-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16
  1. Reclamatie {???}

    #1
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie {???}

    Nick-ul tau: LeG^ | # A.F.K #
    Varsta:14
    Nick-ul reclamatului:{???}
    IP: nu e nevoie.
    Ora si Data:12.40 - 13.00
    Motivul: Spy
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Adminul {???} a intrat pe server cu un alt nume desi stie ca nu este voie numele lui fiind
    FXNooB.
    Like {???}, Razer12345, Blue01 a dat Like acetui post

  2. Reclamatie {???}

    #2
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    )) Si daca am intrat sa fac puține glume 3 minute după care mi-am pus numele înapoi spunând că eu sunt tipul cu ranga care-i șmecheria? Mor..
    Thanks Razer12345 a dat Thanks acetui post
    Like Razer12345 a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  3. Reclamatie {???}

    #3
    VIP QuitKNZ's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Narnia
    Posts
    123
    Mentioned
    9 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    wah super, nu am ce sa zic
    DISCORD - QuitKNZ#4103



    vezi aici
    • Jailbreak = Premium + Vip
      Furien = Premium
      MyS^ = Co-Lider

  4. Reclamatie {???}

    #4
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hai ca 3 minute, erau vreo 3 runde adica in jur de 10 min.
    Dislike {???}, Razer12345 a dat Dislike acetui post

  5. Reclamatie {???}

    #5
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Cartofi^Praj!ti You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Hai ca 3 minute, erau vreo 3 runde adica in jur de 10 min.
    Aveam un total de ore EGAL cu 9 minute, din care 4 erau pe numele {???} inainte sa dau retry. Poate fi verificat eu închid off-topicul aici, am facut cele mai mari infracțiuni pe acel nume în 5 minute
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! hai ca deja ma enervezi, încerci să imi spui tu mie la ai mei doi ani vechime în comunitate cu multiple graduri deținând o functie de profesor, sa imi spui ca nu stiu ce e ala regulament si sa iți permiți să zici ca am fost mai mult de 10 minute, în bătaie de joc, fiind frustrarea ta la vedere. Tu spunand ca ma cred mare snecher? Baiete, iti cauti motive grave!! "Regulamentul e regulanent", sa i-se dea owner pustiului ca nicăieri în regulament nu scrie nume multiple, ba chiar si in cereri ti-se cere celelalte nume. Dar eu, intru cu alt nume ca sa fac o gluma sa imi schimb numele la loc in 5 minute in care am fost eu on iar tot ce a fost sa fac e sa stau la comenzi, dar tu afk cu frustrarea ta, cum mi-am schimbat numele la loc gata, reclamatie.

    Arata-mi si mie omule, daca te pot numii asa, ce am facut interzis, illegal, fraudat, impiedicat, pe acel nume in cele 5 minute de activitate pe server? Hai, spune Mishule ca doar nu e reclamatie puerila? Am spionat? Vaiii!!! Ce dezastru, eu vorbesc in chat si ma joc linistit sa vina unu ca tine sa imi zica ca sunt spion. Baga-ti mintiile si maturitatea in cap omule...
    Last edited by {???}; 09-09-2019 at 04:03 PM.
    Like Razer12345 a dat Like acetui post

  6. Reclamatie {???}

    #6
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    La 12.45 cand se dadea vot de sch mapa,te-am vazut pe numele alalalt,si la 12.55-13.00 s-a sch mapa ,a intrat Ran Ct, si tu ti-ai pus numele classic pe care aveai gradul si i-ai dat slay.

    EDIT: E si clar, logic ca ma enervez când vad ca el intră cu alt nume pe server si numa nu recunoaste ca a stat o perioada de timp cu numele ala.(daca mai tii minte si alți admini au fost avertizați pt ca au intrat cu alt nume pe server .)
    Last edited by WarGods | aLinoX; 09-09-2019 at 05:51 PM.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  7. Reclamatie {???}

    #7
    VIP QuitKNZ's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Narnia
    Posts
    123
    Mentioned
    9 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vreau sa ma bag sau ceva, dar se vede ca esti frustrat mishule cu toatea astea te "enerveaza" ca a stat si el 3-7 min cu alt nume.
    DISCORD - QuitKNZ#4103



    vezi aici
    • Jailbreak = Premium + Vip
      Furien = Premium
      MyS^ = Co-Lider

  8. Reclamatie {???}

    #8
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu ma enervează si nu sunt frustrat dar regulamentul e regulament,si asta e ultimul meu reply.Si te rog eu nu te mai baga daca nu ai dreptate domnul "abuz de hook"
    Last edited by WarGods | aLinoX; 09-09-2019 at 04:02 PM.
    Thanks {???} a dat Thanks acetui post
    Like {???} a dat Like acetui post

  9. Reclamatie {???}

    #9
    VIP QuitKNZ's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Narnia
    Posts
    123
    Mentioned
    9 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    astept o reclamatie si o dovada daca tot abuzez de hook
    DISCORD - QuitKNZ#4103



    vezi aici
    • Jailbreak = Premium + Vip
      Furien = Premium
      MyS^ = Co-Lider

  10. Reclamatie {???}

    #10
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Va rog, fara off topic aici, daca aveti alte probleme puteti sa le discutati in privat. Cat despre faptul ca {???} A intrat cu un nick diferit pentru 3 runde, nu cred ca afecteaza cu nimic lucrul acesta. Dar daca e sa se sanctioneze acest caz poate sa primeasca maxim avertisment verbal.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage