    #1
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Retragere Smotocel

    USERNAME: Smotocel
    DURATA: permanent
    MOTIV: Am fost deja foarte inactiv si mi-am dat seama ca nu mai am rost pe aceasta comunitate, am observat ca nimanui de pe partea de Designeri nu le-a pasat de ce am incercat sa fac si ca, de la prima propunere am fost lasat in seen. Pur si simplu mi-a scazut interesul fata de moderat din momentul in care am vazut ca nimanui nu-i pasa de ceea ce incerc sa fac si ca nu sunt bagat in seama, cel putin la propunerea lasata.
    Am fost foarte inactiv si din cauza Evaluarii Nationale care se va desfasura pe 18 si 20 iunie si am fost destul de stresat si cu asta.
    MENTIUNI: Mult succes in continuare cu comunitatea.

  2. Retragere Smotocel

    #2
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Trebuie să fii conștient că nu orice propunere este neapărat bună de pus în practică. În mare parte, Blue01 ți a oferit răspunsul potrivit la propunerea ta.
    Acum înțelegi de ce ți-am dat contra la cerere?
    Ai primit gradul prea ușor, de aia îți permiți să te retragi.
    Numai bine!
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  3. Retragere Smotocel

    #3
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Poate e o perioada mai grea pentru comunitate. Din diverse motive, ca și examenul. Cum îl am eu, tu și nu numai. Dar motivul pentru care te retragi îți dă de gândit. Dacă țineai la comunitate, nu făceai asta. Ai primit încredere din partea staff ului primind gradul asta. Și poate ai făcut o doar din interes pentru grad. Ce sa zic, mai gândește-te.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  4. Retragere Smotocel

    #4
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Dreamer You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Trebuie să fii conștient că nu orice propunere este neapărat bună de pus în practică. În mare parte, Blue01 ți a oferit răspunsul potrivit la propunerea ta.
    Acum înțelegi de ce ți-am dat contra la cerere?
    Ai primit gradul prea ușor, de aia îți permiți să te retragi.
    Numai bine!
    Inteleg ca nu orice propunere este neaparat buna, dar macar trebuie ca fiecare propunere sa aiba o sansa si sa se discute mai larg, nu sa se lase aiurea si sa nu ii pese nimanui de incercarea cuiva de a face ceva pentru comunitate..
    Propunerea avea ca scop adunarea tuturor designerilor pe un loc de socializare unde putem discuta mai larg si sa pot sa aduc la bun sfarsit unele proiecte care necesitau si ajutorul vostru, fiindca pe forum nu poti discuta foarte deschis.

    p.s : nu am scris in cerere si faptul ca inactivitatea comunitatii pe partea de Photoshop si Design m-a adus la retragere.

  5. Retragere Smotocel

    #5
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Inactivitatea designerilor se datorează în mare parte moderatorilor. Nu-și dau silința de a motiva membrii grupului, de a promova, de a veni cu ceva inovativ prin care se poate dezvolta acea secțiune.
    Am tot vorbit, dar nu înțelege cine ar trebui să înțeleagă.

    Deocamdată mă limitez strict la forum, nu am suficient timp pentru altele.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  6. Retragere Smotocel

    #6
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Fie cum vrei tu. Ma gandesc ce am sa fac eu, sincer sa fiu nu e vina moderatorilor, Sweet si-a dat silința si tot nu a ajutat cu nimic ideile lui chiar bune, de exemplu concursul de imagini, doar designerii au participat. Spre urmare, este adevarat ca 95% din membrii ce intra pe forum intra sa isi vada cererile pe cs si propunerile pe samp, în rest sunt parareli cu forumul, au dovedit-o cand au fost peste 5 cereri minecraft la staff forum.
    Last edited by {???}; 14-06-2019 at 11:49 PM.

  7. Retragere Smotocel

    #7
    Membru - Silver I StarGuardian's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Smotocel You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    USERNAME: Smotocel
    DURATA: permanent
    MOTIV: Am fost deja foarte inactiv si mi-am dat seama ca nu mai am rost pe aceasta comunitate, am observat ca nimanui de pe partea de Designeri nu le-a pasat de ce am incercat sa fac si ca, de la prima propunere am fost lasat in seen. Pur si simplu mi-a scazut interesul fata de moderat din momentul in care am vazut ca nimanui nu-i pasa de ceea ce incerc sa fac si ca nu sunt bagat in seama, cel putin la propunerea lasata.
    Am fost foarte inactiv si din cauza Evaluarii Nationale care se va desfasura pe 18 si 20 iunie si am fost destul de stresat si cu asta.
    MENTIUNI: Mult succes in continuare cu comunitatea.
    Omule imi pare sincer rau ca te-ai retras, ai si tu dreptate in mare parte adica in zona de Photoshop nu prea a fost interes, cu Evaluarea te inteleg ca si eu o dau si multi altii. Dar de ce sa te retragi? Din cauza inactivitatii? pe bune? din caute stiu eu tu esti un designer bun ar fi pacat sa renunti din cauza Unei Evaluari Nationale sau ca ti-a pierit chefu, ai putea doar sa iti ceri scoaterea gradului si sa moderezi alta sectiune. In rest spor la Evaluare si gandeste-te... bine.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  8. Retragere Smotocel

    #8
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Damn...ce ti se pare asa nou in lipsa de interes ?
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."

  9. Retragere Smotocel

    #9
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,102
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Smotocel You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Inteleg ca nu orice propunere este neaparat buna, dar macar trebuie ca fiecare propunere sa aiba o sansa si sa se discute mai larg, nu sa se lase aiurea si sa nu ii pese nimanui de incercarea cuiva de a face ceva pentru comunitate..
    Propunerea avea ca scop adunarea tuturor designerilor pe un loc de socializare unde putem discuta mai larg si sa pot sa aduc la bun sfarsit unele proiecte care necesitau si ajutorul vostru, fiindca pe forum nu poti discuta foarte deschis.

    p.s : nu am scris in cerere si faptul ca inactivitatea comunitatii pe partea de Photoshop si Design m-a adus la retragere.
    Cine nu va lasat sa va faceti grupuri si sa discutati idei? Aveti nevoie de vreo aprobare directa sa se creeze un grup pe mess/discord sau unde va este voua mai usor? Vi s-a dat mana libera pe partea de photoshop, sa faceti ce vreti, nu s-a reprosat niciodata nimic din partea mea sau a lui Tiger. Lipsa de interes stii de unde vine? De la voi. Unu zice "lasa ca face ala", celalalt "lasa ca nici ala nu a facut, eu de ce sa fac". Tipic unui spirit de turma.
    Eu sunt paralel cu partea de editat poze si tot ce tine de chestia asta, nu mi-a placut niciodata, dar v-am oferit grade sa va ocupati, sa nu asteptati dupa mine sau Tiger.
    Am incercat un concurs destul de frumusel, zic eu, cu premiu un grad pe forum care se plateste pentru el (si da, exista donatii), nici macar acolo nu v-ati obosit sa participati. Cand din partea ta, a lui celalalt, a voastra in general va exista interes atunci sectiunea va fii mai apreciata.
    Partea de photoshop nu se refera doar la cereri de avatar/semnaturi. Mai are rolul si de a veni alti oameni si de a cerere bannere/diferite imagini, astfel facandu-se publicitate comunitatii, dar pana acolo trebuie sa faci cunoscuta sectiunea si calitatile voastre. Cine vreti sa faca asta? Eu si Tiger? Pai atunci de ce v-am mai oferit grade, de dragul unei culori pe forum?
    Nu stiu de ce asteptati ceva de la mine sau de la Tiger, cand voua vi s-au dat grade sa faceti ceva.
    Last edited by ~TraNda~; 17-06-2019 at 09:19 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01 a dat Like acetui post

  10. Retragere Smotocel

    #10
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LiOn. ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cine nu va lasat sa va faceti grupuri si sa discutati idei? Aveti nevoie de vreo aprobare directa sa se creeze un grup pe mess/discord sau unde va este voua mai usor? Vi s-a dat mana libera pe partea de photoshop, sa faceti ce vreti, nu s-a reprosat niciodata nimic din partea mea sau a lui Tiger. Lipsa de interes stii de unde vine? De la voi. Unu zice "lasa ca face ala", celalalt "lasa ca nici ala nu a facut, eu de ce sa fac". Tipic unui spirit de turma.
    Eu sunt paralel cu partea de editat poze si tot ce tine de chestia asta, nu mi-a placut niciodata, dar v-am oferit grade sa va ocupati, sa nu asteptati dupa mine sau Tiger.
    Am incercat un concurs destul de frumusel, zic eu, cu premiu un grad pe forum care se plateste pentru el (si da, exista donatii), nici macar acolo nu v-ati obosit sa participati. Cand din partea ta, a lui celalalt, a voastra in general va exista interes atunci sectiunea va fii mai apreciata.
    Partea de photoshop nu se refera doar la cereri de avatar/semnaturi. Mai are rolul si de a veni alti oameni si de a cerere bannere/diferite imagini, astfel facandu-se publicitate comunitatii, dar pana acolo trebuie sa faci cunoscuta sectiunea si calitatile voastre. Cine vreti sa faca asta? Eu si Tiger? Pai atunci de ce v-am mai oferit grade, de dragul unei culori pe forum?
    Nu stiu de ce asteptati ceva de la mine sau de la Tiger, cand voua vi s-au dat grade sa faceti ceva.
    Si ce rezolv daca eu fac un grup si nici nu sunt bagat in seama? Eu am avut ca idee strangerea tuturor designerilor pe un grup de socializare sa putem discuta mai detaliat de urmatoarele lucruri pe care le aveam in plan sa le fac, dar vazand ca nu sunt bagat in seama mi-a pierit tot cheful de moderat, vazand ca pe nimeni nu intereseaza de ceea ce am in cap sa fac, si nici macar nu isi dau cu parerea despre acel lucru... Cat despre concurs, eu am fost primul care a participat la prima parte de concurs dar cand am vazut ca sunt atat de putine voturi si ca pe nimeni nu intereseaza acel concurs nu m-am mai chinuit sa creez ceva in a doua saptamana.
    Like {???} a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage