You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

Din ce īn ce mai mulți cred că distanța este un obstacol īn calea fericirii unui cuplu. Și, crezānd asta, tind să renunțe la ceea ce, poate, ar fi putut numi iubirea vieții lor. Iar alții rād la ideea că īntr-o relație la distanță toți patru sunt fericiți.

Cred că distanța, deși grea de dus, este un test care vă va spune cāt de puternică este relația voastră. Loialitatea nu ține de distanță, ci de respectul pe care i-l porți persoanei iubite. Să fim serioși! Să īnșeli este o alegere, nu o cauză a distanței fizice dintre voi.

Atāt timp cāt distanța dintre două inimi este infimă, cred că distanța aceea fizică nu mai contează. Tot ce ar trebui să conteze este ceea ce simțiți unul pentru celălalt.

Și, da ziua īn care veți fi aproape pentru totdeauna va veni atāt timp cāt alegeți să vă iubiți indiferent de kilometri dintre voi.

Jurnalul unui Adam