-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Reclamatie LamaieDulce

    #1
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie LamaieDulce

    Nick-ul tau: HellFire
    Varsta: 14
    Nick-ul reclamatului:
    $$$$$LamaieDulce$$$$
    IP:nu am acces.
    Ora si Data: 23:00-23:10 11/08/2019
    Dovezi:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    nu stiu daca se observa ca a facut teamkill cu grab-ul, fara ca eu sa vreau
    propun o sanctiune sau ceva.
    Edit:adaug o poza in care se vede ca e el, dar in poza crosshair-ul nu e drept pe el, dar plugin-ul pus pe server de aratarea nick-ului mai arata cateva secunde nick-ul dupa ce iei crosshair-ul de pe el, You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by Scorpion Hellfire; 11-08-2019 at 11:38 PM. Reason: greseli de termeni
    Creator de cosmaruri.













  2. Reclamatie LamaieDulce

    #2
    Membru - Silver Elite Razvan1's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Location
    Romania -> Craiova
    Posts
    158
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    pozele.
    nu stiu ce sa spun, nu se vede in poza ca era el
    Last edited by Razvan1; 11-08-2019 at 11:27 PM.

  3. Reclamatie LamaieDulce

    #3
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Eu lr schimb nick-ul ca sa nu mai aibă vip pe sv dar ideea e ca nici nu putem lua sanctiuni pentru un singur kill cu grab chiar daca e intentionat, eventual daca face vreo cerere ii afisam aceasta reclamatie

  4. Reclamatie LamaieDulce

    #4
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Totusi propun sa se scoată grab/hook/rope de la Free VIP.Si iar merge un ban pt ca de fiecare data cānd intru pe Server ma injura si iese (a facut asta de vreo 10 ori) Deci

    EDIT : Mai intra si cu numele de"Dino" deobicei.

  5. Reclamatie LamaieDulce

    #5
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum a spus si blue nu il putem bana doar pentru un kill cu grab plus ca nu cred nici ca l-ati fi anuntat voi ca daca abuzeaza primeste ban. Momentan zic ca la o eventual cerere slot sa punem reclamatia asta.
    Cat despre problema cu acest abuz exista 2 variante, iar una din ele ar trebui sa se aplice ca sa mai joace lumea fara sa se enerveze in intervalul 23:00-08:00.
    1-> Se scoate pluginul de vip free. Inteleg rostul lui, dar si asa nu cred eu ca se creste numarul jucatorilor atat de mult in acest interval doar fiindca e vip free.
    2-> Se muta hook/grab/rope inapoi la manager ( sau un grad mai mic la alegerea ownerilor).
    Pe langa aceste 2 variante ar mai fi o varianta care necesit mai multi pasi: se scoate hook/rope/grab de la vip, hook/grab/rope se pun la un nou grad de exemplu: vip platit, iar gradul de vip platit il vor avea doar cei cu vip cumparat. Acest grad vip platit va avea strict accesele pentru hook/grab/rope astfel incat sa nu aiba oricine aceste accese la eventul vip free.

    Edit: mishu cand aduci acuzatii impotriva cuiva te-as ruga sa aduci dovezi care sa ateste ca ceea ce zici este adevarat pentru a se acorda sanctiunile necesare.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  6. Reclamatie LamaieDulce

    #6
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,101
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am zis clar ca cei care abuzeaza de aceste privilegii vor fi aspru sanctionati.Totusi, fiindca nu a fost avertizat nu ii voi face nimic, a 2-a oara cand il mai vedeti il banati 6 ore.

    Cat despre vip free caut eu o modalitate cat mai curand.
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Thanks Scorpion Hellfire a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage