KGB Hosting
Freak WebHosting
-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Informatii unban wargods

Informatii unban wargods

UNIQUE ID (OPTIONAL): -
    NUME: p a n 1 QQQ
    IP: 82.79.154.1
    ID-URI DE STEAM: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    DATA SI ORA BAN: Cred ca am mai mult de un an, daca nu mai bine decand am luat ban
    DATA SI ORA SCANARE: 14-07-2019
    SCREENSHOT (OPTIONAL): You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    MENTIUNI: Am primit ban acum foarte mult timp, mi-a zis cineva sa sterg o chestie din regedit si eu am facut-o.. mna necunoscand situatia, am incercat. Acum m-am reapucat de mixuri si am nevoie de wg. Pot face eseul de 1000 de cuvinte pentru unban, daca nu voi plati si taxa, doar ca as dori sa stiu care este aceasta. Stima, astept un raspuns.

2. Informatii unban wargods

Administrator Tiger's Avatar
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    78 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

Daca nu ai de gand sa o platesti taxa de unban, atunci stai cu banul, n-are rost sa iti caut sa iti spun ce grad ai.

Banul l-ai luat pentru multiple schimbari de unique id si multiple incercari de a trece peste ban.

Doresti sa-ti achizitionezi un produs electronic (laptop, tableta, telefon, etc.)? Cumpara de pe PCGarage si utilizeaza codul voucher
    4LH1LQBB
    inainte de a trimite comanda si vei beneficia de o reducere de 1%.

3. Informatii unban wargods

Am mentionat ca o sa platesc. Si daca mi-am schimbat pc asta nu inseamna ca am incercat sa trec peste ban. Astept sa vad ce grad am ca sa stiu daca imi convine sa platesc. Ca daca imi dai grad 5 fii convins ca nu o sa platesc

4. Informatii unban wargods

Blog Entries
    3
    Mentioned
    78 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Sa fii convins ca aia o sa ai. Doar nu te astepti ca dupa multiple schimbari de unique id si multiple incercari de a trece peste ban sa iti dau gradul 1, nu?! Din partea mea, asa cum ai avut ban pana acum poti sa ai si in viitor. Esti banat din 2017, in fiecare luna de atunci pana acum ai verificat daca mai ai banul si daca nu, ai incercat sa treci peste el.

Doresti sa-ti achizitionezi un produs electronic (laptop, tableta, telefon, etc.)? Cumpara de pe PCGarage si utilizeaza codul voucher
    4LH1LQBB

5. Informatii unban wargods

In primul rānd nu am mai jucat CS 1.6 ceva timp. Iar asta confirma chiar steam-ul meu )) Habar nu am ce īnseamnă schimbările astea de unique id sau ce zici pe aici. Nu am cerut gradul 1. Era 2/3 acceptam, dar la 5, stai cuminte vtm. Rămān Banat și ma joc așa cāt ma joc ca ma īntorc după la csgo.
    Așa ca poți da t/c, 50 de euro sa īți dea mama mare pentru unban.

6. Informatii unban wargods

Blog Entries
    3
    Mentioned
    78 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Nesimtire curata ca dupa multiple unique id modificate si multiple incercari de a trece peste ban sa te astepti sa iti dau un grad mic. PS: Ramai cu banul.

4LH1LQBB