-- Closed Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 24 of 24
  1. [reclamatie] MyS^ | Bledy

    #21
    VIP QuitKNZ's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Narnia
    Posts
    123
    Mentioned
    9 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mi a spus un jucator sa intru pe server deoarece este un baiat care are skin ul diferit de restul, adica lui nu ii se vedea capul, nu am apucat sa fac nici o dovada si stiu ca asta ma va costa dar nu am ce sa fac. Lui nu ii se vedea capul de la model-ul lui pe care il pot vedea toti, nu cred ca asta este corect.
    DISCORD - QuitKNZ#4103



    vezi aici
    • Jailbreak = Premium + Vip
      Furien = Premium
      MyS^ = Co-Lider

  2. [reclamatie] MyS^ | Bledy

    #22
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by QuitKNZ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mi a spus un jucator sa intru pe server deoarece este un baiat care are skin ul diferit de restul, adica lui nu ii se vedea capul, nu am apucat sa fac nici o dovada si stiu ca asta ma va costa dar nu am ce sa fac. Lui nu ii se vedea capul de la model-ul lui pe care il pot vedea toti, nu cred ca asta este corect.
    Nu cred eu ca mai trebuie sa asculti de xulescu cum iti zice ca z face y fara sa iti dea vreo dovada. Ai actionat doar pe baza unor vorbe goale fara sa verifici daca chiar e asa sau daca fapta nu se mai repeta sa ceri o dovada.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. [reclamatie] MyS^ | Bledy

    #23
    Membru - Silver I Abc1319's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Posts
    11
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pe tine te-a chemat Feet Sau Fatt Sau ceva de genul cum l-a chema pe el, el are acces la slay si stiu asta din cauza ca am dat comenzi simon fara sa dau comanda /simon din neatentie. El te-a chemat pentru ca ma suspecta de aim din cauza ca am dat niste hs-uri cu 1 Tap, recunosc am dat niste hs-uri 1Tap care si pe mine m-au surprins ca le-am dat asa 1Tap, dar totusi sunt curat cat despre cele spuse de tine ca nu mi se vedea capul.... Ei bine daca nu mi se vedea capul atunci nu mai primeam Hs 1Tap de la cei care se aflau la "Terrorist Team"... Dar totusi cu toate astea cer sa se scoata ban-ul dat si sa fiu verificat de un superior, Dau wargods sa se vada ca este exact acelasi wargods si sa se faca poze sa vad si eu daca se vede sau nu capul. Dar cu toate chestiile astea si tu ai fost on pe server ai vazut 2 runde cum joc si totusi pentru chestia asta tot nu ai facut o poza sau ceva sa ai o dovada pentru ceea ce insinuezi ca as-i avea, cu toate ca in aceasta situatie chiar nu pot sa cred chestia ca "nu i se vedea capul" sincer eu cred ca asta a fost doar o scuza scoasa pe moment, din moment ce tu nici macar nu m-ai intrebat ce au fost cu acele skinuri sau orice altceva legat de acel WarGods facut de mine. Stiu, sunt foarte multi aroganti, nepoliticosi si asa mai departe cand li se cere vre-un fel de explicatii, dar totusi atata timp cat tu ai acces la blocarea accesului pe server nu inteleg pentru ce anume te-ai grabit tu sa dai acest ban fara o dovada sau un motiv bine intemeiat. Chiar daca ban-ul a fost dat 1500 de minute eu nici macar in momentul de fata nu pot intra pe server adica dupa 2 zile (48 de ore) iar 1500 de minute sunt 25 de ore, dupa matematica mea. Repet cer sa se scoata ban-ul si supus la inca o verificare de cineva din conducerea serverului sau chiar un OverWatcher. Multumesc pentru intelegere.

    Edit: Cat deste aceste skinuri nu modifica jocul cu absolut nimic doar pe acel server de Cs:Go Remake, cel putin eu chiar nu am vazut absolut nici o schimbare, dar acum nu este irelevant ca eu nu am vazut nici o schimbare, dar ce este extrem de ciudat doar pe acest server mi-am luat ban pe motivul "Nu ti se vedea capul" fara nici o dovada, dar pe celalalte servere pe care am intrat intre timp nici macar un player/admin/detinator/overwatcher nu a spus asa ceva, tin sa mentionez ca am avut un meci de MIX in data de 07.10.2019 la ora 21:30, iar nimeni nu s-a plans de aceasta problema si nu poti spune ca toti acei jucatori care au fost la acel MIX aveau si ei modelele sau ca jucau si eu Cs:Go Remake ca este chiar absurd.
    Last edited by Abc1319; 08-10-2019 at 05:47 AM.

  4. [reclamatie] MyS^ | Bledy

    #24
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,101
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ti-am dat unban.Te rog sa verifici daca poti intra pe server si sa-mi lasi un pm cu raspunsul.
    Bledy -1 pentru ban fara dovada.
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Like WarGods | aLinoX a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage