KGB Hosting
Freak WebHosting
-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Retragere Blade

1. Retragere Blade

Moderator:
    League Of Legends
    ADM3 |# >>Blade<< |#'s Avatar
    Last username
    Faggot123
    Mentioned
    15 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

Retragere Blade

Nick: ADM3 |# >>Blade<< |#
    Durata: Nu pot sa zic permanenta,avand in vedere ca inca o sa ma joc.
    Motiv:il spun lui Wolf/LiOn.
    Mentiuni: Serverul o sa ajunga inapoi la vremea lui de aur cand o sa fie admini de calitate si poate intr-o zi o sa-si dea seama ce e mai bine pentru serverele din comunitate,

As dorii sa ramana slotul ca sa nu vina ceva big brain si sa zica lumea ca vin pe jb sa injur sau altceva.

Poate va dati seama ce e mai bine pentru server,sincer.

Continuati sa "imbunatatiti" serverul de Jailbreak.

o adaugare, Curatati si voi serverul de admini,sunt prea multi.
    .

Edit: Raman profesor.

Clanul ADM3 Cauta Membrii Capabili.
    Pentru mai multe detalii -> https://discord.gg/3eVUjcp

2. Retragere Blade

Banned MadCats's Avatar
    Mentioned
    4 Post(s)

3. Retragere Blade

Membru - Silver Elite WantedBoy12's Avatar
    Mentioned
    3 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Nu ai voie sa te retragi.

4. Retragere Blade

Moderator:
    Fortnite
    ~HYXUL~'s Avatar
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    27 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Ce-ai patit ma?

5. Retragere Blade

Banned Blue01's Avatar
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Sincer sa fiu imi pare bine ca te retragi, nu te-am mai suportat mai ales ca ti-a fost ciuda ca il sustin pe wick, ma refer la tot staffu care ii da mesaje lui lion in continu cu injuraturile mele de pe discord din privat adresate voua

o adaugare, Curatati si voi serverul de admini,sunt prea multi.
    Daca se mai retrag asa adminii ar fi ideal si o sa avem putini in staff oricum succes data viitoare invata sa fii corect si sa recunosti unele fapte

6. Retragere Blade

Manager Server:
    Arena.WarGods.ro

Designer
    DarqLite's Avatar
    Mentioned
    8 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Contra, nu merita sa te retragi pentru asta.
    Nothing Interesting

If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.

7. Retragere Blade

Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    12
    Mentioned
    15 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Esti foarte frustrat din cate se vede , toti sustii de la un timp , si pe server la fel , ca lumea ma pupa-n cur pe mine , esti invidios ca nu ma pupi si tu sau ce? , iti inteleg frustrarea , retragere ce se datoreaza faptului ca nu-ti dau manager pe server-ul de war , afla ca pentru chestia asta , nici n-o sa primesti , nu pentru ca nu vreau eu , ci pentru ca nu meriti:

1. Nu-mi aduc aminte sa fi facut ceva util pentru comunitate care sa te faca sa meriti un post de manager pe un server oficial.

2. Nu esti nici foarte vechi , desi ai contul de forum inregistrat acum 1 an aici , nu ai fost activ in toata aceasta perioada.

3. Nu te-a recomandat nimeni ca fiind "apt" pentru un post de manager pe un server oficial al comunitatii.

4. Tin cont mai mult de activitate decat de vechime , nu e suficient sa fi admin pe server si sa dai pro/contra la o cerere , fa ceva util pentru comunitate , ca o paranteza , sa-ti dau un exemplu k1dda , nu e ea foarte veche , dar s-a implicat , si-a ales o sectiune pe care sa postezi informatii , dupa care a obtinut moderator , fapt pentru care i-am si dat manager pe server-ul de furien , alt exemplu {???} nici el nu-i asa de vechi , dar a vrut sa ajute comunitatea , postand pe sectiunea de photoshop , obtinand ulterior gradul de designer in comunitate , in scurt timp si el va fi recompensat , si multe alte exemple .

5. Nu o obtii niciodata nimic daca doar vei spune "o sa ajut" , ajuta intai ca sa obtii dupa ceva

6. Nu-mi plac pupincuristii si sifonii , sa ti minte asta

O alta paranteza , de la care se trage frustrarea asta a ta , hyxul , blue , si pyciu , i-am rugat intr-o seara cand eu nu eram acasa sa participe ei in locul meu la un eveniment pe metin , cu gandul ca poate vor castiga ceva , desi n-au reusit ca castige nimic , pentru faptul ca au avut bunavointa sa participe cu scopul de a ma ajuta pe mine , le-am oferit (+1) pe jb , de la slot la helper , exceptie facand hyxul care nu putea lua up , avand deja manager , i-am zis ca-i pot da pe alt server , dar a refuzat , s-a creeat o discutie pe tema asta , fapt pentru care le-am spus acum celor 2 care au primit up , sa de-a fiecare cate-un boost in comunitate , pe un server la alegere , zm , dr , fr , pentru a nu le da downgrade , si pentru a nu mai exista discutii ca au primit up-ul degeaba.
    Cu ocazia asta te rog frumos sa te abtii de la astfel de scene pe server , cum ca lumea ma pupa-n fund pe mine , asta daca-ti mai doresti sa joci pe server , fiindca nu-s obligat sa-ti tolerez tie jignirile.
    Like Blue01, {???}, k1dda a dat Like acetui post