+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. OSU! - Prezentare joc

    #1
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    OSU! - Prezentare joc

    De cand ma joc in aceasta comunitate am fost intrebat deseori ce alte jocuri mai joc si ei bine lista s-a schimbat cu timpul de exemplu daca m-ai fi intrebat acum vreo 2-3 ani ce mai joc inafara de 1.6 as fi zis Roblox si Minecraft fiindca eram un copil atunci si nu stiam prea multe jocuri. Ei bine daca m-ai intreba acum ce mai joc ti-as zice League of Legends, uneori ma mai ating de CS:GO poate si de SA-MP, dar un alt joc pe care poate o sa ma vezi mai des este OSU!.
    Stai, stai, stai… cum adica nu stii ce e ala OSU!? Pai… nici eu nu stiam de el fara ajutorul lui BetterRo (cei de pe jb il stiti) care imi zisese de jocul asta si l-am jucat putin la caterinca(asta fiind in 2017). Nu prea m-am prins de joc asa ca nu l-am mai atins pana acum cateva luni cand mi-a aparut un clip cu osu la recomandate si zic sa mai vizitez jocul. Incep sa il prind cat de cat chiar daca inca sunt un parezat fata de majoritatea comunitatii de osu Romania, dar macar progresez.
    Topic-ul acesta l-am facut cu scopul de a va prezenta jocul si eventual sa jucam un multiplayer la caterinca, dar eu nu stiu sa prezint asa bine lucruri asa ca o sa il las pe uratul din clipul asta sa o faca.

    Daca printr-o minune am convins pe cineva sa se apuce puteti lasa un reply in care lasati link catre profilul vostru si o sa va dau add la prima ocazie cand intru pe osu. BTW va merge jocul pe orice cartof aparut dupa 2010 in 60 de fps-uri, iar daca va multumiti si cu 30 de fps-uri atunci va tinte cam pe orice de la 2007 in colo.
    Profilul meu: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    GL&HF and don't forget to enjoy!
    Last edited by ~HYXUL~; 20-06-2019 at 05:26 PM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  2. OSU! - Prezentare joc

    #2
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ultima data cand am deschis acest joc a fost acum 1 an. Inainte sa ma apuc de acest joc, ma jucam SAMP ca ultimul disperat. Pana ma intraba un prieten din factiune daca am jucat vreodata Osu!. Titlul jocului m-a facut curios si am zis sa dau o sansa acestui joc, pana m-a captivat timp de 2 luni. Si acum cand vad acest topic parca imi readuce pofta de a ma juca. Plus ca nu mai am ce sa ma joc altceva acum, pentru ca "volvo" da banuri cand vrea pe csgo.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage