-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. Reclamatie admin

    #1
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1

    Reclamatie admin

    Nick-ul tau: suppP.exe 彡 xFlash ;x`
    Varsta: 14 jumate
    Nick-ul reclamatului: LeG^ | # A.F.K #:
    IP:nu e nevoie, e admin
    Ora si Data: 14:30 azi
    Motivul: gag fara motiv
    Dovezi:
    ADMIN LeG^ | # A.F.K #: a dat GAG jucatorului suppP.exe xFlash ;x` pentru 3 minute, motiv imitaadmin .
    Mentiuni:

  2. Reclamatie admin

    #2
    Membru - Silver III MrGhost's Avatar
    Member since
    Jul 2019
    Posts
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    gag fara motiv un avertizment e mai mult decat destul
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  3. Reclamatie admin

    #3
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul rand nu ti-am dat gag fara motiv,gagul a fost dat pe drept.


    Aici puteti vedea ce facea Blue:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Daca ti-am zis sa nu ma mai imiti si nu ai inteles ,logic ca ti-am dat gag.
    Ghost , I-am dat advertisment sa termine el nu a inteles asa ca am facut ceea ce ati vazut pe poza lui Blue.

    Ca ma injuri pe Discord si te iei de mine pe forum de cand sun in staff e alta treaba, dar terminate odata cu toate prostiile astea, nu rezolvi nimic,si nu cred ca mureai de la un gag de 3 minute.
    Last edited by WarGods | aLinoX; 08-09-2019 at 03:28 PM.

  4. Reclamatie admin

    #4
    Membru - Silver Elite rares88's Avatar
    Member since
    May 2019
    Posts
    205
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    OFF:Nu inteleg de ce te deranjaza ca ai "Fani" care te imita
    ON: pentru un avertizment sau -1

  5. Reclamatie admin

    #5
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ati ajuns sa fiti ultimii ofensati si ultimele specimene de la care playerii ar trebuii sa ia exemplu.

    vad ca voi chiar suferiti de admin poate rezolva wolf asta .

    cat timp am fost in stafful WG mi-am luat cateva reclamatii , numai la 1 am "platit" printr-o advertisare (nu aveam demo la cineva cu aim) ,

    Inteleg un gag la o insulta , la o injuratura , la un comportament deplorabil , dar ati ajuns sa dati gag pentru ce? pentru ca scrie cineva accelasi lucru ca voi...

    Jalnic.

    Nu mai fac parte din staff , dar asta nu e exemplu de admin , asta e gradinita.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  6. Reclamatie admin

    #6
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ati ajuns sa fiti ultimii ofensati si ultimele specimene de la care playerii ar trebuii sa ia exemplu.

    vad ca voi chiar suferiti de admin poate rezolva wolf asta .

    cat timp am fost in stafful WG mi-am luat cateva reclamatii , numai la 1 am "platit" printr-o advertisare (nu aveam demo la cineva cu aim) ,

    Inteleg un gag la o insulta , la o injuratura , la un comportament deplorabil , dar ati ajuns sa dati gag pentru ce? pentru ca scrie cineva accelasi lucru ca voi...

    Jalnic.

    Nu mai fac parte din staff , dar asta nu e exemplu de admin , asta e gradinita.
    +1 tot ce ai zis mi se pare corect. To be honest @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! fi mai atent la adminii de genul.
    ON: propun -1 nu este prima abatere (si ceva imi spune ca nici ultima) pentru un super-moderator mi se pare un exemplu foarte prost. Si cand stau sa ma gandesc ca ai mai vrut si up la administrator.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  7. Reclamatie admin

    #7
    VIP QuitKNZ's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Narnia
    Posts
    123
    Mentioned
    9 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ati ajuns sa fiti ultimii ofensati si ultimele specimene de la care playerii ar trebuii sa ia exemplu.

    vad ca voi chiar suferiti de admin poate rezolva wolf asta .

    cat timp am fost in stafful WG mi-am luat cateva reclamatii , numai la 1 am "platit" printr-o advertisare (nu aveam demo la cineva cu aim) ,

    Inteleg un gag la o insulta , la o injuratura , la un comportament deplorabil , dar ati ajuns sa dati gag pentru ce? pentru ca scrie cineva accelasi lucru ca voi...

    Jalnic.

    Nu mai fac parte din staff , dar asta nu e exemplu de admin , asta e gradinita.
    +1

    dupa cum a spus si hyxul pentru un super moderator dai un exemplu foarte prost, si mai vrei si Administrator, propun -1
    DISCORD - QuitKNZ#4103



    vezi aici
    • Jailbreak = Premium + Vip
      Furien = Premium
      MyS^ = Co-Lider
    Like Razer12345 a dat Like acetui post

  8. Reclamatie admin

    #8
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai primit avertismente verbale cu sutele, nu stiu ce sa mai zic de tine.... Tot zici ca te schimbi te schimbi, si tu esti sub acoperire mare smecher cand nu suntem noi pe server sau cum? Mai smecheras, ai primit de-toate nu crezi? "Esti cumva de la meteo ca a venit vremea sa iti bagi mintiile in cap", omule, stai linistit ca ai primit destule sanse, ti-a venit randul sa simti ce e o sanctiune. -1
    Like WarGods | aLinoX, Razer12345 a dat Like acetui post

  9. Reclamatie admin

    #9
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Frate eu deja cred ca voi vreti sa ma zburati din staff, bine faceti .
    Daca mai tineti minte HellFire a avut o reclamatie pentru ca a dat gag 10 minute fara motiv si a luat doar advertisment.
    Eu nu cred ca murea Blue daca astepta 3 minute,si chiar daca nu se ia in considerare discordul el(blue) a zis ca v-a face orice sa ma scoata din staff. Eu nu cred ca am facut o greseala asa de mare,dar daca voi asa considerati nu am ce sa mai zic,zbor din staff si gata,mi-am facut treaba de admin pana la un moment ,am gresit ,am zburat.Nu sunt frustrat ca iau down sau altceva ,am vrut sa-mi spun opinia despre aceasta reclamatie adresata mie. Succes !

  10. Reclamatie admin

    #10
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Cartofi^Praj!ti You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Frate eu deja cred ca voi vreti sa ma zburati din staff, bine faceti .
    Daca mai tineti minte HellFire a avut o reclamatie pentru ca a dat gag 10 minute fara motiv si a luat doar advertisment.
    Eu nu cred ca murea Blue daca astepta 3 minute,si chiar daca nu se ia in considerare discordul el(blue) a zis ca v-a face orice sa ma scoata din staff. Eu nu cred ca am facut o greseala asa de mare,dar daca voi asa considerati nu am ce sa mai zic,zbor din staff si gata,mi-am facut treaba de admin pana la un moment ,am gresit ,am zburat.Nu sunt frustrat ca iau down sau altceva ,am vrut sa-mi spun opinia despre aceasta reclamatie adresata mie. Succes !
    bye bye
    stiu ca nu prea am voie sa ma bag dar vreau sa zic atat
    Dislike QuitKNZ, WarGods | aLinoX, B14D3, Blue01 a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage