+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3
  1. Patch Notes, Meta,Server de discord!

    #1
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Patch Notes, Meta,Server de discord!

    Salut,fiinda hyxul nu se ocupa de "LoL updates" ma ocup eu,pentru ca asta e "jocul meu preferat".

    Acest topic se va ocupa cu:

    - Link la patch notes
    - Campioni Meta (Cu care poti urca)
    - Si un server de discord in care se pot cauta playeri. (Serverul este al meu si al unui prieten,nu e niciun self promote,e doar in caz ca cineva vrea sa joace)

    Poate ajung moderator aici .

    Haideti sa incepem cu Linkul la patch notes si serverul de discord

    Linkul de la Patch. -> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Serverul de discord -> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Patch Notes 9.15 si niste campioni care te vor ajuta sa urci ( Campionii care au * sunt OP de urcat si destul de usori pentru low elo,adica iron pana in gold/low plat.)
    Patch 9.15
    Toplane : Malphite**\Darius\Mordekaiser**\Renekton\Garen
    Jungle : Xin Zhao\Master Yi\ Hecarim*\Nunu*\Kha'Zix\Nidalee(daca esti capabil sa nimeresti Qul,nu incercati nidalee otherwise)\Lee Sin(la fel ca nidalee,daca nu esti playeri bun de lee sin nu incerca,dar e bun pentru playeri priceputi)\Rek'Sai
    Mid: Vladimir*\Ahri\Tristana** (Nu stau sa explic de ce tristana e OP in momentul actual pe mid)\LeBlanc\Lissandra
    ADC: Draven\Jinx\Sivir*\Kai'sa* (Manamune/Stormrazor)\Lucian
    Support: Janna\Lulu\Pyke**\Soraka.

    Daca am facut ceva greseli aici (si o sa ma uit mai tarziu,e 3 dimineata si vreau sa ma apuc de subforumul asta serios.) vreau sa-mi lasati in Reply.
    Last edited by B14D3; 06-08-2019 at 05:39 AM.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like {???}, Blue01 a dat Like acetui post
    Dislike ADM3 ッ never a dat Dislike acetui post

  2. Patch Notes, Meta,Server de discord!

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Xin cu master tot timpu erau printre cei mai buni in jungla chiar daca lui xyn i s-a schimbat w-ul acum ceva vreme (sper sa nu fie gresit)

    La mid daca e asa si blitz e bun avnd un vedere ca si tristna

    Pe top consider ca si pe nasus īl puteai pune acolo sau jax dar si campionii aia is buni

    La adc us deacord, puteai pune si pe Lucian ala merge si adc si apc xD

    Suport si malpithe (cred ca am scris gresit numele lui)


    In concluzie mai vreau topic-uri de genu ca īmi fac pofta de lol chiar daca nu mai joc de ani īntregi din cauza nervilor
    Like ADM3 ッ never a dat Like acetui post

  3. Patch Notes, Meta,Server de discord!

    #3
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Xin cu master tot timpu erau printre cei mai buni in jungla chiar daca lui xyn i s-a schimbat w-ul acum ceva vreme (sper sa nu fie gresit)

    La mid daca e asa si blitz e bun avnd un vedere ca si tristna

    Pe top consider ca si pe nasus īl puteai pune acolo sau jax dar si campionii aia is buni

    La adc us deacord, puteai pune si pe Lucian ala merge si adc si apc xD

    Suport si malpithe (cred ca am scris gresit numele lui)


    In concluzie mai vreau topic-uri de genu ca īmi fac pofta de lol chiar daca nu mai joc de ani īntregi din cauza nervilor
    Lucian nu prea merge apc.
    Nasus are counteri prea multi.
    Xin e bun numai acum,inainte era foarte trash.
    master a devenit mai bun cu noile schimbari,dar e mult mult mait rash acum decat in patchul 9.12/13
    Malphite sjupport jucati daca vreti sa ramaneti in low elo,nu sa scapati (zic asta fiind Diamond V Peak si momentan platina 2.)
    Blitz nu e de mid,tristana e in metaul din momentul asta.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like ADM3 ッ never a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage