KGB Hosting
Freak WebHosting
-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15
  1. Reclamatie Skidrow

Banned wG|Costy^^'s Avatar
    Last username
    Costy^^
    Mentioned
    15 Post(s)
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! roaga-te,am zis doar"recunosc că am gresit,ai avut dreptate " nu am zis bine ai facut,bagi vorbe in gura fără dovezi,macar fă ceva cu cap daca te apuci.Recunosc Óntre timp mi-am schimbat pararea despre situatie,daca vrei vb despre asta ,ai unde mă contacta^^,un adevăr nu ai zice și tu...
    Last edited by wG|Costy^^; 03-09-2019 at 02:34 AM.

2. Reclamatie Skidrow

Moderator:
    League Of Legends
    |B|L|A|D|E|'s Avatar
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |#
    Mentioned
    16 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

"Hai sa nu facem chat aici" si continuati chatul , bravo.

Dupa ce se ataseaza cfgul vedem daca banul e meritat sau nu, din cate stiu Denisucu a fost admin pe server (nu numai asta) si nu cred ca ar juca cu chestii de genul

Cand va luati un cs nou (care nu e steam on) puteti foarte frumos sa-l bagati la un wg si sa-l cercetati voi , sa vedeti daca e ok.

P.S : "Si nu cred ca ar juca cu chestii de genul" e doar parerea mea ,eu avand incredere in el , nu zic ca nu este o posibilitate.

E la fel ca si cum s-ar zice "Il stiu pe costi si nu ar face abuz" asta e altceva , aici se numeste "Preferinta" .

Asteptam Fisierul (daca i l-a dat lui LiOn in privat)

@You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! "Doar un ban de 20 de minute" Nu cred ca am vazut un motiv de contra asa stupid.

Nu a facut cerere de unban, a facut o Reclamatie ca sa zica de procedura adminului.

un sfat : Daca vedeti un fisier suspect in wg , il rugati pe om sa-l puna pe forum dupa ban sau sa-l puna la download pe server prin [email protected] .

Asteptam decizia lui lion si fisierul lui Denis.

Clanul ADM3 Cauta Membrii Capabili.
    Pentru mai multe detalii -> https://discord.gg/3eVUjcp
    Like mugurhaiduc, wG|Costy^^ a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

3. Reclamatie Skidrow

Membru - Gold Nova III Denisucu's Avatar
    Mentioned
    8 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

@You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Acest filehost bhop este luat de pe sectiunea furien You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! !
    CONNECT DR.WARGODS.RO

4. Reclamatie Skidrow

Membru - Silver Elite Master Skidrowツ's Avatar
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    10 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Quote Originally Posted by Denisucu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Acest filehost bhop este luat de pe sectiunea furien You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! !
    Okay @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , e vina mea, ai dreptate, Imi pare rau!
    DeathRun: Moderator -> Skidrow
    Vă aștept pe..

CONNECT --> 89.39.13.119:27015 | Dr.Wargods.ro | MOD: Deathrun
    Like Blue01 a dat Like acetui post

5. Reclamatie Skidrow

Administrator LiOn.'s Avatar
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    78 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

@You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , nu mai fii asa rau
    Ai un avertisment. Data viitoare cere cfg-ul la control daca ti se pare suspect, daca refuza ii dai ban
    -------------
    Vrei sa scapi de reclamele de pe forum? Atunci da-i click aici

CONNECT: Dr.WarGods.ro

Socializeaza cu noi:

Like Skidrowツ, wG|Costy^^, Denisucu a dat Like acetui post